nasiona marihuany

out Davwid & Michcioms. FOLIAK

Wyszukiwarka Forumowa:

GanjaGoblin

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2007
Postów
226
Buchów
4
2 passiony femi i 2 shamany femi. Maja 1,30m i sa od maja czyli prawie 2 miechy maja. Nawozy to GHE- flora series. Jak tak dalej pojdzie to sie nie zmieszcza:D. Trening fim + lst(3 planty z 4).









 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
oo Ja pie***le.. ładnie chłopaki:| to ja takie krzaki na koniec chyba bede miał :|

pozdr i gratuluje.
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
rzeczywiscie fajne planciki, ja niestety takiej wygody jak wy nie mam i musze zapie****ac na spota rowerem lub autem a wy z tym foliakiem zadnego przypalu nie macie??
 

SID

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2006
Postów
135
Buchów
1
Czasem leekie niezadowolenia ale panujemy nad sytuacją
 

SID

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2006
Postów
135
Buchów
1
Macie moze jakieś pomysły , co zrobić gdy przestaną sie miescic w foliaku ??(dziura w folii odpada:sunny:)
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
tez miałem 2 planty w folii ale foliak 1,7m a *****e tak urosły ze łodygi miały jak palec wskazujacy wiec mosiałem je przesadzic na spota,niestety słabo sie przyjeły wiec nie licze na nie ze cos bedzie mogłem je tam zostawic naginac przycinac.nie warto juz takich duzych przesadzac roslin szczegolnie z folii na spota.mój bład ale na błedach sie uczymy:D
 

Gruby81

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2007
Postów
72
Buchów
0
Panowie brawooo! Oby tak dalej:pr:i bez przypału A utoniecie w dymie
 
P

pakonopny

Guest
Na medal , tylko co dalej? Malo miejsca a roslinki obiecuja. ojojojoj a ponad dwa metry mogly by miec z tymi lodygami
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Nie no rozwaliliscie mnie z tymi krzakami <rotfl> Mamy dopiero końcówke czerwca a wy już macie taaaakie krzaki, no no bez porzadnego treningu sie nei obejdzie, ale zbior napewno bedzie pokazny. pozrdo chłopaki i wrzucajcie fotki co jakis czas bo aż miło sie ogląda :D
 

Fjuczers

Member
Rejestracja
Lut 17, 2006
Postów
15
Buchów
0
Rosliny pod folia zawsze rosna ogromne.Zrobice lst/fima i po sprawie.
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Rosliny pod folia zawsze rosna ogromne.Zrobice lst/fima i po sprawie.

Ja już teraz mam WW z 20 marca OUT i ma 2 metry i to po FIM-ie więc wychodzi na to że lepiej niż pod folią:p W każdym razie, dochodzę do wniosku ze folia to świetna sprawa. Dużo taniej od szklarni, do tego łatwiej ukryć rośliny.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
OMFG ale warunki mają. Z pomidorami oczywiscie... No moje gratulacje. Foliak to jest to. Maja tam duzo swiatla? Jaka wystawa? Od poludnia?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół