nasiona marihuany

out na skraju lasu

Wyszukiwarka Forumowa:
L

Lord_Dariusz

Guest
siemano
c0o sądzicie :
zostało mi pare nasion od jakiegos kumpla kumpla ktory se chodował
to nie jest chyba jakis super ero tylko jakas polka ale taka bezużyteczna nie jest bo paliłem stamtod ten bajer i złe to nie było.
i chciałbym posadzic z 5 roslinek kazdo w innym miejscu na skrajach lasu i polankach
nawożenie krowi szit co wy na to? (w butelce rozcienczony z wodo dobry? jak sądzicie) ;]
jakieś rady?
i własnie
kiedy posadzić to ?
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Koniec kwietnia-początek maja. Najlepiej.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
tylko pamiętaj na skraju lasu albo na polankach żeby dużo swiatła miały, i żeby sie nie żucały w oczy , powodzenia :thumleft:

[ Dodano: 2006-02-19, 16:50 ]
najlepiej 15 kwietnia , słonce musi świecic conajmiej 14 godzin
 
L

Lord_Dariusz

Guest
pomiedzy pokrzywami bedzie
tyle ze troche odgrodze zeby syfy żadne nie skakały ;]
a co proponujecie
jak roslinka mała bedzie jeszcze to w doniczce gdzies za domem postoi a puzniej przesadzic do lasu?
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Ja bym od razu sadził do 20l donicy.... nie warto sie pieprzyć z przesadzaniem do większych... outowe rośliny są bardzo mocne i dlatego od razu sie sadzi do wypelnionej ziemia donicy zakopanej... masz u mnie to gwarantowane że roślinka ładnie wyrośnie... ja moje PP feminizowane bede sadził tak właśnie jak mówie ;D dużo growlogow out se szykuje
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
z kad wziac tyle donic 20 litrowych, ma ktos jakis pomysl z czego mozna wykonac takie donice ?

kaczor20 sry za offtop
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
albo butle 20L po wodzie przeciąć na pół
 

Mati:P

Active member
Rejestracja
Lut 9, 2006
Postów
27
Buchów
0
haaaaaaaaaa ja tez planuje jakigos outa na wiosne tylko mam problem z miejscówą;/ jak by mi ktos zabrał małenstwo to chyba by mi serce pekło
 
V

vodka_manyak

Guest
Skraj lasu jest dobry bo roślinek nie widać na tle drzew, ale dobiają mnie grzybiarze. Zazwyczaj patrzą pod nogi szukając grzybów i owoców lasu ale zdarzają się wścibskie k.... które lubią wścibiać nos w nie swoje sprawy:/ Raz idąc na miejscówkę na skraju lasu zobaczyłem w lornetce (zawsze obczajam moją miejscówkę z ambnony łowieckiej oddalonej o kilkaset metrów) pare grzybiarzy oglądających i macających (a to k.... podłe!!!) moje dwie poddane supercroppingowi rośliny! Ale na szczęście nie narobili mi kłopotów...
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
bueheheh :D dobre dobre :> sk***ysyny grzybairze ***ie od nich borowikami i pasztetem niech spierdzielaja ziemniaki obierac !! dlatego najlepiej na łące zarosnietej krzewami i drzewkami sadzic :D tak jak ja planuje :>
 
P

Piotr

Guest
Masz ku**a św racje ci amatorzy grzybów to Przeklęństwo. Ja też musze na nich uwarzać sadze na skraju lasu i bagien. Tam chyba nie pujdą k***y ale trzeba uwarzać. Jak myślicie takie bagna to dobry pomysł????
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
u mnie sa dwa lasy
w jednym jest paintball to juz nie bede sadzil
a w drogim jest pusto to tam posadze
 

hlor

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
127
Buchów
2
Ja sadze u kumpla na dzialce i gdzies kolo niej tez moze w lesie:p
 

szuler

Member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
11
Buchów
0
Znalazłem za***ista miejscówke na skraju lasu. I sie zastanawiam jak przygotwac ziemię która jest tam pewnie okrótnie kwaśna. Czy przekopanie, nowozenie i dolomit styknie??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół