nasiona marihuany

Outdoor 2k17 by Vitaliss - 23 x PAF - GGS

Wyszukiwarka Forumowa:

ELEBLUNT

Member
Rejestracja
Sie 13, 2017
Postów
15
Buchów
0
Współczuję szarej plechy, dobrze zrobiłeś że ściąłeś i uratowałeś :thumright: dokładnie sprawdz podczas suszenia czy nie pojawia się na zbiorach z zainfekowanej rośliny. Plonów pozazdrościć
 

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Zapodaj: Topsin 0,2% z siarkolem 0,4% i zapomnisz o pleśni i innych chorobach grzybowych. Ostrożnie z siarkolem (jest tani i ludziska za dużo ładuja) za duze stężenie może popalić liście. Siarkol działa tylko powierzchniowo, dobrze trzeba polać ogniska plechy, topsin wchodzi w metabolizm rosliny działa interwencyjnie i profilaktycznie.
 

Vitaliss

Active member
Rejestracja
Lut 16, 2015
Postów
43
Buchów
0
Zapodaj: Topsin 0,2% z siarkolem 0,4% i zapomnisz o pleśni i innych chorobach grzybowych. Ostrożnie z siarkolem (jest tani i ludziska za dużo ładuja) za duze stężenie może popalić liście. Siarkol działa tylko powierzchniowo, dobrze trzeba polać ogniska plechy, topsin wchodzi w metabolizm rosliny działa interwencyjnie i profilaktycznie.

Były robione 2 opryski Topsinem i Miedzianem na pleche. Szczerze mówiąc to o siarkolu wcześniej nie słyszałem, ale przetestuję w następnym sezonie, bo w tym nie przewiduję robić już więcej oprysków.
 

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Szkoda oddać panny na pożarcie, zapodaj chociaż Amistar z Siarkolem extra 80. Na pewno nie zaszkodzi, amistar nie zostawia białego nalotu(efekt zielonego liścia), mozna go stosować do końca uprawy. Inne środki działajace powierzchniowo:(siarkol, miedzian, tlenek srebra) też można do końca zapodać. Piekne duże planty, ratuj co się da.
 

Grizliee

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2012
Postów
131
Buchów
17
Nie martw się u mnie też HKxDB wpie****a szara szmata , ogólnie zauważyłem że wszytkie corssy grzesia z dieslem są bardzo podatne na pleśń , GGxNL fanie się krzaczą i jest fajny przewiew wewnątrz krzaka
 

Vitaliss

Active member
Rejestracja
Lut 16, 2015
Postów
43
Buchów
0
Siemano! Szybki update ze spota.
Generalnie wszystko w porządku. Gdyby nie plecha, która powoli atakuje niektóre planty byłoby idealnie.
Musiałem pościnać pojedyncze szczyty, bo nie opłaca się wycinać samym ognisk pleśni.
Jedna MSxAM zniszczona przez jakiegoś rogacza. Chyba miał miał po niej fajną jazdę, bo obok zniszczonego krzaka w ch*j sierści i zrytej ziemi jakby odbywała się tam jakaś kopulacja<sex>
Zostawił mi z niej jeden szczyt, na którym były już ładne topki, więc zabrałem i otrymowałem:harvest:







































 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Ostatnie foto coś pięknego.
Kojarzę twoje relki z innego nicka.
Powo
 

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Ja bym już niektóre ciachał, plecha nie śpi.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Soczyście, zakręcisz się w granicach kilograma z groszem.
 

Vitaliss

Active member
Rejestracja
Lut 16, 2015
Postów
43
Buchów
0
Czołem:salut:
Zapraszam do ostatniego upa, podsumowującego sezon.
Wszystko już zostało ścięte. Niektórym krzakom brakowało 2-3 tygodni słońca, ale niestety ostatni tydzień to dzień w dzień padający deszcz. Wszędzie pojawiła się plecha, nawet na kwitach, które dopiero zaczynały puchnąć. Nie było sensu trzymać czegokolwiek dłużej, żałuję, że kilku nie ściąłem tydzień wcześniej, bo teraz sporo poleci do kosza z powodu pleśni.
Ogólnie jestem zadowolony z całego sezonu, bo wyjdzie sporo dobrego materiału. Najważniejsze, że obeszło się bez żadnego przypału, spot po raz kolejny się sprawdził, więc zostanie wykorzystany również w kolejnym sezonie.
Część roślin była ścinana na raty dlatego nie mam wszystkich zdjęć, wybrałem te najładniejsze które ostały się w całości do końca. Niektóre zdjęcia sprzed tygodnia oraz z dnia dzisiejszego, kiedy zaliczyły ostateczną kosę :harvest:
Dzięki za wszystkie postawione buchy i dobre słowa, mam nadzieję, że zdjęcia się podobały <joint>

HKxDB



HKxAK47



Jakiś GGS



NxHKxBC



NxHKxAK47



GGxAK47 1



GGxAK47 2



NxHKxBC 2


MSxAM



GGxWW


GGxAK47 3



 

mniamniam

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2017
Postów
103
Buchów
0
Ładny zapas na zimę, nie jednemu slinka cieknie :flower: pozazdroscic włożonej pracy, :big-beating-heart: i okazałych owoców :szczena:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół