nasiona marihuany

[OUT] Kukit - Outdoor '11

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
D

delete

Guest
ładnie kwitnąć zaczyna na tym ostatnim zdjęciu :bounce: co to za odmiana? Leci buch na dalszą uprawe ;) pozdro
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
To na ostatnim to blueberry, byłem dzisiaj na spocie ale zapomniałem zrobić zdjęć, a po lst wygląda naprawdę ciekawie :D Jutro też chyba będę to zrobię. Dzięki za bucha.
pozdro
 
D

delete

Guest
pogody,pogody i jeszcze raz słońca:freak:podsyp je troche dolomitem i przychamuj troche z nawozeniem bo z tego co widze to liscie zaczynaja Ci zolknac. Owocnych :harvest:będe zagladal. Zapraszam do obejzenia mojej dotorelacji. Z fartem!
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Cześć
Po dużych deszczach postanowiłem wybrać się na spota. Wszystko po staremu, wszystkie automaty pokazały już płeć, żadnego męskiego osobnika (co do jednego nie jestem pewien bo do końca się nie okazał) :O MarocxShaman który został podkopany przez kreta w ogóle nie rośnie, ma wysokość 5 cm a przed podkopaniem miał około 20. Nie robiłem mu w ogóle zdjęć. Musicie mi powiedzieć kiedy mam ścinać blueberry bo mi się wydaje że zostało jej maksymalnie 2 tygodnie :( Zmniejszyłem im dawki nawozów i mam nadzieje że wszystko się poprawi. Dolomitem podsypie następnym razem bo tym zapomniałem. Ok, czas na zdjęcia:

MarocxShaman
Zdj%C4%99cia-0013.jpg


Zdj%C4%99cia-0014.jpg


Ruderalis x (Maroc x Great White Shark) kolejno
Zdj%C4%99cia-0007%7E2.jpg


Zdj%C4%99cia-0008%7E0.jpg


Zdj%C4%99cia-0009.jpg


Zdj%C4%99cia-0011.jpg


Zdj%C4%99cia-0012.jpg


Zdj%C4%99cia-0006%7E2.jpg

nie wiem co jej jest, od początku miała żółte liście i rosła najsłabiej :(

BlueBerry AF
Zdj%C4%99cia-0002%7E3.jpg


Zdj%C4%99cia-0003%7E3.jpg


Zdj%C4%99cia-0004%7E3.jpg


Zdj%C4%99cia-0005%7E3.jpg


W powiększeniu widać jak zmienia kolor :D

Pozdro
 

sagannek

Active member
Rejestracja
Lip 17, 2011
Postów
29
Buchów
0
deszcz jak pada krople odbijajac sie od gleby osadzaja ja na lisciach i topach co daje niemal 100% wystąpienie plesni jak nic z tym nie zrobisz bedzie kicha wystarczy jak dywanik z trawy ulozysz albo mchu czy foli nawet lub kamyki tez dobra sprawa

opłucz piach z roslin i zrob tak zeby wiecej niebyly zalepione ziemia i mniej czy wiecej palenia skrobniesz jak nic nie zrobisz to gowno skrobniesz
 
Ostatnia edycja:

Król Dancehallu

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2007
Postów
151
Buchów
1
pewnie po to żeby uzupełnić wypłukane z gleby przez deszcze cenne pierwiastki, ja też tak robię, nie wiem co Cie tak dziwi. Chyba, że to była czysta woda, ale wątpię.
 

Chmielnicky

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
422
Buchów
0
Wątpię, żeby wszystkie niezbędne mikroelementy wypłukały się po pierwszym deszczu skoro ziemia ma parę milionów lat, LOL.

Wolałbym, żeby roślina mi pożółkła niż zgniła od wilgoci.
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Przez najbliższy czas nie będzie updatów ponieważ zepsuł mi się telefon/aparat i nie mam czym robić zdjęć. Wszystko wygląda dobrze, za niedługo ścinka automata :)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół