nasiona marihuany

Out 2K16 FG (Pestki OS, Grześ, Thefekt, Ponury, Bebook) 12 Sez>51 Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Podobnie jak u mnie rośliny z pestek od Grzesia wyszły na oucie jak z pod hps-a. Grube pałki, mocno oszronione żywicą, łącznie z liśćmi przytopowymi. Szkoda liści po trymie wywalić, z resztek moich PMxDB zrobione zostało ponad kilo krówek, które zwalają z nóg :pr: . Smacznego palonka!
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Popieram liście z hk są też dobre dużo szronu mają i ładny haszyk wychodzi, najlepiej z tej odmiany sypie haszem z tych co miałem na oucie, zdjęcia ile wyszło wkleję na koniec jak wszystkie odpady przerobie ;)
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
No i wybił dzień kosy ostatecznej dziś dalej idealna pogoda na odwiedziny czyli deszczowo bo komu by się na mnie chciało czekać w krzakach w deszczu stwierdziłem że będzie idealnie i pojadę zobaczyć jak się maja ostatnie 2 panienki, no i tak jak się spodziewałem zaczęły pleśnieć i gnić ta z grubszym topem więcej spleśniała, a ta druga już zaczęło każdego topa brać powoli więc kosa i koniec tego..
Wynik wyjdzie jaki wyjdzie i tak jestem zadowolony z sezonu mam spore zapasy ziółka już pod ziemią a jeszcze sporo się suszy + to co dziś ścięte więc narzekać nie ma na co, poszło bez przypału i oby tak każdy sezon.
Jest to ostatni up żywych roślin w tym roku już nie mam nic do koszenia, dzięki za pestki ludziom którzy mnie obdarowali mam nadzieje że się nie zawiedli ( starałem się mocno aby wyszło jak najlepiej) może pod koniec mniej odwiedzin na sezonach ale czasu mało no i właśnie czekałem na ten deszcz :D
Za niedługo podam wynik z wszystkiego i powoli powoli zbliżam się do końca relacji.:yeahh:

2 panny czyli ggxhk od Thefekta trzymane na tyle ile dały rade teraz u mnie zapowiadają deszcze i chłodne noce poniżej 10 nie było sensu już trzymać dłużej

#1 długo kwitła ale w końcu w jakimś stopniu zawiązała kwiaty główny top wielkości mojej reki ciężki, ale lużny i wiem że w nim pleśni jest troche a ile to dopiero się okaże przy trymie




i druga czyli nr4 roślina dużo też nie da nie wiem w tym roku rośliny naprawdę wielkie porosły ale jakoś mało rozkrzaczone pewnie to dalej wina tych 7 godzin słońca i nie rozkrzyczały się tak jak wyobrażałem to sobie w połowie sezonu jak było tak pięknie





A tu po drodze spotkane wykoszone kawałek pola kukurydzy czyli rolniki już powoli chcą brać swoje i sprawdzali testowo jakie ziarno myślę że się wyrobiłem prawie idealnie przed nimi i mogę spać spokojnie już :D


I mam topy z ggxhk2 wyszło 90g nie wiem gdzie mi się podziała fota z ważenia musicie już uwierzyć na słowo reszta fot za niedługo ;)


<peace>
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Siema fot narazie nie mam bo susze nadal to co ostatnio ściąłem czyli ostatnie rośliny w tym roku, hkxdb już 11 dni susze wczoraj odciąłem duże łodygi i dałem do innego pomieszczenia gdzie jest o kilka stopni cieplej bo tam było tak jak na zewnątrz czyli zimno i dałem koło tego wiatrak, jeszcze to posusze z 3 dni aby wyschło idealnie i podam wynik.
O dziwo jestem zaskoczony bo topy załadowały całe wiadro 10l i waga aktualnie pokazała 365g krzak był naprawdę piękny, hah a dziś właśnie idę na spacer a tu koszą pole kukurydzy w którym się bawiłem cóż... mogłem potrzymać jeszcze tydzień, ale i tak jest git bo szykuje się mój osobisty rekord z planta :)
Mam tylko foty haszu dziś bo skończyłem robić kilka dni temu całe odpady przerobiłem na hasz aby się nic nie zmarnowało większość przez bublebagsy ale i też się znajdzie trzepany na sucho przez rajstope wyszło na własne potrzeby całkiem dużo mixu z 12 roślin ( tylko hkxdb dawał dużo hasz najsłabiej było z msxc99 gdzie ona prawie w ogóle nie była oszroniona i ggxhk to samo).
Waga może przekłamywać +/-1g ale ona jest tylko żeby przybliżyć realną wagę swojego plonu.




Co ostatnio ściąłem 2 ostatnie planty czyli ggxhk dobrze że je ściąłem bo dużo pleśni wywaliłem z obu podczas trymu a i też podczas suszenia połowa największego topa z ggxhk1 spleśniała tak więc piz*a z tym...pocieszenie właśnie z wyniku który mi wyjdzie z hkxdb<lol>..
Post pisany pod wpływem hkxdb który właśnie się suszy klepie dobrze jak na 55 dni flo i topy też są ładne
i zbite :)
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
To co tygryski lubia najbardziej mmm :D Juz widze po fotach ze bedzie dobra gruda. WIeczorem wstawie foto swojej, zabila mnie przed spaniem :smokee: smak :D
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
No i w końcu po 2 tygodniach suszenia dokładnego wyschną hkxdb plon jak najbardziej zadowalający mój rekord nawet się tyle dobrego nie spodziewałem z tego planta, topy w 80% wyszły mocno zbite są ładne szyszki i trochę popcornu ale nie dużo.
Ten plant dał dobry plon i dobrego kotłującego jaranka z każdym buchem coraz bardziej działa, smak rewelacja nie czuć żadnego nawozu bo nie był karmiony prawie przez 3 tygodnie a o zapaszku nic nie powiem bo mam katar..

Jeden słoik powędrował do ziomala trzymam z nim kupę lat wiedział o wszystkim nawet robił z początku ze mną outa ale zrezygnował stwierdził że za duże ryzyko za bardzo lecę po bandzie no i teraz pewnie żałuje że nie robił tego ze mną ale i tak zioła mu nie będę żałował :) braci trzeba szanować :)
:spalony:






Dla mnie fascynujące jest to że w tym roku zebrałem z tego planta tyle co rok temu z całego sezonu tak więc jestem bardzo bardzo zadowolony z sezonu i za niedługo wrzucę zdjęcia purple maroca fioletowy ile wyszło no i cześć plonu z 2 ggxhk <peace>
 

ZiemianinKonopny

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2015
Postów
397
Buchów
0
Zajbiscie że wsio wyszło po myśli .
Plony też bynajmniej nie małe.
Smakowa mordeczko, zapasy na zimę są obfite , tylko nie wpadnij w letarg bo przy tylu slojach o to nie trudno !! :)

Haszyk też wyszedł porządny widać, ciemny prawie jak marokanski :D

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratki za udany sezon, oplacil się cały trud w to włożony.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Gratuluję dokończenia projektu.
Wynik przyzwoity.

Też ściąłem swoją GG x HK,
wyszło mi ponad 130 g bardzo smacznego i mocnego zioła.
Za rok to obowiązkowa odmiana na outa.
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
smacznego ;)

Dzięki :)

Zajbiscie że wsio wyszło po myśli .
Plony też bynajmniej nie małe.
Smakowa mordeczko, zapasy na zimę są obfite , tylko nie wpadnij w letarg bo przy tylu slojach o to nie trudno !! :)

Haszyk też wyszedł porządny widać, ciemny prawie jak marokanski :D

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratki za udany sezon, oplacil się cały trud w to włożony.

Dzięki też za dobre słowa, obwite są i to bardzo sporo już mam zakopane chce właśnie obskoczyć kilka sampli pozbierać posmakować bo najwięcej juz curinguje z 5 miesięcy zioło jakoś a najmniej tydzień jest w czym smakować :D
Tak szybko zapasy się nie skończą do sylwka jeszcze będzie sporo, a trud zdecydowanie się opłacił teraz mogę wspominać :D
Gratuluję dokończenia projektu.
Wynik przyzwoity.

Też ściąłem swoją GG x HK,
wyszło mi ponad 130 g bardzo smacznego i mocnego zioła.
Za rok to obowiązkowa odmiana na outa.
Ja właśnie ostatni swoje już uśmierciłem bardzo mi pleśniały wszystkie ggxhk ale i tak duzo suszu zebrałem z nich, prawda smaczny i upierdziela fajnie ale wole tego hk bo zdecydowanie lepiej mi wchodzi i go biore za rok :)
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Pora na podsumowanie i zakończenie fotorelacji dzisiaj już ostatnie zioło w tym roku wyschło i nic więcej nie będzie koniec trymowania koniec suszenia tylko curing i relakx, pmxdb fioletowy doszedł może w 50% topy są ale brakowało mu sporo klepać też klepie po wiaderku śmiesznie było, ostatnie 2ggxhk pleśń je wpie****iła w połowie a miało być tak fajnie połowa odpadła jakoś i z 2 zebrałem 118gram tak sobie..
Ale ogólny wynik z outora jak dla mnie i tak bardzo dobry zebrałem więcej niż kilogram smacznego różnorakiego zielska, w większości już zakopane i gotowe do konsumpcji curing jako taki już zrobiony, ale za kilka tyg jak wszystko dojdzie w słojach do siebie porobię jeszcze zdjęcia topów, a na dzień dzisiejszy podsumowanie outa i wynik z suszu który właśnie skończył schnąć :)

Pmxdb fioletowy- kolorek ładny się uchował :)





Tu 2xggxhk ostatnio ścięte..





Z automatów podsumowanie było wynik 236g teraz połauto i sezony

Hkxdb1 - 352g
Hkxdb2,3 - 149g
Hkxdb4 - 89g
Pmxdb1 - 240g
Pmxdb2 - 121g
GGxhk1,4 - 118g
GGxhk2 - 90g
GGxhk3 - 41g
Msxc99-1,2 -130g

Co daje łączny wynik 1566g z całego sezonu, wiadomo już z 1/5 nie ma wyjarana ale mam jeszcze całkiem całkiem sporo zapasów każdej odmiany którą miałem na oucie więc mam w czym wybierać:)
Sezon uważam za jak najbardziej udany i bez przypałowy opłaciło się zapie****ać z baniakami wody, do zobaczenia za rok :):spalony:<joint>
-
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Najwazniejsze ze z fartem i zadowolony, wyniki dobre, nic tylko smazyc za udana prace przez pol roku :D
wpadne zostawic bucha jak mi oddadza :sunny: Zapraszam do openseeda mojego bo ogarniety grower jestes :)

pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół