nasiona marihuany

Outdoor 2012 by znajomyy 21x Mix 3xWR AF Fem

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
no coś ty błota nie maja wszystka woda wpijają roślinki to za tydzień im zapodam pierwsza dawkę planton K w małej dawce nawozem na weg wczoraj podlałem w troszkę większej dawce bo liście mi trochę ze zókły
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
te z ostatniego upa troche powyciągane, ale dają rade

tym bladym dał bym raz jeszcze konkretniejszą dawke biohumusa lub czegos z wieksza zawartoscia azotu + dolomit(tej z fioletowymi lodyzkami szczegolnie, a moze to taka odmiana czort wie) i jeszcze prysnąć asahi sl i gitarka

pozdro
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
już zapodałem nawóz+dolomit +asahi sl myślę ze sie polepszy:spalony:

wszystkie planty się okazały panienki i to mnie cieszy

nie wiem co zrobic bo na 2 spocie cos wpierdziela moje planty juz 2 mi zjadło i 2 są tak jak by po fimie i nie wiem co zrobic bo nic nie pomaga

---------- Aktualizacja posta 07-07-2012 09:43 ---------- Czas poprzedniego posta 05-07-2012 15:00 ----------

co sadzicie o tym zęby podlać planty gnojówka od krowy w proporcji 300mil gnojówki na 5l wody?:p :spalony:
proszę o wypowiedz :p
 
Ostatnia edycja:

Krasnale

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2011
Postów
94
Buchów
0
nie wiem co zrobic bo na 2 spocie cos wpierdziela moje planty juz 2 mi zjadło i 2 są tak jak by po fimie i nie wiem co zrobic bo nic nie pomaga

Jeżeli to zwierzyna to wiadomo, środki od zwierzyny takie jak proszek, mocz, mydło, ludzkie włosy. Co do odstraszania zwierzyn przejrzyj:
https://www.forum.haszysz.com/sarny-t1501.html
https://www.forum.haszysz.com/spos-b-na-dziki-sarny-t52412.html
http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Jak_bronic_sie_przed_zwierzyna_lesna

A mszyce i inne owady ssąco-gryzące nie przyczepiają się Twoich plantów?

U mnie bynajmniej, ostatnio ostro świeci słoneczko. Idealna pogoda dla naszych pomidorków, oby Twoim też pomogło. Bo wiadomo, słoneczka na OUT'cie żaden nawóz nie zastąpi


Pozdrawiam i z fartem.
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
Jeżeli to zwierzyna to wiadomo, środki od zwierzyny takie jak proszek, mocz, mydło, ludzkie włosy. Co do odstraszania zwierzyn przejrzyj:
https://www.forum.haszysz.com/sarny-t1501.html
https://www.forum.haszysz.com/spos-b-na-dziki-sarny-t52412.html
http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Jak_bronic_sie_przed_zwierzyna_lesna

A mszyce i inne owady ssąco-gryzące nie przyczepiają się Twoich plantów?

U mnie bynajmniej, ostatnio ostro świeci słoneczko. Idealna pogoda dla naszych pomidorków, oby Twoim też pomogło. Bo wiadomo, słoneczka na OUT'cie żaden nawóz nie zastąpi



Pozdrawiam i z fartem.

No wiesz na owady mam karate wiec nie mam problemu pryskam raz na tydzien i git

jak na razie na drugim spocie jest spokój planty rosną ale tak powoli bo przez ten topping co im coś zrobiło miałem robić samo LST a tu taka niespodzianka no nic na to nie poradzę może obija w górę i za jakieś 2 tyg jak dobrze pójdzie zrobię LST jak na razie coś tam ruszyły jutro będę na spocie nr 2 to zrobię fotki
Wszystkie planty na spocie nr 2 są wiadrach 22l 30l i 20l mysle ze do konca spokojnie im wystarczą

pozdrawiam i trzymać kucki ze na drugim spocie wszystko jakoś ruszy i będzie coś palenia :spalony:

---------- Aktualizacja posta 08-07-2012 21:17 ---------- Czas poprzedniego posta 07-07-2012 21:26 ----------

Witam byłem dziś na spocie 1 i 2 jak na razie dziewczynki na spocie nr 1 pokazują więcej włosków wszystko podlałem biohumusem w dwa razy większej dawce bo liście zókły planty po mojej 4 dniowej nie obecności wy***ały niesamowicie zdjęć nie posiadam ponieważ zapomniałem naładować baterii do aparatu wiec new zdjęcia będą w środę a teraz krótko o 2 spocie tam roślinki rosną ale mizernie ale idą powoli w górę bo przez ten tooping wszystkie planty zdrowe co najbardziej mnie cieszy nie mam żadnych zwierząt

co myślicie o podlaniu plantów na spocie nr1 gnojówka od krowy w proporcji 300mil na 5l wody

pozdrawiam:spalony:
 

Black Jack

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2010
Postów
413
Buchów
0
300 mil to kawał drogi:crazy:
Tak poważnie to zrób roztwór w proporcji 1:5 - gnojówka:woda
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
no wiem ale zaczynają już kwitnąc podlałem je plantonem k i jeszcze raz podleje gnojówka bo liście jeszcze są trosze zóte ale już powoli nabierają zielonego koloru

mam takie małe pytanko czy opłaca się robić lst na roślinkach które maja koło 25cm-30cm i są po topingu bo jakaś zwierzyna im zrobiła i maja już ładne dwa szczyty czy zostawić je niech rośna odmiany to passion
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
no wiesz passiony mam w wiaderkach 38L i 37L w spodzie dziury dla drenażu jak bym miał robić LST to haczykami :spalony::spalony:

---------- Aktualizacja posta 12-07-2012 17:47 ---------- Czas poprzedniego posta 11-07-2012 15:02 ----------

2x passionxruderaski
1x shaman
fotki po sc

8.JPG

7.JPG

6.JPG

5.JPG

4~0.JPG

3.JPG

2~0.JPG

1~0.JPG


---------- Aktualizacja posta 14-07-2012 18:45 ---------- Czas poprzedniego posta 12-07-2012 17:47 ----------

Trzy największe planty wyrwane z korzeniami i wzięte oczywiście ktoś za***ał ;// ku**a ! zaczynały kwitnąć
 
Ostatnia edycja:

Chuck Norris

Member
Rejestracja
Lip 10, 2012
Postów
20
Buchów
0
Pewnie że przesadzaj jeśli ten złodziej przegląda forum to będzie wiedział że ma po co jeszcze tam wracać. Nie warto ryzykować. Brak mi słów na złodziei ...
 
D

delete

Guest
Chyba już gdzies widziałem te roślinki, po co je tak katujesz sc? Planty za małe na jakikolwiek trening.
Powodzenia
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
Chyba już gdzies widziałem te roślinki, po co je tak katujesz sc? Planty za małe na jakikolwiek trening.
Powodzenia

Co masz na myśli widziałem je już gdzieś?. A teraz po treningu ładnie ruszyły i nie mów że je katuje ;) bo wiem co robie. A co do tamtych to nie wiem co to za przy***any złodziej bo co mu z takich wyrwanych z korzeniami makumba? pff.. niech sie cieszy jakiś przy*** ;) bless..

New foty Passion x Ruderalis Skunk i Shaman

1. Passion x Ruderalis Skunk Ten większy i bardziej roz***any
Zdjecie-0003~2.jpg

2. Passion x Ruderalis Skunk Mniejszy chce dorównać koledze
Zdjecie-0001~4.jpg

3.Shaman jak na razie najładniej rośnie
Zdjecie-0002~4.jpg

4.Wszystkie razem
Zdjecie-0004~1.jpg


---------- Aktualizacja posta 20-07-2012 18:50 ---------- Czas poprzedniego posta 15-07-2012 15:17 ----------

New foty

Passion x Ruderalis Skunk
2~0.jpg

Shaman Reg okazała się kobieta :spalony:
3~0.jpg

Noname ponad metr wysokości i kwitnie powoli
1~0.jpg
 

FSO Grower

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2012
Postów
99
Buchów
0
Kurcze z tym LST dla mnie też ciut za wcześnie, ja zawsze pierwsze robiłem jak roślinka miała z 5 pięter chociaż... A Turkuc wie co mówi, zajrzyj do jego siedmiomilowego lasu<lol><lol><lol>

A krzaczków szkoda, ten co za***ał niech się nimi udławi...
 

FUCK_SKM

Well-known member
Rejestracja
Wrz 2, 2010
Postów
176
Buchów
1
Siema, w koncu zajrzałem do Twojej fotorelacji, za***iscie leci krzaczek, ale czemu nie stosujesz supercroppa ? Zobacz co sie z moja stalo po SC, eksplozja :p
pozdro
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół