nasiona marihuany

Out 2018 - jaki nawóz wybrać?

Wyszukiwarka Forumowa:
R

ruski wentylator

Guest
w indor lece tylko biobizz, ale po ostatnim i pierwszym outdoor po stosowaniu biobizza i automatow i marnych zbiorach i a także 45% towaru odpadlo z powody plesni postanowiłem zadbac o idealny outdoor
czytam i czytam i
co wybrać za nawoz na 20 szt krzakow, wszystko feminizowane
1 -biobizz organika( drogo)
2 - plagron mineral ( chyba najtaniej ,ale jakos odpycha mnie i skomplikowane dawkowanie ...)
3 hesi mineral ( najtaniej chyba...)
czy niepie****ic się i burza kwitow i jakiś tam booster i pk...

---------- Post Zaktualizowany 23:06 ---------- Data pierwszego postu 23:02 ----------

oczywiście w gre wchodzą completne zestawy,
czyatm i czytam posty i inne fora i dużo chwali jedne, inni chala inne, i sam już h*j nie wiem, biobizza wszystkie dawki i kiedy znam na pamięć i jestem zadowolony ale w indor,
ale chyba większe plony z mineral, ale także większe problemy...
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
no ale to będzie w wiadrach ? jakie doły ? automaty? ziemia kupna czy spotowa? jak często będziesz odwiedzał <podlewał>,

ile przeznaczasz na nawozy kasy?
 
U

Usunięty 66767

Guest
Najpierw to sobie przygotuj ziemię na spocie gdzie planujesz sadzić bo te wszystkie nawozy które wymieniłeś pomagają ale lepiej mieć ziemię na spocie tak przygotowaną że takowe nawozy to tylko bonus i wsparcie.Pozdro<peace>
 
R

ruski wentylator

Guest
kasa nie gra roli, bo wydac 200 czy 400zl na nawoz na 20 krzakow to żadna roznica,
dojście i pobyt w każdej chwili, ale tylko w nocy , bo to spot "schowany jest na widoku", raz -dwa w tygodniu żaden problem,
weg jak najwcześniej w namiocie w domu pod ledami, a potem w duże doly, 30-50l max na jedna ,ziemia z hipermarketu z+ perlit + ze starego indooru dodatkowo

dużo osob mowi ze z mineralnych daje większy plon niż np. mój biobizz który stosuje już dluzszy czas( 6-7 indorow led), ja takich wynikow w indor niemam jak pisze producent...ale wiadomo ze lepszy smak i zdrowsze organica ale jakos jesten nastawiony na sztuczne nawozy, bo to ze wydam 600zl na biobizza czy 400 na plagron/hesi to mi rybka, trochę niechce ni się pilnować ec i ph i wiadomo mam przyzwyczajenia z organiki ze trudno cos spierolic a tu mogę spalic, ale widziałem WWz RQS wychowany na burzy kwiatow i powiem jestem pod wrazeniem , grybe paly ladne...

---------- Post Zaktualizowany 16:59 ---------- Data pierwszego postu 16:42 ----------

CO MOGE TERAZ ZROBIC ? TO CHYBA TYLKO DOLOMIT ZARZUCIC,bo dokładnych idealnie miejsc to niemoge wskazać, ale w tych samych co w tamtym tz tym roku...
 
U

Usunięty 66767

Guest
Teraz możesz np rozsypać dolomit lub wapno,niemniej jednak proponuję dolomit bo nie przesadzisz ale z kolei wapno szybciej się przyswaja ale to już zależy od cb co podsypiesz.Sam za rok będę przygotowywał ziemie dodając do niej oprócz wapna,podsypię nawóz wieloskładnikowy TerraMIll Complex worek kosztuje coś koło 100zł chyba nie jestem pewny bo nie patrze na ceny jak mi coś potrzeba<lol>I oprócz odkwaszenia i wsparcia w składniki mineralne,podsypię trihodermę 200zł-100g i tak będzie wyglądała ziemia na spotach<coolpalacz>Oczywiście nie wspominałem o torfie ale to już nie jest obowiązkowe jak odkwasisz i nawozisz ziemie nie mniej ja dodam torfu bo zawsze to robię.Pozdro<peace>
 
L

Lord of Bhang

Guest
Jak masz dobra miejscówkę to przekop ja z obornikiem i zarzuć dolomit i tyle narazie starczy
A co do nawozów to ja polecam na weg gnojowke z pokrzyw, gnojowke z od kur rozcieczona bo ostre ale dobre :D
A na flo standardowo burze kwiatów substrala po co ci kompletny zestaw ja na zwykłej gnojowie i burzy mialem sezona i wyszlo mi z niego prawie 1,3 kg :smokee: pozdro 5!
 
R

ruski wentylator

Guest
wlasnie bije się z myślami burza kwiatow czy plagron/hesi ( bardziej hesi)

i tak trzeba cos dorzucić do burzy kwitaow jakiegoś bustera i witamniy...

wiadomo i tak cos na pleśń,tytanit,owady, slimakol no i sarenki bo widjue je w okolicy...

a dolomit to jestem za tak,
 
R

ruski wentylator

Guest
witam czas rozpocząć sezeon 2018...
dolomit/wapno poszlo na glebe...
wciąż nie wiem co ? 1 zestaw
veg- biohumus+root biobizza
flo - burza kwiatow + pk13/14 plagron
+ tytanit + vita race Plagron

zestaw nr 2 - caly PLAGRON _ GROW+BLOOM++POWER ROOTS+PURE ZYM+G.SENSATION+PK13/14
+tytanit+Vita race
roznica cenowa pomiędzy nimi to 3 razy tanszy zestaw nr 1 , zestaw nr 1 mniej pierolenia bo mniej skladnikow...
czy macie inny pomysl lub sugestie?

mam chec zrobić fotorelacje indor na ledach na biohumusie i burzy kwiatow tak dla celów naukowych- szkoleniowych
co Wy na to? takie male przygotowanie do qut i porównanie do biobizza?
 
C

Chewbacca

Guest
Weź po drodze na spota pozbieraj w worek jakieś krowie kupy czy jakie tam Ci się trafią, dodaj próchno drzew liściastych, perlit dla spulchnienia, wkop, przemieszaj i będzie dobrze i bez chemii. Nawozy dawaj dopiero jak rośliny pokażą jakieś niedobory, a jak dobrze przygotujesz ziemię to niedobory pokażą się dopiero w fazie flo. Naprawdę nie trzeba szastać stówami, a porównywanie outdoor do indoor nie ma sensu.
 
R

ruski wentylator

Guest
porównywanie out do indor faktycznie nie ma sensu większego...

ale zawsze biobizz i organica a chce tak z ciekawości i w celu przygotowania na out chce na takiej ostrej chemii pojechać i zobaczyć jak wydajność i smak i jakie problemy i jaka to polityka obsługi...
 

Zac

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2016
Postów
72
Buchów
8
Chewbaca dobrze mówi.
Na out do fazy flo wystarczy Organika.
 

M@niek

Member
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
13
Buchów
0
Nie ma co za bardzo kombinować i wydziwiać. Lepiej chyba powielać sprawdzony i dobry schemat. :bounce:
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,616
Buchów
2,382
Odznaki
1
porównywanie out do indor faktycznie nie ma sensu większego...

ale zawsze biobizz i organica a chce tak z ciekawości i w celu przygotowania na out chce na takiej ostrej chemii pojechać i zobaczyć jak wydajność i smak i jakie problemy i jaka to polityka obsługi...

jak jużchcesz mineralne to wymieszaj na początku dolomit + azofoska - garść azofoski na dołek i 2 dwie dolomitu, na flo poprawisz i będzie spoko a lekkie niedobory możesz uzupełniać opryskami lub do glebowo nawozami
 

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Mam podobne dylematy-planuje na outa kilka,kilkanaście plantów wysadzić...Spota mam sprawdzonego,dostęp,"przypałowość" itp.
Zastanawia mnie tylko przydatność naturalnych nawozów typu oborniki,czy wysianie np białej koniczyny.
Sprawdza się to ? Praktykował ktoś ? Czytałem o tym ale chciałbym poznać opinie kogoś ,kto to robił.
pozdro
 
Ostatnia edycja:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,616
Buchów
2,382
Odznaki
1
Mam podobne dylematy-planuje na outa kilka,kilkanaście plantów wysadzić...Spota mam sprawdzonego,dostęp,"przypałowość" itp.
Zastanawia mnie tylko przydatność naturalnych nawozów typu oborniki,czy wysianie np białej koniczyny.
Sprawdza się to ? Praktykował ktoś ? Czytałem o tym ale chciałbym poznać opinie kogoś ,kto to robił.
pozdro

gówno zawsze się sprawdza najlepsze krówksie i qnia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół