nasiona marihuany

outdoor z klonow

Wyszukiwarka Forumowa:

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
Siemanko, goraczkowo sie zastanawiam nad outdorem z klonow, jakie widzicie w tym wady a jakie zalety?
Moj plan to zakupic nasionka outdoorowe feminizowane i porobic z nich klony...ponoc klony ładniej sie rozrastaja niz matki, tylko znowu ponoc moc jest slabsza, a jak z plonem? robił juz ktos outa z klonow??
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Przeciez klon to to samo co matka. Takie same geny taki sam wyglad ten sam czas flo. Oczywiscie w identycznych warunkach.

Klony sa dobre i maja same plusy... minusy to tylko mozna sie pokusic o prad i box.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...nie wiem Mis czy dokladnie to samo...chodzi mi o plon i o moc...ale jak juz roznice to pewnie znikome
 
G

greenlife

Guest
...nie wiem Mis czy dokladnie to samo...chodzi mi o plon i o moc...ale jak juz roznice to pewnie znikome

jakie roznice skoro to klon i jego geny sa identyczne z genami matki wiec niczym sie on nie bedzie roznic jedyne roznice moge wystepowac w tym w zaleznosci od warunkow jaki mu zapewnisz podczas uprawy ale genetyka pozostaje taka sama zreszta misiu juz to samo napisal wczesniej
pozdr.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
to w takim razie moglbym sobie miec roslinke jedna prez całe zycie...z in na out z out na in...bym sobie ja klonował...bo ma takie same geny...na pewno traci pewne cechy...to tak jak w przywapdku salvi...ze sa kolejna sadzonki salvi posiada mniej salvinorum...

z reszta w tym sezonie posadze ronolegle rosl z klonow i z nasion...i bede cały czas robił klona z klona chrystal ktore posiadam i sie przekonamy czy i jakie beda roznice :D :p
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Rosliny matki trzeba po okolo 2 miesiacach wymieniac bo traci na jakosci.
 
G

greenlife

Guest
Rosliny matki trzeba po okolo 2 miesiacach wymieniac bo traci na jakosci.

nieprawda ludzie na og trzymaj matki na klony nawet po pare lat skad wogole takie info ??
 

Lob19

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2005
Postów
269
Buchów
4
Swoja droga fajnei by miec rosline, zrobic z niej klony, z tych klonow jeszcze wiecej klonow itd. i z jednego nasionka miec kilkanascie roslin identycznych genetycznie... oczywiscie samic :D
Mysle ze outdor z klonow to dobry pomysl o ile masz warunki (a z tego co wiem to tak) aby te klony wyhodowac odpowiednio wczesniej...
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
greenlife napisał:
Cytat:
Rosliny matki trzeba po okolo 2 miesiacach wymieniac bo traci na jakosci.


nieprawda ludzie na og trzymaj matki na klony nawet po pare lat skad wogole takie info ??


Te info przeczytalem gdzies ale neiwiem gdzie dokldanie... moze na hyperrealu a moze na og. Pisal koles, ze roslina traci na potencji.

Ale jezeli wprowadzil mnie w blad to bardzo dobrze, ze ty mnie oswieciles :wink:
 

Bito

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2005
Postów
54
Buchów
0
Troszeczke wyciagne temat ale co tam :tongue: ....koyot, zrobiles outa z kloników?? Moze ktoś inny zrobił i się wypowie?? Mam w głowie teraz dwie opcjie...zamowic paczki po 10 femi tak ze 3 odmiany...czy zamowic paczki po 4 femi tak mysle 4 roznych odmian i zrobic klony...oczywiscie chodzi o przysłoroczny out :)

Tyle ze wtedy nalezalo by wykielkowac nasiona troche wczesniej...dochodzi czas na to aby matka byla gotowa i na ukorzenienie klonów...ale jest to o tyle ciekawsza opcja ze moglbym miec wiecej ciekawych odmian bo 4 packi sa tansze...

[ Dodano: 2006-11-03, 12:12 ]
???? nikt nie pomoze?? hmmm...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół