nasiona marihuany

Out 2018 MIx

  • Autor wątku Usunięty 66767
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Czekamy na upa Panie :) Duku pewnie nawet nie ma czasu tyle ma roboty na obieraku :)
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Oż Panie co tu się odpie**ala ?! :freak: Niesamowite widoki... Ileż to pieniędzy może przynieść polskie słonko takiemu zajawkowiczowi jak Ty :rolleyes: Gratulacje. Ile litrów dołek pod tskiego sezona?
 
U

Usunięty 66767

Guest
Siemano wybaczcie ale nie mam czasu ogarnąć fotek bo nie dość ze praca to jeszcze trymowania w ch*j i nie wyrabiam z niczym....Wszystko sie po***alo po tych gwaltownych burzach bo wyłamało w ch*j i musiałem przyspieszyc zbiory co niektórych ale wyniki są zadawalające,a jeszcze nie skończyłem i jestem mniej więcej w 3/5 pracy:harvest:Jak na razie jest ok 8-9k myślę że dobije do 12 i zakończe sezon w za***istym stylu...:freak2:Niestety nie wrzucę tez fotek calosci bo polowa już jest w ziemi ale fotki ostanich rzutów postram się wrzuci na podsumowanie.Z góry przepraszam wszystkich którzy czekają na UP.Pozdrawiam<peace>

---------- Post Zaktualizowany 11:06 ---------- Data pierwszego postu 11:03 ----------

ps.trymuje ręcznie...kazdy w temacie wie co to znacz:pl:ale ku**a jest to ostani raz bo mam dość...
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Hehe też sobie co roku tak powtarzam przy trymowaniu - "pie***le za rok mniej" ale dobrze ze przez zimę wszystko idzie w zapomnienie :) powodzenia i gratulacje udanego zakończenia sezonu!
 
U

Usunięty 66767

Guest
SiemanoPostanowiłem wrzucić kilka fotek łodyg 2 roślin które były pod folią a o których wspominałem ze są ale nie będzie żadnych fotek ale w związku z tym że dziś zostały ścięte postanowiłem wrzucić kilka bo trochę zaniedbałem ten wątek...Po łodygach możecie sobie wyobrażać ile na nich było a powiem tyle że otrymowanie 2/3zajeło 7h pracując we 2:pl:pOzdro<peace>
1.
20181029_113243.jpg

20181029_113245.jpg

2.
20181029_113259.jpg

20181029_113310.jpg

20181029_113850.jpg

z szczerzej perspektywy ale niestety widać tylko troche 1 po obcinaniu galezi bo innaczej nic by nie bylo widac<lol>
20181029_114108.jpg
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Ładnie się to krzaczy. Jak żywopłot. Pogratulować ta grubość tej pierwszej na prawdę do podziwiania. Pozdrawiam spokojnej miłej pracy w trymowaniu do samego końca. Oczywiście zero styczności z władza i nie miłym sąsiadami. Piona :harvest:
 
U

Usunięty 66767

Guest
Witam
Więc tak sezon uważam za zakończony!!!Co do samego sezonu to uważam że był dobry,nie najlepszy ale dobry bo pogoda trochę wszystko pozmieniała ale tak to jest na OUT:pl:Niestety muszę wszystkich zainteresowanych przeprosić bo fotek suszy nie będzie ponieważ było tego tyle że systematycznie zakopywałem...Za co przepraszam bo plan był inny ale w związku olbrzymią ilością do przerobienia nie miałem już czasu na robienie fotek bo chciałem jak najszybciej się tego pozbyć:flashing-police-badW każdym razie wyszło coś koło +/-9k także wynik całkiem fajny ale niestety nie udało się założonego pułapu osiągnąć czyli 10 ale niewiele brakowało<coolpalacz>Hehe tak na marginesie przerzuciłem się na pył teraz i topów nawet nie tykam:lol3:W końcu "Hrabia" więc co se będę żałował.Na koniec jeszcze dodam że wątpię żeby w przyszłym roku była jakaś fotorelacja ale dużo może się zmienić...kto wie?tak czy siak nie ta ilość i wyselekcjonowane pestki bo wszystko ma dojść i przed wszystkim nie 200+roślin a góra 20 seznówek ale ogarniętych do perfekcji bo z tak dużą ilością samemu jest strasznie ciężko wszystko ogarnąć...Także temat uważam za zakończony i POZDRAWIAM WSZYSTKICH OBSERWUJĄCYCH I JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA BRAK FOTEK NA KONIEC.Pozdro<peace>
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Hrabio ale i tak te foty zapieraly dech w piersiach.
Pozdro i do następnego roku. Miłego odpoczynku.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Wcale ci się nie dziwię że nie miałeś ochoty i możliwości wrzucać końcowych fotek :D człowiek ma wtedy zapie**** i potrzebny spokój :D bardzo fajna fotorelacja jeszcze tyle spotów podziwiam za ogrom pracy!pozdro
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Hrabio, czy jakies sezony Ci nie doszly ze nie oplaca sie je sadzic? I z drugiej strony ktore odmiany sezonow polecasz z tych co masz pod wzgledem jakosci suszu i mocy ( nie chodzi mi o polauto ) pozdr
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Wiedzialem ze po takim roku gonitwy wyciagniesz wnioski ;). Przy tylu roslinach tak jak piszesz szalu nie ma. 20 sezonow moze dac 10kg jak dobrze przypilnowane byle do konca wrzesnia doszly. Afy tak jak Vega pisze darowal bym sobie i ja tez mam takie zdanie. Tak czy siak rispekt za tyle spotow bo latania miales od huhu...

Smacznego kiefa

Pozdro
 
U

Usunięty 66767

Guest
Wiedzialem ze po takim roku gonitwy wyciagniesz wnioski . Przy tylu roslinach tak jak piszesz szalu nie ma. 20 sezonow moze dac 10kg jak dobrze przypilnowane byle do konca wrzesnia doszly. Afy tak jak Vega pisze darowal bym sobie i ja tez mam takie zdanie. Tak czy siak rispekt za tyle spotow bo latania miales od huhu...

Smacznego kiefa

Pozdro
A no człowiek całe życie się uczy...:bounce:Tzn tak przy takiej ilości szał jest ale problem polega na tym że musiał bym więcej czasu im poświęcić co trochę jest kłopotliwe nie mniej jednak gdyby nie pogoda na która już w ogóle nie mamy wpływu dużo zepsuła ale to to jest na dworze:pl:Moje wnioski są proste 20za***istych sezonówek i zatrzymać je przy ziemi dzięki czemu plon jest 100% większy i żaden wiatr czy inny syf nie jest im straszny jednynie pleśń ale jak się dobrze wszystko przygotuje i przemyśli to i to można praktycznie wyelminować.Pozdro<peace>
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Mniejsza ilośc roslin to niby mniej roboty ale jak porosna bydlaki to na koniec trymowac tez trzeba i pracy tez duzo.
Jak bedziesz o nie super dbał i czesto chodził do nich to sciezki porobisz i ktos na nie wejdzie.
Ja osobiscie uważam ze 50szt to idealna ilosc ale dzielona 25 sezonów i 25 semi
Sadzone na spotach po 5szt co daje 10 miejscówek
jak cos za***ia to zawsze zostanie reszta
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
10 miejscówek daje spore ryzyko wpadki, lepiej 10 szt po 5 miejscówek.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Robienie 10 miejscówek jest najbardziej przypałowe,w dalszej peryspektywie wpadka murowana.

Lepiej przygotować 2 spoty ale takie konkretne,że możecie tam sobie odpoczywać na leżaku i słuchać radyjka w wolnym czasie od trymowania. Jeśli pobyt na spocie powoduje u kogoś stres to lepiej go zmienić na taki gdzie mysz się nie prześliźnie czyli bagna,bezdroża,3metrowe pokrzywy pełne dzików,kleszczy i fosy z krokodylami :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół