nasiona marihuany

Outdoor Nuggets [Bebook Flavour]

Wyszukiwarka Forumowa:

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Będę, ale w okolicach marca. Planuje automaty, skupiam sie na duzych, raczej nie inowych, a takze na polautomatach, zarówno f1 czyli wszystkie sez, jak i crosach z 25% osobników z pełnym af. W miedzyczasie testuje smaczki co by tu rozmnozyc za matki po rewegu. Zdjecia za jakis czas...
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Jamajka x Guerilla Grape 49 dzień flo. Jeszcze z tydzien i bedzie gotowa. Na oucie mniej puchnie, za to tak samo sie oblewa. Trepanator raczej fotelowy. Smierdzi okrutnie. Dochodzi w polowie pazdziernika na 52 rownolezniku







 
Ostatnia edycja:

karolina80

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2014
Postów
69
Buchów
0
Bebook, gratki!
Ten sezon kolekcji nasion bardzo udany,
duża zasługa Twoich nasion :D
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Wkradł mi sie błąd, to nie byl trainwreck tylko jamajka, juz poprawiłem. Jedziemy dalej...

Wszystkie osobniki delikatnie popylone superautomatem, do prywatnych zabaw. 51 dzien flo, 82 życia. Wszystkie wczesne jak trzeba


Ak47 x maroc x bluwhite cannadian x guerilla grape, z tego zadowolony nie jestem, trafiają sie dużo lepsze grubasy




Easy sativa x lemon haze x guerilla grape, pheno po gg, nie widac w niej charakterystycznych puchatych topów matki.






Guerilla Grape f2 , dwie damki, jedne z szybszych, całkowicie oblane, fajnie zbite.












Półautomat z jamajki x guerilla grape, fajne pheno po matce, troche puchata bardziej, za to swietny delikatny zapach






Purple trainwreck x guerilla grape





Za oknem śniegu nie ma, ale u Bebooka jest zawsze...
 
F

fan

Guest
kiedy ja to wszystko stestuje;)spoty pekaja w szwach a tu coraz lepiej sie dzieje..Dobra robota ziom!
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Podesłane przez kolegę, także dziekuje... Smaczki outowe z pod ledzika, troche mało światła ale dadzą radę. Młode to marok x bwc x lh x gg, oraz super skunk x guerilla grape. Duże to critical sensi star x gg, oraz ss x gg







 

dr.diesel

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
170
Buchów
2
Odkopuje temat, ktore z Twoich odmian sezonowych polecasz w tym roku? chodzi mi o jak najkrotszy czas kwitniecia? nie af ani pol af
 
M

Mielny

Guest
Easy Sativa x Lemon Haze x Guerilla Grappe była gotowa końcem sierpnia/ początkiem września
 

Nawigator

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2014
Postów
229
Buchów
0
Moją Es x LH x GG ciąłem początek października takie póżne feno sie trafiło.
 

dubsko7

Member
Rejestracja
Lip 29, 2015
Postów
12
Buchów
0
zdecydowanym faworytem jak dla mnie był AKxMARxBWCxGG piekny pafik nie odruzniajacy sie w sród sezonów plon jak sez z moca a kwitnienie jak u afa bajka ja to chce mistrzuniu co do reszty bez zastrzezen wszystko doszło za***iście bez skaz i plechy
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
W tym sezonie tylko skromna edycja kulek outowych, tak porządanych ostatnio półautomatów.

W roli głównej zapylacz Bebook Special af, dwie sztuki, jedna nie wypuściła prawie jajec po oprysku. Rosły w warunkach 12/12 i w 5l doniczce to itak w miare wyrosły :) Automat rośnie zależnie od wielkości donicy, przy 15l sie robi straszna palma. Kule zrobione są fem. W głównej mierze będą to półautomaty f1, ze skróconym flo, bardzo szybkie w porównaniu do tradycyjnych odmian outowych, a niektóre jak np po matce ak x mar x bwc będą miały 25% automatów i superauto w populacji.

Zapylacz:


Ta co nie wypusciła jajec:



A teraz to co zapylone:

Ak 47 x maroc x blu white cannadian, także mój faworyt, jak tu kolegów co sie wypowiedzieli wyżej. Zbita na kamyk, mało liści, piekny aromat. Da sie kochać



https://www.forum.haszysz.com/solarr/al
bums/userpics/21347/normal_DSCN5506.JPG



Easy Sativa x Lemon Haze Outdoor , wielki potwór co zjada mniejsze indyjki zasłaniając je :) Słodki, cytrynkowy aromat, nie ubija a daje żyć






Jamajcan Dream, trafiła się w wersji af, zakwitła na 24/0 i najwcześniej zaczeła budowac kwiaty bo juz byla rozpedzona jak przełączałem na 12/12. Przetrzymana dłużej wywala fiolet






Półautomat f1 z Jamajki, ubijający grubasek :) Przepiekny zapach






I ostatnia, Maroc x Bluwhite Cannadian, bardzo długie, wyciągające się gałęzie, dopiero po czasie przechodzące w wąską dłuuugą dzidę. Musi być osłonięta z boku przed wiatrem bo ją czesto łamie. Rozrasta sie strasznie i wypełnia każde wolne miejsce :) Fajna żeby położyć ją po czasie wtedy robi ładny dywan







Kule dam na jakis konkurs, ewentualnie rozdam kolorowym jak by ktory chcial. Pozdrawiam...
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
A niekolorowi nie dostano!
Poczekam gdzieś wyszarpie parę kulek :) same ciekawostki tutaj hehe
 
Ostatnia edycja:

RedIndiana

Member
Rejestracja
Lut 14, 2017
Postów
16
Buchów
0
pytałem już o auto i zapytam o Grapefruit;)
będzie kontynuacja? Grapefruit x Guerilla Grape były zacne!!! a może semiauto z grapefruit x bebooka special
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
Ak 47 x maroc x blu white cannadian, także mój faworyt, jak tu kolegów co sie wypowiedzieli wyżej. Zbita na kamyk, mało liści, piekny aromat. Da sie kochać




Easy Sativa x Lemon Haze Outdoor , wielki potwór co zjada mniejsze indyjki zasłaniając je :) Słodki, cytrynkowy aromat, nie ubija a daje żyć



Jamajcan Dream, trafiła się w wersji af, zakwitła na 24/0 i najwcześniej zaczeła budowac kwiaty bo juz byla rozpedzona jak przełączałem na 12/12. Przetrzymana dłużej wywala fiolet



Półautomat f1 z Jamajki, ubijający grubasek :) Przepiekny zapach


I ostatnia, Maroc x Bluwhite Cannadian, bardzo długie, wyciągające się gałęzie, dopiero po czasie przechodzące w wąską dłuuugą dzidę. Musi być osłonięta z boku przed wiatrem bo ją czesto łamie. Rozrasta sie strasznie i wypełnia każde wolne miejsce :) Fajna żeby położyć ją po czasie wtedy robi ładny dywan



Kule dam na jakis konkurs, ewentualnie rozdam kolorowym jak by ktory chcial. Pozdrawiam...

Kurde obśliniłem się na widok AK x Maroc , przecież tu kolorowych nie ma każdy inny czasem szary albo zielony :p
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Sporo mnie nie było, zamuliłem sie strasznie. Tych co tesknili serdecznie pozdrawiam hehe. Miałem w planach porozmnażać sezony na pafy na ten sezon, ale praktycznie jajek nie pusciły te przeznaczone na pyłek, więc się musiałem zadowolić gotowymi przecierami. Z czterech automatow pylku nie uzyskac to szkoda gadac. Tak to wyglądało...
Początki...





Frisian Dew in :)




industrial plant




Jamaican dream









Juan Harrer




To be continued...

---------- Post Zaktualizowany 22:13 ---------- Data pierwszego postu 22:01 ----------

Outdoor Grape okazalszy i drugi wiotki









LA confidental





Laughing Budda roślina żart :p



i na koniec Maroczki




 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół