nasiona marihuany

outdoor w usa

Wyszukiwarka Forumowa:

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
zamierzam w tym roku posadzic cos 20 nasion jakies roslinki, tlyko jeszcze nie weim jakiej,

oto ktore moge kupic najtaniej]



AFGHAN



CHRONIC


PURPLE HAZE

BIG BUD

MOON FLOWER

SUPER SKUNK

WHITE WIDOW

BUBBLELICIOUS

PURPLE POWER

TOP44

PPP



ktora z tych plantow najlepiej nadawalaby sie na klimat (min25 stopni celcjusza max 40 celcjusz)


plantacja miala by byc pomiedzy rzeka a laskiem

pozdro
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
na ta temperature co wymieniłeś to wszystkie sie nadawają rodzaje maryhy :farao:
 

Młody

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2006
Postów
55
Buchów
0
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, cały rok temp. minimum 25 C? Jakbym miał takie warunki to bym ładował to co najmocniejsze, chyba logiczne. Patrz na fotki roślin (ale raczej nie te na stronach seedbanków;) ) i ładuj co Ci sie podoba. Ja bym pewnie jakąś długo kwitnącą sativke, do tego jakąś maxymalną indi po której nie wiesz gdzie dupa a gdzie głowa hehehe. Hmm co do konkretnych odmian, haze? bubble gum? white widow? Jock Horror? Nie wiem na co masz smaka;) Jak źle zrozumiałem i takie temp są w lecie tylko to musisz podać kiedy mniej więcej łapią przymrozki przygruntowe nocą.
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
musisz podać kiedy mniej więcej łapią przymrozki przygruntowe nocą.

wiez w usa lato jest bardzo bardzo cierzkie, wilgoc duzo plus duze temperatury a przymrozkow w nocy to raczej nie ma
 

Młody

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2006
Postów
55
Buchów
0
Zależy gdzie, tam jest spore zróżnicowanie klimatyczne, ale cholera to już offtopic troche;)
Żeby nie było że nabijam sobie posta to jeszcze rada mała;) Nie bierz big buda, słyszałem że niektórzy nie byli zadowoleni z mocy, plon jak najbardziej ok, typowa komercja na osiedla;):p Podałeś go w odmianach z których mieliśmy Ci coś polecić, także BB skreśl na wstępie jak nie chcesz tam dilować hehehe
ps. Aha, napisałeś że lato jest ciężkie i przymrozków raczej nie ma... cholera ciągle mam wrażenie że sie nie rozumiemy, chodzi o przymrozki jesienne... u nas też nie ma przymrozków w lecie;)
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
ja mam zamiar zaczac uprawe w kwietniu-poczatek maja ;] , nie w jesieni
 

Młody

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2006
Postów
55
Buchów
0
Chodzi o to że liczy sie czas kwitnienia, w Pl nie uprawiamy np. Haze, bo za wcześnie robi sie zimno, a rośliny z długim czasem kwitnienia po prostu sie nie wyrobią. Jak masz ciepełko jeszcze w grudniu to wal co chcesz, jak w październiku (podobnie jak w pl) łapią przymrozki przygruntowe już to ogranicz sie do wczesnych odmian podanych wielokrotnie na tej stronie. Nie ważne że w lecie jest 40 stopni, co z tego jak krzak nie zdąży w pełni dojrzeć gdy zacznie lać i temp spadnie do 5 stopni w październiku?
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
w usa lato zaczyna sie juz w polowie kwietnia do w pazdzierniku juz mozna ubierac sweter zamiast koszulki ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół