nasiona marihuany

oUTdour w domku na parapecie ??

Wyszukiwarka Forumowa:

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
Siema wszystkim mam pytanie czy da rade teraz na wiosenke posadzic jakas odmiane na parapecie tylko ze outdour ??
 
L

leszu1

Guest
hehe spruboj to sie przekonasz .Wyciagnie Ci się ku gorze i nic z tego nie bedzie zrob sobie Boxa oswietleniet itp..Szkoda pestek.
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
czyli nafet jak bym ja przycinal to dupsko ??;/;/;/?? kurde z boxem nie da rady mam malutkie mieszkanko do teog pokoj z siostra :[:[:[....i chcialem sie pobawic w male conieco na parapecie :pPczyli dupa ;/;/
 
P

predator

Guest
Dobrze ci powiedział leszu1 Szkoda nasionek jak niemasz możliwości uprawiać w domu to zaczekaj na outdoor :thumleft:
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
a to czym wogule sie bedzie roznilo jak sobie posadze w domku na prapecie albo na dworze w sumie swieze powietrze itp :pP no nic bede sie musial powstrzymac :pP:[
 

Młody

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2006
Postów
55
Buchów
0
Da sie na parapecie czemu nie, ale po co? Na balkonie prędzej, ale to sąsiedzi mogą wywęszyć. Parapet odpada bo za mało światełka, strasznie mało byś z tego zebrał.
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
aha no looz a hodowal ktos tak ??ile by z tego bylo towaru?? bo ja nie mam balkonu :( mieszkam na parapecie ;/;/
 
M

mmnn

Guest
:farao: na parapecie -uda sie na pewno zachoduj tam nasturcje albo bratki jakieś :santa:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Telewizor ukryty między korzeniami paproci, DVD między żebrami kaloryfera, toaleta w żółknących, małych k***ikach. Przytulnie masz tam na tym parapecie.
 
D

delete

Guest
heh ja mialem taki motyw zanim na tych wakacjach co byly mialem plantacje mala z tymi wlasnie 4 kolegami a w domu na parapecie posadzilem z 2 nasion (konopi dla papuzek) i wyrosly mi takie krzaczki do ok. 50 cm rodzice skapowani wiadomo juz o co chodzi a ojca byla gadka taka zebym to gdzies przestawil z parapteu bo mamy policjanta w bloku zeby lepiej nieprzyuwazyl sadzilem to tak dla zgrywu zeby zobaczyc roslo calkiem calkiem raz mi wiedla dochodzila do siebie a potem znowu jakies inne problemy typu zolkniecie :)
 
W

Wuyo

Guest
outdor na parapecie dlaczego nie moj ziomek robi outdor na parapecie tylko ze w skrzynkach zamieszczonych za oknem i powiem calkiem calkiem ja mam outdor na werandzie ale tylko do konca kwietnia pozniej warto poszukac spota sporo zabawy i satysfakcji z pierwszych amotorskich upraw pomidorków ale razem z jesienia i plonem out przyjdzie profesjonal :]
 

Wlodek

Member
Rejestracja
Sie 18, 2006
Postów
9
Buchów
0
w sumie to na parapecie ładnie roścnie... uwiezcie... mi jeden krzaczek urusł na ok 85cm hihi i byłem dumny tylko nie wiem jaka to odmiana... zawsze możesz spróbowac... nie musisz wszystkiego od razu... reszte możesz na potem.. peace
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Parapetówka???? :jocolor:
No jak parapecik to może LR?
Wsadzić możesz już teraz i na święta choineczka z bombkami, niedużymi ale zawsze. :thumright: :queen:
 

bobsk8

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2006
Postów
91
Buchów
0
Fajnie jak by na " POMIDORECZQ :thumleft: " zawieśić bobki, dać światełka, cukierki, itp. było by nastrojowo, dzieci by sie cieszyły, gożej ze starszymi :farao:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół