nasiona marihuany

Out 2020 forumowe pysznosci

Wyszukiwarka Forumowa:

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Siema tak jak obiecałem startuje z fr. Roślin coś około 150 +-. Geny w większości forumowe za co szczególne podziękowania dla : Deuter, Boom, buzz astral, spor, quakemind i reszta :) co do sadzonek są wysadzane systematycznie. Wszystko na 2 spotach które użytkuje kilka sezonów. Panny w większości to polauto, auto oraz troszkę sezonów od quakemind. Rośliny będę opisywał na późniejszym etapie pod zdjęciem. Fr będę się starał aktualizować jak najczęściej ale uprzedzam, że mam ostry zapierdziel w pracy więc różnie może być. Nawozy standardowo tytanit+florovit oprysk. PK w późniejszej fazie. Nie zamulam już więcej parę fotek tego co się dzieje :)









Spot 2







I odrazu pochwała dla deuter i boom, piękne korzenie w tak krótkim czasie

Na dziś to tyle reszta jak pójdzie na spoty będę aktualizował.
(co do samych pestek, jak narazie kilka darowanych szt. Od quakemind i boom nie wyskoczyło oraz prawie połowa od spor ale za to te co wyszły krzaczą się niemiłosiernie) pozdrawiam i do następnego
 
U

Usunięty 66767

Guest
Kolejny sezon a twarze te same co miło widzieć że wszyscy mają się świetnie i dalej w terenie.Życzę pokaznych zbiorów i 0 problemów/złodzieji.Pozdrawiam i powodzenia<peace>
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Podziwiam , tyle pracy i czasu , z chęcią zasiądę do obserwacji postępów z fartem powodzenia .
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
No no będzie czym nacieszyć oko. Życzę powodzenia i żeby pogoda dobrze kolaborowała
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Siemano, wykiełkowało coś z tych moich AF? :) Powodzenia!

EDIT: już doczytałem. :D
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
No no tutaj będzie na co popatrzeć. Powodzenia z projektem
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Za***iste to największe poletko. W ch*j fajnie, pomyście sobie ile w Polsce rośnie Konopii Indyskiej sukcesywnie, z każdym rokiem coraz więcej. Latają takie oszołomy jak my po lasach i sieją ile sie uda trawniku hehehe i dobrze je**ć system pokupujcie sobie chaty. Pozdro !
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Wszystko się zgadza lecz takie poletko ma też swoje minusy. Jest bardzo widoczne z powietrza oraz rzuca się w oczy jak ktoś najdzie na nie. W następnym sezonie wszystko będzie wyłożone agrowłóknina i zamaskowane
 

Rolnik z BMW

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
71
Buchów
1
Oo elegancko kawał dobrej roboty :) będzie na co popatrzeć , będę zaglądać . Powodzenia .
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
Kozazcki projekt jak co roku,zasiadam i kibicuje :D!
PS.zapraszam do mojej skromnej relki XD
https://www.forum.haszysz.com/showt...ut-3-x-No-Name(automaty)-2x-sezon-North-Light

---------- Post Zaktualizowany 10:49 ---------- Data pierwszego postu 10:47 ----------

Ps.Pozdro Bro,oby do :pop:

---------- Post Zaktualizowany 10:51 ---------- Data pierwszego postu 10:49 ----------

:harvest::harvest::harvest::smiley-rolling-join:weed:

---------- Post Zaktualizowany 10:52 ---------- Data pierwszego postu 10:51 ----------

:harvest::harvest::harvest::smiley-rolling-join:weed:
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Szybki malutki up. Kolejne AF wyleciały na poletko (jeszcze jeden rzut został)




Zajrzałem również na spota nr1. Niestety panny dostały po przesadzeniu troszkę w kość przez pogodę (bardzo niskie temp. w nocy) ale widać odbiły kolejne piętra ładne zielone i 100%przyrost. Jeszcze za wcześnie na opisywanie bo wszystkie idą podobnie. Myślę, że już przy kolejnym upie będę powoli opisywał co czyje heh.



Pogoda już się stabilizuje więc będzie tylko lepiej. Pozdro!
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Dopiero zajrzałem tutaj,a widzę że kolega na grubo leci.
Powodzenia w projekcie:brawo:
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Siema! Czas na jakiś up. Troszkę się ruszyło na spotach. Ze smutnych wieści druga easy sativa od quakemind zmutowala. Gsc oraz pe z auto już zaskoczyły(szału z nich nie będzie) . Reszta fajnie idzie. Wielka klasa w pestach BOOM-A oraz Deuter! Panny idą jak na jakiś dopalaczach, będzie niezła rywalizacja genów :) doszło troszkę nowych w miejsce tych co nie rokowały oraz wypełniłem kolejne poletko heh sami widzicie roboty od groma. Jeszcze tylko w niedługim czasie poleca ostatnie automaty i koniec z wysadzaniem. Reszta genów idzie też fajnie i rowno(spor oraz buzz) nie zamulam czas na foty.
Spot 1










Spot 2
A tu walczące geny booma i deutera heh ciekawe które wygrają :)




Wmieszany spor, buzz i quakemind heh (w późniejszym okresie będę oznaczał co czyje zgodnie z mapka :))






I narazie to by było na tyle. Mam nadzieję, że się wam podoba. Oby wszystko szło do końca bez przygód :) pozdro i do następnego!!
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Siema! Czas na małego upa. Wszystko idzie naprawdę fajnie, aż miło się patrzy. Większość auto już sobie kwitnie w tym booma autosy idą naprawdę fajnie. Zresztą reszta również idzie jak na dopalaczach. Pogoda dopisuje sezon jak dotrwa do końca będzie bogaty :) panny od quakemind narazie tylko rosną, zobaczymy kiedy zaskoczą. Oczywiście oprysk z tytanitu, florovitu poszedł i narazie to na tyle. Nie zamulam czas na foty!
Boomowe auto:




Najświeższe poletko



Mix auto oraz półauto












Pozne sezony dopiero nabierają tempa :)


I na pożegnanie


Oczywiście są to zdjęcia co niektórych poletek wiadomo jak to jest na spocie trzeba szybko robić swoje i spie****ac. Mam nadzieję, że się podoba oczywiście w kolejnych upach będę oznaczał kolejne geny darczyńców :) mam nadzieję, że się podoba. Pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół