nasiona marihuany

OUT 2K22 [AF][FAST][SEZON] Dary z OSów i nie tylko ;)

Wyszukiwarka Forumowa:

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Witam Szanowne Grono Growerów!

Na samym wstępie pragnę podziękować @Gnomesgarden.ie za zaufanie! Mam nadzieję że się nie zawiedziecie ;)
Jaki i Tobie @grzes , za pestki które planujesz mi podarować ! Nigdy nie miałem nic od Ciebie ale wiem że na pewno się nie zawiodę , bo wszyscy tutaj wiemy co to za marka GGS ;)


Może zacznijmy od odmian które będę posiadał w tym sezonie .
Od @Gnomesgarden.ie
- 1x FAST AMNESIA LEMON
- 2x White Russian FEM
-
4x WW x AK47 Fast Version
-1x Auto Super Skunk
-2x Auto Gorilla Glue
-1x Auto Mazar

Od @grzes

Purple Punch x Gorilla Gold

Producent nieznany

1x F1 OG KUSH

Nawozy

- Azofoska
- Polifoska
- Asahi Sl
- PK 13/14 CANNA

Na zwierzynę
- Hukinol
- Coś na ślimaki jeszcze muszę kupić , bo po deszczach jest ich istna chmara

Gleba
Kupna z biedry + perlit + hydro żel + dolomit

Spot

Docelowo będą dwa spoty , teren niestety gliniast/bagienny
Są dwie możliwości, jutro nad ranem zdecyduje
Albo robię kopce , ale wszystko w wiadrach 25l. Zdaje sobie sprawę że będzie trzeba częściej odwiedzać spot jeżeli bd dziewczyny rosły w wiadrach żeby podlewać , ale to nie problem blisko jest dostęp do wody , więc nie trzeba będzie targać baniaków .

Trening

FIM + LST
AUTOMATY CHYBA PUSZCZE WOLNO , ALE TO JESZCZE ZOBACZYMY .

TO CHYBA TYLE Z WAŻNIEJSZYCH RZECZY ZA JAKIŚ CZAS KIEDY WSZYSTKO BĘDZIE JUZ NA SWOIM MIEJSCU ŁADNIE ROSNĄĆ WRÓCĘ ABY WRZUCIĆ JAKIEŚ FOTKI.

Życzę obfitych plonów w tym sezonie oraz żeby wszystko przebiegło bez przypału !

Wszystkie rady/sugestie mile widziane ;)

PoZDRawiam TIW!
 

Octopus

Active member
Rejestracja
Kwi 16, 2022
Postów
31
Buchów
21
Witam Szanowne Grono Growerów!

Na samym wstępie pragnę podziękować @Gnomesgarden.ie za zaufanie! Mam nadzieję że się nie zawiedziecie ;)
Jaki i Tobie @grzes , za pestki które planujesz mi podarować ! Nigdy nie miałem nic od Ciebie ale wiem że na pewno się nie zawiodę , bo wszyscy tutaj wiemy co to za marka GGS ;)


Może zacznijmy od odmian które będę posiadał w tym sezonie .
Od @Gnomesgarden.ie
- 1x FAST AMNESIA LEMON
- 2x White Russian FEM
-
4x WW x AK47 Fast Version
-1x Auto Super Skunk
-2x Auto Gorilla Glue
-1x Auto Mazar

Od @grzes

Purple Punch x Gorilla Gold

Producent nieznany

1x F1 OG KUSH

Nawozy

- Azofoska
- Polifoska
- Asahi Sl
- PK 13/14 CANNA

Na zwierzynę
- Hukinol
- Coś na ślimaki jeszcze muszę kupić , bo po deszczach jest ich istna chmara

Gleba
Kupna z biedry + perlit + hydro żel + dolomit

Spot

Docelowo będą dwa spoty , teren niestety gliniast/bagienny
Są dwie możliwości, jutro nad ranem zdecyduje
Albo robię kopce , ale wszystko w wiadrach 25l. Zdaje sobie sprawę że będzie trzeba częściej odwiedzać spot jeżeli bd dziewczyny rosły w wiadrach żeby podlewać , ale to nie problem blisko jest dostęp do wody , więc nie trzeba będzie targać baniaków .

Trening

FIM + LST
AUTOMATY CHYBA PUSZCZE WOLNO , ALE TO JESZCZE ZOBACZYMY .

TO CHYBA TYLE Z WAŻNIEJSZYCH RZECZY ZA JAKIŚ CZAS KIEDY WSZYSTKO BĘDZIE JUZ NA SWOIM MIEJSCU ŁADNIE ROSNĄĆ WRÓCĘ ABY WRZUCIĆ JAKIEŚ FOTKI.

Życzę obfitych plonów w tym sezonie oraz żeby wszystko przebiegło bez przypału !

Wszystkie rady/sugestie mile widziane ;)

PoZDRawiam TIW!
Zasiadam do obserwacji,ciekawią mnie jak te grześki sobie poradzą :foto:
Jak decydujesz się na kopce to zrezygnuj może z canny pk13/14,moim zdaniem pod chmurką szkoda siana na ten nawóz
Także z fartem i do zbiorów,czekam na upa :tiphat:
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Jak decydujesz się na kopce to zrezygnuj może z canny pk13/14,moim zdaniem pod chmurką szkoda siana na ten nawóz
Jednak to tylko twoje zdanie i zupełnie nie masz racji , co mają kopce do nawozu ?

btw. Autorowi śmiało polecam świadome stosowanie pk oraz życzę powodzenia w prowadzeniu fotorelacji.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Relka jest, ale pestek jeszcze nie dostałeś??? Co tu się odje... Grow roku?
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Relka jest, ale pestek jeszcze nie dostałeś??? Co tu się odje... Grow
Relka jest, ale pestek jeszcze nie dostałeś??? Co tu się odje... Grow roku?
Tylko pestki od GGS są w drodze , wymieniłem je dla tego, bo nie zakładam że mogą nie dojść , zresztą napisałem że one dopiero będą , dla tego też nawet nie podałem ilości .
A FR dla tego zacząłem wcześniej , bo miałem czas to zrobic
Wydaje mi się że żadnej zbrodni nie popełniłem.


Ziomek ok, ale fotorelacja powinna zawierać fotografie a tu nic nie ma, chociażby zdjęcie przygotowanego spota, albo pestek wypadałoby zamieścić nygusie
Ziomek ok, ale fotorelacja powinna zawierać fotografie a tu nic nie ma, chociażby zdjęcie przygotowanego spota, albo pestek wypadałoby zamieścić nygusie.

Masz rację , obiecuje poprawę ? a tak poważnie , w niedziele będę szedł na spota zatargać trochę ziemi , tak że zrobię jakieś fotki i podeślę ?
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Witam szanowne grono #COM

Niestety z powodów zdrowotnych obecnie jestem w szpitalu
IMG_20220520_2059459474e8046959c6df534.jpg


Co nie oznacza że nie wywiąże się z OSÓW , bądź zrezygnuje z FR , jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B ;)

Ogólnie to tak , nie przygotowałem spotów , zaczęły mi się nogi same z siebie trząść , zaburzenia chodzenia (jak ktoś mnie widział za każdym razem pytał czy na***any jestem , gdzieś się zarządzałem w sumie dalej to robię ale odkąd podają mi sterydy jakieś , widzę znaczącą poprawę . Podejrzewają SM (stwardnienie rozsiane) tak że nie jest za ciekawie , choroba nie uleczalna , najprawdopodobniej już nigdy nie będę mógł zapalić MJ , natomiast to nie zmienia faktu że straciłem zapał do hobby , niech inni palą ;)
Będę musiał zmniejszyć troszkę liczbę kwiatków
Mam już wykielkowane
2x WW x AK47
2x pisarki od GGS
1x AMNESIA LEMON

najprawdopodobniej nic więcej na OUT już nie wykiełkuje, tak jak mówiłem mam zaburzenia chodzenia i wiem że już ciężko będzie mi się tam dostać , nie mówiąc już o pracy przy tym .
Wybrałem te nasiona ze względu chęci wywiązania się z OS'ów :)
Po skończonym OUT zacznę Indoor i wtedy wrzucę resztę pestek które zostały nie wykielkowane .
Nim poszedłem się zgłosić do szpitala , przekazałem 5 krzaczków ( 3 wykielkowane 2 jeszcze nie ) ziomkowi , zrobił szybkiego boxa i na razie zostają u niego liczę że po wszystkich badaniach wypiszą mnie do domu , wtedy je wezmę i od razu wynoszę na OUT. Proszę o nie przenoszenie do zakończonych , FR jak została rozpoczęta tak i zostanie zakończona . ;) Tylko proszę o chwilę czasu i cierpliwości :cool:
Dzisiaj dostałem wiadomość że pozostałe dwa kiełki wychyliły dwa łebki ? muszę jeszcze powiedzieć że nasiona od @grzes wykazują baardzo duży wigor po 3.5h w kieliszku z wodą zaczęły się otwierać i puszczać kiełki ?

Na ten piment to wszystko , życzę wszystkim udanego weekendu i oczywiście obfitego sezonu ? o braku przypału chyba nie muszę wspominać ;)

PoZDRawiam TIW !
 

TadeuszNorek

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2021
Postów
163
Buchów
236
Znam kilka osób które chorują na SM, i w sumie to gdybym nie wiedział że chorują to bym nie powiedział, ale to chyba za sprawą lekarstw które biorą. Życzę dużo zdrowia i dużych zbiorów :)
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Znam kilka osób które chorują na SM, i w sumie to gdybym nie wiedział że chorują to bym nie powiedział, ale to chyba za sprawą lekarstw które biorą. Życzę dużo zdrowia i dużych zbiorów :)
Tak to prawda , ta moja neurolog która skierowała mnie do szpitala , właśnie wczoraj mi o tym mówiła , że zostanę zapisany do programu jakiegoś jak przyjdą wyniki z punkcji , ale że żadnych prochów czy jarania ? nie będę mógł już używać, bo te leki które będą mi podawać działają na mózg jak każde środki odurzające i wtedy moje leczenie będzie bez celowe (które jest ponoć bardzo drogim leczeniem) i odemnie teraz zależy czy chce żyć normalnie i się leczyć czy z kolei iść w balet i kiedyś mieć nie powracalne skutki SM'u i zostać inwalida , tak że wybór jak dla mnie jest prosty , trzeba się leczyć :)
@TadeuszNorek
@Udyr
@konan420xd
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć ✌️?
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Hej, a jakie jeszcze masz objawy? Oprócz tych nóg? Mógłbyś bardziej o tym opowoedzieć?
Czekamy na fotki z uprawy. :)
Dużo zdrowia mordo!
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Hej, a jakie jeszcze masz objawy? Oprócz tych nóg? Mógłbyś bardziej o tym opowoedzieć?
Czekamy na fotki z uprawy. :)
Dużo zdrowia mordo!
Wiesz co , teraz miałem z tymi nogami tak jak pisałem wyżej , w grudniu miałem zapalenie nerwu wzrokowego , wszystko widziałem podwójnie i tak jak by bez ostrości , we wrześniu z kolei miałem problem z lewą nogą , utykalem gdzieś , kiedy podnosiłem nogę , to sama mi wyskakiwała do góry , dwa lata temu miałem z kolei sparaliżowana prawą stronę twarzy , kiedy robiłem nazwijmy go zmarszczy na czole robiły mi się tylko z jednej strony.. ogólnie może i obaszlo by się bez szpitala gdybym w porę zareagował , ale wiesz jak , jak przeszło po jakimś miesiącu czy dwóch, to po kpiłem sprawę.. ogólnie od 3 dni podają mi jakieś sterydy i jest znacząca różnica , już chodzę w miarę prosto , nie znosi mnie na boki jak bym na***al się , jest lepiej :) mam jeszcze cichą nadzieję że to jednak będzie bolerioza (a jest to możliwe , średni w okresie sezonowym mam jakieś 5 kleszczy , zawsze sam je wyrywałem i do lekarza też mi nie było po drodze powiedzmy) miałem mieć jutro rezonans klatki piersiowej , ale zmieni mi na pleców i czekam na wyniki tego co mi pobierali z pleców jedno z tego co mi pobrali miało pójść na badanie pod kontem boleriozy..
Ojj ja też już chciał bym zobaczyć jak tam panienki rosną u tego koleszki , mam nadzieję że nie spie****i sprawy ;)

Nie dziękuję żeby nie zapeszyć , wiesz jak ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół