nasiona marihuany

OUTaras OS - Pan Japa x Pan Pestka x White Widow x Harlitsu Hawking Kush CBD 2021

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Siema Ekipa!
Lecę sobie tutaj z fotorelacją tarasową, po prostu bedą rosły na podwórku za domem. Mieszkam w kraju gdzie jest to możliwe bez wizyty smutnych panów. To wszystko dzięki uprzejmości @panpestka.pl - Ci zacni Państwo zaopatrzyli mnie w nasionka na outdoor. @panpestka.pl wybaczcie, że nie użyłem wszystkich natomiast tylko 5 roślin nie stawia mnie w konflikcie z prawem w wypadku kiedy choduje je na widoku.

Donice: 11 L
Ziemia: Boeren Bond
Nawozy: Organiczne nawozy od Plagron + mikoryza

Pestki:
White Widow - 3 szt.
Harlitsu Hawking Kush CBD - 2 szt.

20210501_105246.jpg


Punkt zero.
20210501_190519.jpg


2 dzień - 4 maj
20210505_123550_HDR.jpg


Pozdro Mordeczki!
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
oo zobacze wkoncu tez jakies cbd i nawet ta odmina hhd :) bo cos malo kto chce je robić w fotorelkach
ps w jakim kraju 5 krzaków nie robi konliktu? tak z czystej ciekawości....
powodzonka
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
oo zobacze wkoncu tez jakies cbd i nawet ta odmina hhd :) bo cos malo kto chce je robić w fotorelkach
ps w jakim kraju 5 krzaków nie robi konliktu? tak z czystej ciekawości....
powodzonka
W Holandii do 5 sztuk na gospodarstwo domowe jest tolerowane, jesli nie mają z tym problemu twoi sąsiedzi. Moi nie mają ;)

Ja jak już coś zapale to własnie odmiany przeważające w CBD a z niską zawartością THC. Normalne palenie mnie za bardzo upie****a.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Organika na oucie. Będę do Ciebie zaglądał, żeby zobaczyć jak Ci idzie. Powodzonka!
 

kolter

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2012
Postów
108
Buchów
9
Niezłe żyrafy ??Widać, że domagają się większej ilości światła ? Dobrze byłoby je już wdupić w donice pod same listki ??
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Niezłe żyrafy ??Widać, że domagają się większej ilości światła ? Dobrze byłoby je już wdupić w donice pod same listki ??
Dziękuję. Wszystko w swoim czasie ;) ale napewno tak uczynie.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
@C696 u mnie w zakończonej fr masz CBD i to tą samą odmianę, dużo liści i czuć trochę thc, fajna mieszanka i ładnie pachnie, zobaczymy jak to na oucie Japie wyjdzie, pozdrowionka i powodzenia!
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Witam ponownie w dziale OUT!

Dziewczyny dzisiaj wyleciały na dwór. Dotychczas stały w domu przy oknie tarasowym. Lekko wyciągnięte ale nie martwi mnie to ani trochę, czeka je jeszcze jedna przeprowadzką do większych doniczek za około tydzień. Przede wszystkim są zdrowe i mają jeszcze sporo czasu aby urosnąć! Dostały na początku mikoryzy od BioTabs a teraz przy przesadzeniu dostaną jeszcze mikoryzy Bioponu. Lecą sobie na razie na nawozach zawartych w ziemie. Out został posadzony w ziemi, która ma nawozów na około 4-5 tygodni.

Przeprowadzona dekapitacja. Celem wyprowadzenia po 6 głównych odrostów.

1out.jpg


P.S.

Dołączył do ekipy 1 Bruce Banner, który wcześniej rósł sobie pod lampami. Prawdopodobnie 1szt. White Widow oddam koledze bo nie chcę na widoku przeginać pały skoro 5szt. można to będzie 5.

Pozdro!
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
No siema!
Dziewczyny zostały przesadzone. Jenda HHK okazała sie automatem, bądź postanowiła się przekształcić w automat i rozpoczęła kwitnienie. Ją już zostawie tak jak jest. Bedzie co będzie. Natomiast reszta ma sie świetnie. Ostatnie 2 tygodnie było słonecznie to dziewczyny się podciągnęły.

Wleciała mikoryza z Bioponu. Nie żałowałem. Zostały mi 2 biotabs to pociąłem je na ćwiartki. Każda z roślin dostała 2 ćwiartki. Oprysk z Ashai SL.

1d0a8d2e861d6f9d8.jpg


Pozdro
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Siema!
Dziewczyny sobie lecą pomalutku. Wczoraj musiałem je podwiązać bo wiatr z deszczem zrobił im rozpie**** w fryzurach.

Duże dostały Plagron Alga Grow + Rhizotonic.



HHK której od***ało. Kwitnie sobie pomalutku. Dostaje sobie Terra Flores i Green Sensation.




Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Siema!

Wróciłem z Corona Holidays a tutaj takie krzaczki porosły. Mają delikatne oznaki jakby głodu azotowego. Musiało im przez te ulewy troche papu wypłukać. Na to już zaradziłem dzisiaj solidnym podlaniem(bo odziwo dziś miały suszę) wraz z Plagronem Alga Grow oraz Rhizotonic.

13b7f74cd81a4682a.jpg

--------------------Bruce Banner-------------------White Widow ----------------White Widow------------------Harlitsu Hawking Kush

Mała roslinka dostała szarej pleśni na 2 topkach poniewaz przez ostatnie dwa tygodnie nieźle tutaj lało. Dzisiaj ścinam i szuszę. Niedługo będe miał przedsmak tego co może mi dać duża HHK.

Pozdro!
 
U

Usunięty 23746

Guest
Piękne rośliny i fajnie podpisane. Powinny wyj***ć ostro teraz jak dostały porządnie papu :)
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Piękne rośliny i fajnie podpisane. Powinny wyj***ć ostro teraz jak dostały porządnie papu :)
Mam nadzieje, że nie wypie****ą za bardzo. Nie chce też sąsiadów prowokować do zrzędzenia, są wyluzowani ale każdy ma swoje granice tolerancji. W zeszłym roku, rosły 3 Mazary Auto. Śmierdziało na podwórku niemiłosiernie ale nic nie narzekali :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół