nasiona marihuany

outdoor od podstaw

Wyszukiwarka Forumowa:
R

rbn

Guest
elo chłopaki wiecie jestem biały w temacie hodowli outdoor dlatego chcialbym was prosic o jakis link w ktorym jest opis od podstaw krok po kroku kazda informacja mi sie przyda wiec jesli takie posiadacie mozecie tu umiescic :)
 
R

rbn

Guest
no luźno dzieki :) no i co do tego to mam jeswzcze jedno pytanie czy mozna z miejsc poumieszczac nasiona na spocie czy trzeba nad nimi pracowac jakis czas w domu ?
 
D

delete

Guest
wiesz mozesz na spocie zasadzic ale chyba niepolecam mam juz swoje sprawdzone czyli prace przed w domu w kazdym kubeczku umieszczam ziemie a w ziemi na okolo 1-2 cm nasionko potem podlewam po wsadzeniu i tak w miare czasu(dni) widac efekty wtedy czekam az urosnie do tak 7-10 cm i wioze na spota
 
R

rbn

Guest
a jesli ine ma mozliwosci mozna ryzykowac na sadzenie z samym kiełkiem na spocie?

[ Dodano: 2006-03-10, 23:47 ]
aha no i jeszcez to ze dajmy ze bym sie zajał poczatkowym wzrostem tych roslinek w domu tak do tych 10 cm to czy trzeba je trzymac gdzies pod lampka czy spokojnie one beza zyły gdzeies w ciemnym pomiesczeniu?
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Pod lampką. Można odrazu wykiełkowane na do ziemi na spocie, ale musi być już ciepło, najlepiej w maju.
 
R

rbn

Guest
jest jakas roznica miedzy nasionami tego samego gadunku np Erly Misty na cannabis.fr kosztuje 60 zł a w niektorych innych sklepach ceny wahaja sie 80-90 zeta. czy cena ma wpływ na jakosc nasion?
 
D

dolek

Guest
Jestem jak archeolog i wydaje mi się ze znalazłem niezłą skamieline. No własnie panowie, co sprawia ze cena jednej odmiany w różnych sklepach potrafi wahać się nawet o 30,-? Wpływa na to wielkość sklepu? Moze dobra wola sprzedawcy? A może rzeczywiście jest to uzależnione od jakości nasion? Przepraszam za odswierzanie ale nie natknąłem się jeszcze na takie pytanie, ani na odpowiedź.
 

Grrruda

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2007
Postów
215
Buchów
0
Jestem jak archeolog i wydaje mi się ze znalazłem niezłą skamieline. No własnie panowie, co sprawia ze cena jednej odmiany w różnych sklepach potrafi wahać się nawet o 30,-? Wpływa na to wielkość sklepu? Moze dobra wola sprzedawcy? A może rzeczywiście jest to uzależnione od jakości nasion? Przepraszam za odswierzanie ale nie natknąłem się jeszcze na takie pytanie, ani na odpowiedź.

wiadomo że bardziej zaufany i znany sklep może pozwolić sobie na troche większe ceny ale bez przesady, zazwyczaj jak znany sklep to i dobry i napewno nasiona różnia się od siebie jakością i to głównie decyduje o cenie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół