nasiona marihuany

out Davwid & Michcioms. FOLIAK

Wyszukiwarka Forumowa:

GanjaGoblin

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2007
Postów
226
Buchów
4
Fajnie ze podobaja sie wam planty. Jest tego tyle ze az nie chce nam sie obierac z lisci topow. Zebralismy 500g a napewno drugie tyle jeszcze lezy do obgolenia. Cholerne lenie z nas:zjarany:
 

ludzio1

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2008
Postów
87
Buchów
2
1kg palenia super przepalenia muzgu niedotlenienia totalnego za***ania i baletowania do rana :) pozdro planty kozackie oby tak dalej
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Każdy kto doszedł kiedyś do dobrych zbiorów wie, że obierana jest od chu*a :sunny: współczuję... i zarazem gratuluję. :)
 

BIKE

Active member
Rejestracja
Wrz 28, 2008
Postów
41
Buchów
8
niema to jak własne palonko WIELKIE ELO... a z tymi listkami to prze***ana sprawa, ja to tydzień na to poświęciłem i tak nie wszystkie planty jeszcz zebrałem z pola.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
No właśnie ja mam tak samo, ostatni krzak jeszcze nie ścięty, za dużo tych liści do obcięcia. Kurva, to jest jakieś kilka godzin roboty jak masz jeden krzak, nożyczki się obklejają, palce bolą... Ciekawi mnie jak sobie radzą z tym ci goście co mają po TYSIĄC dużych krzaków i wszystkie ścinają naraz?
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
ja robie manicure palcami, szybko sprawnie i do tego sporo zywicy zostaje na palcach mozna ja zebrac i wychodzi pyszna gruda:D ja zacząlem obrywac liscie jeszcze podczas flo zostawiajac tylko te mniejsze. poza tym zalezy to pewnie od genow roslinki ile ma lisci przytopowych moj jeden durban mial tego od za***ania 2 pozostale mialy wiecej kwiatow niz lisci na szczytach.
 

RapowePestki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 21, 2008
Postów
648
Buchów
4
najbardziej to ci zazdroszcze tego foliaku a co do roślin to zaaa***istte
 

Koszatnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 22, 2008
Postów
2,144
Buchów
20
przejrzałem szybko całą fotorelacje ;)
jestem pod wrażeniem :D
GRATULACJE dla WAS chłopy !!
 

Gibonek69

Member
Rejestracja
Lis 3, 2008
Postów
16
Buchów
0
1 KG Palenia !? Oby mi tak poszło w następnym roku ! Życze za****** Palonka . Oby wam sie obserwator nie właczył ;P:zjarany:
 

GanjaGoblin

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2007
Postów
226
Buchów
4
Jeszcze raz wielkie dzięki. Palenie I klasa bardzo. Odmiany ciekawe. Na następny out planujemy więcej odmian wysadzić
 
K

KaroLt23

Guest
o ku**a więcej???
ja pie***le mi 1kg by chyba na wiecznośc starczył <coolpalacz>
 

bob

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2008
Postów
76
Buchów
2
gratulacje panowie...swietny grow, za***iste plony...juz czekam na nastepna relacje w przyszlym roku...peace
 

Intifada

New member
Rejestracja
Lis 29, 2008
Postów
3
Buchów
0
o ku***a... ale ksztuny. przeczytałem szybko waszą fotorelację - będziecie latać ujarani jak meserszmity do następnych zbiorów :spalony: pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół