nasiona marihuany

Out 2K16 FG (Pestki OS, Grześ, Thefekt, Ponury, Bebook) 12 Sez>51 Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Współczuję. Też u mnie taka aura i aż mnie skręca żeby jechać zobaczyć czy plecha nie szaleje...
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Współczuję. Też u mnie taka aura i aż mnie skręca żeby jechać zobaczyć czy plecha nie szaleje...

Jak u ciebie pogoda taka sama jak u mnie dzień słonce a każdego ranka mgła i rosa to lepiej jedz sprawdź bo u mnie żre już ostro, dopiero co wróciłem ze spota a plechy wy***ałem kilka topow w sumie już od 2 odwiedzin wy***uje i dlatego juz powoli będę szykował kose dla niektórych przez sukę :(


Po tygodniu pora na kolejne zdjęcia tym razem fatalnie ostatnio byłem 3 dni temu na spocie tyle pleśni wywaliłem w sumie 2x więcej niż na sezonach ostatnio, dziś to samo ostre poszukiwanie pleśni większość wyrwałem ale nie daje mi spokoju pomimo oprysków.
Najbardziej mi wpierdziela hk3 który ma grube topy i było przy nim trochę poszukiwań bo musiałem pojedynczo rozchylać każdego topka i sprawdzać, trafiały się niemiłe niespodzianki m.in całe topy w białej pajęczynie ;(
Powyrywałem ile znalazłem i jestem dobrej myśli że jeszcze tydzień postoi bo za tydzień planuje już kose niektórych plantów.
Do scinki planowanej połautomatow brakuje 17 dni czyli mają jeszcze 2.5tyg max i będę się brał wtedy za te które na tym spocie pozostaną przy życiu do tego momentu.

Hkxdb
#1 3 tyg flo
Będzie ścięty 30.08 będzie miał wtedy jakoś 5.5 tyg flo



#2 Prawie 6tyg flo
Myślę że za tydzień on pójdzie już pod kose pleśń go tak minimalnie łapie, a w 7 tyg moim zdaniem będzie już dobry




#3 Prawie 7 tyg flo
Za niedługo go kosze nie chce aby pleśń dokończyła dzieła i zjadła go całego bo jak widać od dołu pusto się zrobiło wyrwałem całkiem dużego topa i sporo więcej parę dni temu


#4 Prawie 5 tyg flo



Pmxdb
#1 Prawie 5 tyg flo
Duzo dużo topów całkiem grubych jak by spuchł fajnie przez te 2 tyg to trochę sortu z niego zbiorę :)





#2 jakoś 3 tyg flo
formuje kwiaty swoim tempem fajny kolorek ma, kurde szkoda ze w 5 tyg flo będę ją ciął :(



Przy następnym upie już pewnie jakieś zdjęcia ze ścinki wrzucę z tego spota<joint> pozdro
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Szkoda ze ta plesn tak wpie****a , moze to po trochu wina ze w kukurydzy i nie ma przewiewu ? Bedzie i tak duzo fajnego palonka :D
 
C

Convictus

Guest
Szkoda ze ta plesn tak wpie****a , moze to po trochu wina ze w kukurydzy i nie ma przewiewu ? Bedzie i tak duzo fajnego palonka :D

Ale to w tym wypadku 90% spotów taka jest :D przecież każy ma krzaki możliwie do okoła zabudowane żeby nic nie było widać. Jak jestem u siebie na spocie to też nie wieje nic a nic :D trzeba się opryskiem ratować. A cuda dopiero się dzieją jak jest spot na bagnach :D
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
jeszcze zbiory są zależne od rolnika który ma pole kukurydzy nie wiadomo kiedy wjedzie
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Szkoda ze ta plesn tak wpie****a , moze to po trochu wina ze w kukurydzy i nie ma przewiewu ? Bedzie i tak duzo fajnego palonka :D
być może to może być wina kukurydzy bo jest wysoka a krzaki nisko przy ziemi brak podmuchów, sam wiem że tam nie wieje bo jak jestem tam stoję się wsłuchuje jak wieje wiatr to kukurydzą szeleści a moje rośliny jedynie kilka czubków porusza się które są na równi z kuku..
Pał jest naprawdę dużo jest większość grubych plon może być z nich ładny nawet jak nie dojdą to na wadze dużo wyjdzie ;)
jeszcze zbiory są zależne od rolnika który ma pole kukurydzy nie wiadomo kiedy wjedzie
Właśnie plan jest taki żebym ja pierwszy zebrał żniwa przed rolnikiem i max termin sobie dałem do 30
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Fajne kwiotki :D nie łam się u mnie w nawłoci też dostały ostro w du*ę od pleśni. Ale palenie z nich jest pierwszerzedne.
Z resztą zaraz sam się przekonasz :)
Fajnie, że kolejny rok można tu do Ciebie zajrzeć! Tak trzymać! :)
Ya man!
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Właśnie plan jest taki żebym ja pierwszy zebrał żniwa przed rolnikiem i max termin sobie dałem do 30
Kurde niezły stres to musi być... W końcu zawsze może zrobić wcześniej ścinkę i dupa + zawsze może zrobić rekonesans i odnaleźć krzaki - masakra. :sunny:

Ja sobie tak myślałem, że jakby mieć własne pole kukurydzy, to można by robić plantacje wręcz na legalu. Właściwie nie do wykrycia przez innych, a w dodatku jak by był przypał, to zawsze się można tłumaczyć, że o niczym się nie wiedziało, że ktoś trzeci musiał posadzić bez naszej wiedzy.

Szkoda z tą plechą, a sporo dały te wczesne nocne mgły...Krzaki masz fajne byle z fartem! :bongo4:
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Fajne kwiotki :D nie łam się u mnie w nawłoci też dostały ostro w du*ę od pleśni. Ale palenie z nich jest pierwszerzedne.
Z resztą zaraz sam się przekonasz :)
Fajnie, że kolejny rok można tu do Ciebie zajrzeć! Tak trzymać! :)
Ya man!
dzięki Miertek za miłe słowa ;)

Kurde niezły stres to musi być... W końcu zawsze może zrobić wcześniej ścinkę i dupa + zawsze może zrobić rekonesans i odnaleźć krzaki - masakra. :sunny:

Ja sobie tak myślałem, że jakby mieć własne pole kukurydzy, to można by robić plantacje wręcz na legalu. Właściwie nie do wykrycia przez innych, a w dodatku jak by był przypał, to zawsze się można tłumaczyć, że o niczym się nie wiedziało, że ktoś trzeci musiał posadzić bez naszej wiedzy.

Szkoda z tą plechą, a sporo dały te wczesne nocne mgły...Krzaki masz fajne byle z fartem! :bongo4:
Stres to od początku sezonu jest, liczę się z tym że może być wcześniej ścinana ale liczę na ogromnego farta, a po polu nie będzie chodził rolnik doglądać bo pole jest mega duże z dala od domostw no i jak by miał sprawdzać pole to na początku gdzieś by patrzył a nie w głąb ileś set metrów nie ma szans żeby to ktoś znalazł ;c


Właśnie się wybieram na sezony robić zdjęcia i wszystko co trzeba, obym tam plechy dużo nie zastał ale chyba to nie możliwe:(
odrazu oszacuje co kiedy mogę ciąć yo z fartem

---------- Post Zaktualizowany 18:54 ---------- Data pierwszego postu 15:39 ----------

Więc tak odwiedziłem podlać bo jak u każdego chyba z was słonce napierdziela mocno i susza straszna podlałem planty, polowe już flushuje a drugą trzymam i podaje nawoź, pleśni było tak średnio na gg2,3 wyrwałem wszystko co było spleśniałe.
Za tydzień być może msxc99 obie będą mogły się nadawać do kosy zakwitły równo i dziś mają równe 8 tyg flo, kwiaty w obu są luźne ale piękne, średnio liściaste, przyjemnie pachnące i co najważniejsze prawie nie pleśnieją ;)
Nie wiem co z tą gg1 ona też już długo kwitnie o kurde jak przewinąłem fotorelacje do tyłu to już aż 10 tygoni kwitnie a sami widzicie jak wygląda coś ją zablokowało, zaczęła 06.07 więc długo.. nie wiem czy jej nie ściąć następnym razem czy zostawić niech puchnie, pleśń ją tak średnio od środka atakuje.

GGxhk
#1


#2



#3


#4



Msxc99- obie mają identyczne topy z wyglądu jak skopiowane
#1



#2



 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
odwiedziłem połauto od grzesia rutynowa kontrola pleśni jak zwykle żre hk3 i hk2 chyba je dziś zetnę bo ile z nich już plechy wyrwałem to mi się śni nie chce całego plonu z nich stracić szkoda ze muszę to ciąć ale się wk***iać już nie chce :(
Brakuje co prawda 2 tyg by było dobrze ale co ja na to poradzę mam czekać i nic nie zebrać na co zapie****ałem tyle czasu.............

---------- Post Zaktualizowany 19:29 ---------- Data pierwszego postu 13:47 ----------

No to skosiłem w połowie hk2,3 górne szczyty w sumie dobrze bo pleśni dużo było, topy są duże grube i żywiczne nawet ładne są, dużo luk się porobiło w większości dużych topów wyrywałem kur***wo topami bo albo białe z pajęczyny albo całe brązowe zgniłe szkoda że tak je brało no ale co przynajmniej ta cześć się wysuszy i za tydzień się biorę za następne ułatwia mi to sprawę wole porcjami suszyć niż większość naraz.
Od oprysku miną tydzień na tych sztukach co skosiłem pewnie coś wpłynie na smak ale się wycuruje to może aż takie tragiczne nie będzie..










Połowa z obu została jeszcze do napuchnięcia, do ostatecznej kosy na tym spocie pozostało 15 dni w między czasie będę kosił to co dojrzałe a te co potrzebują jeszcze czasu potrzymam do tego momentu i się zwijam z tego miejsca tak więc trzymajcie kciuki;)
 

zlotnik

Well-known member
Rejestracja
Lip 24, 2015
Postów
167
Buchów
1
człowiek pół roku zapi****la przy pannach a w tydzien pleśn w***ie pól krzaka .
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
człowiek pół roku zapi****la przy pannach a w tydzien pleśn w***ie pól krzaka .

niestety tak bywa :( w tym roku pleśń sporo mi zjada a ja nie potrafię sobie z nią poradzić :(

Dzis poleciała następna kosa tym razem msxc99 obydwie i niestety ggxhk3 cały od środka gnił i plesniał chciałem wyrwać to co spleśniałe, opryskać i zostawić ale im bardziej rozglądałem się w jej topy tym bardziej mi to z głowy wychodziło żeby ją zostawić, i tak 1/4 poleciała do śmieci..
Kupiłem nowy oprysk na pleśń to już 3 inny tym razem miedzian ostatnio topsin ale słabo strasznie się spisywał nie biorę go więcej..
Msxc99 obydwie równo zakwitły dziś im wybił 8 tydzień i 5 dni flo czyli prawie 9tyg ustały, a pleśni dziś 2 mikroskopijne ogniska wyrwałem czyli mało odmiana godna polecenia, topy też ładne luźne przyjemnie się trymuje ciekawe jak smakują ;)
Na spocie zostały 3 planty opryskałem 2 z nich bo jeden ostatnio dostał oprysk i niech czekają na swoją kolej mimo że pogoda się spierdzieliła od 2 dni leje zimno i wilgotno, jestem ciekaw jak tam półautomaty czy pleśnieją czy nie może jutro się wybiorę.

To msxc99 trochę dobrego mi dały zobaczymy jak wyschnie jak wskaźnik na wadze pokaże




a tu moja ***ana zgroza tego roku plany mi niszczy-,-
nie było co tego zostawiać bo gówno by zostało a szkoda bo topy są kamyki twarde ale śmierdzą czymś zgniłym mimo że plechę wyciąłem wszystką :(





To na środku główny top połowa w śmieciach kicha straszna :(
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Miedzian stosuje sie raczej profilaktycznie przy każdej wizycie na spocie jak nie ma jeszcze plechy
Jak już sie pokazuje to coś z bayera lub targetu bym polecił, one wysuszaja pleśń po oprysku
Ja bym te krzaki gdzie masz ogniska pleśni juz kosił, ładnie nabite, dobry szron na nich a to że nie mają wszystkich włochów białych to pie**ol i tak będa po głowie walić
Fajne topiszcza sie suszą na sznurze
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Gratuluję zbiorów! Dobrze, że ciąłeś, bo jakbyś ją jeszcze prysnął chemią, to nie komfortowo by było później to palić. A sądzę, że i tak by plecha się szerzyła i wyszło by w plonie na minus, a nie na plus. W dodatku jeśli kwiaty już ładne, a piździernik blisko, to tylko harvest w takiej sytuacji.

PS. Ciekawe, że nawet maskujesz linie papilarne na fotkach... Ja nigdy nawet na to uwagi nie zwracałem, naprawdę da rady zeskanować ze zdjęcia?

Pozdrawiam! <peace>
 

zlotnik

Well-known member
Rejestracja
Lip 24, 2015
Postów
167
Buchów
1
u mnie tez z ta plecha dramat za 30 pln kupiłem polyversum wp na jeden oprysk , plesni nie było jak pryskałem a po 7 dniach po oprysku wyskoczyła . Kity nam wciskaja z tym badziewiem .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół