nasiona marihuany

out na skraju lasu

Wyszukiwarka Forumowa:
P

pxr

Guest
Ja dla pewnosci pomieszal bym jeszcze z ziemia z ogrodniczego ;]
 

denatto

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2006
Postów
99
Buchów
0
ja znalazłem dziś właśnie taki skraj lasu-tylko mam pytanie;spot jest potężny i spokojnie weszłoby nawet 100 krzaków-jest tylko problem bo nad spotem jest linia wysokiego napięcie a obok jest słup na którym są gniazda-energetycy albo jacyś przyrodnicy mogą tam wizytować?
 

ArmandoLoczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2007
Postów
197
Buchów
0
no jak sie cos z***ie to napewno przyjadą tam heh ;P .A jezeli to energetycy wysokich napięć to napewno będą wiedzieć OCB ;p i mogą ci krzaki po.d.p.i.e.r.d.o.l.i.ć :queen: :salut:W lecie czasami są burze i moze sie linia zerwac, lepiej znajdz inną miejscowke :p albo siej na przypał :D ale sie nie zdziw ze ktos ci krzaczki podpie****i, chociaz z doswiadczenia wiem ze elektrycy wysokich napięc wola spirytusik(dalem pol litra i mi hps sciągnął) :thumleft: ale to zalezy jak trafisz.
Pozdr
 

denatto

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2006
Postów
99
Buchów
0
ArmandoLoczek napisał:
no jak sie cos z***ie to napewno przyjadą tam heh ;P .A jezeli to energetycy wysokich napięć to napewno będą wiedzieć OCB ;p i mogą ci krzaki po.d.p.i.e.r.d.o.l.i.ć :queen: :salut:W lecie czasami są burze i moze sie linia zerwac, lepiej znajdz inną miejscowke :p albo siej na przypał :D ale sie nie zdziw ze ktos ci krzaczki pier*, chociaz z doswiadczenia wiem ze elektrycy wysokich napięc wola spirytusik(dalem pol litra i mi hps sciągnął) :thumleft: ale to zalezy jak trafisz.
Pozdr
takie linie raczej się nie zrywają-a na bank ciężkim sprzętem tam nie wjadą żeby naprawić(nie da się), bardziej boję się jakiś eko-pedałów doglądających te gniazda na samym szczycie tych słupów.
 

Majkel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 10, 2006
Postów
929
Buchów
5
ci juz prędzej, ale to zależy od tego co się w tych gniazdach znajduje...
widziałeś co tam jest.? bo jak 'wróble' to wątpię, aby ktoś z nich się tam szwędał.
a las jak to las. w każdy zakątek ktoś może się zapędzic więc to nie nie będzie
nigdy 100% miejscówka. chyba że posadzisz dookoła 3metrowe krzaki cierniowe
i pokrzywy. :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół