nasiona marihuany

Outdoor 2009 Passion#1 by bolek123

Wyszukiwarka Forumowa:

pal ziułko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 27, 2008
Postów
618
Buchów
4
Ładnie ci rośnie tak trzymaj, od poniedziałku ma już się robić ładna pogoda.
 

RedMan

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2009
Postów
130
Buchów
0
No oby była dobra pogoda... na razie nie widać żeby się poprawiła :]
 
G

Gość

Guest
Siema ide jutro na spota i moje pytanie naginac bardziej do samej ziemi czy zostawic tak jak jest?
 
G

Gość

Guest
Siema dzis bylem na spocie wszystko ok ale zdjecia tylko jednej bo tamta slabo rosnie tylko sie wyciaga ;/, i zaniepokoilo mnie ze na tym ladnym krzaku na jednym odgalezienia gdzie powsatja topy (beda powsytawac :)),
sa takie male jakies czarne robaczki i mrowki tez tam chodzily pozwalalem je ale nie wiem co to jest prosze o porade.Weg. 66dni

Tu foty:






Prosze o komentarze
 

MJ1980

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2008
Postów
108
Buchów
0
Z tego co pamiętam te rośliny są po fimie.
Ile mają wzrostu w tym 66 dniu?
 
G

Gość

Guest
Witam odpowie mi ktos cos o tych czarnych malych robaczkach na topach?i czy mrowki nic nie zrobia jak biegaja po calym krzaku? xD

Witam wyczytalem ze to mszyce i tak samo wygladaja i znalazlem taki preparat tu link http://www.ogrody-krzekowo.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19&Itemid=27

Czosnek pospolity


250 g roztartego czosnku zalać 10 l wody, kilkakrotnie mieszać, po 15 minutach odcedzić


Mszyce, miodówki, skoczki, mączlik szklarniowy, wciornastki, przędziorki, wielkopąkowiec porzeczkowy

Jak myslicie sprawdzi sie cos z tego czy lepiej isc do sklepu i kupic jakis preparat?
 
Ostatnia edycja:

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
nic roslonko:spalony:m od nich nie bedzie :p to muszki cpunki :pPPP

a tak na powaznie to tego posta pisalem jak bylem na grubej fazie po pestkach (MDMA) i teraz widze jakie herezje napisalem.. mszysce to *****e kur***wo , wysysa soki z krzaka i wytwarza spadź (takie lepkie kropelki ponoć słodkie nie próbowałem)a ta spadź wabi mrówki i te zamiast odstraszać ślimaki hodują i opiekują się mszycami . Są na tyle zaślepione tanim miodkiem , że bronią mszyce przed innymi robalami co chciałby je zjeść np. biedronki. Wykonaj oprysk z czosnku. Na forum gdzieś jest. teraz nie będę szukał , bo mam beret zryty jak rzadko kiedy . Musialem tylko sprostować te farmazony :pPPP aaaaa i możesz poszukać biedronek , i wrzucić je na planta :)
 
Ostatnia edycja:

drakon

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2009
Postów
92
Buchów
0
to mszyce. Jak możesz to pryśnij tym czosnkiem co Ci będą roślinki jadły. One są szkodliwe później Ci się liście skręcą od nich.
 
G

Gość

Guest
Siema. Ja byłem wczoraj na miejscówce i zrobiłem roztwór z czosnku bo też coś mi zaczęło wpie****ać roślinki <lol> Tak, ze popryskaj tym i napewno odechce im się wcinać Marysi <joint>
 
G

Gość

Guest
Siema Bolek. Widzę, że pięknie ci rośnie, tak trzymaj! Mam pytanie do osób znających się na roślinności polnej. Bolek i ja mamy nasze roślinki w dobrze oświetlonym miejscu w towarzystwie tych samych chwastów polnych, które wyrastają na ponad 2m i kwitną na żółto. Jak widzę pomidorki za***iście dobrze czują się w ich towarzystwie, lepiej niż w pokrzywie! Zna ktoś nazwę tej rośliny?
Pozdro
 
G

Gość

Guest
Moje pytanie podlewac biohomusem?, czy zaczac juz nawozem na flo jak pokazuja sie topki?

Jaki nawoz na flo??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół