nasiona marihuany

Outlaw Amnesia - Dutch Passion - sadzone w lipcu // Fotorelacja

Wyszukiwarka Forumowa:

GrowerFcT

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
87
Buchów
8
Witam wszystkich, dziś dnia 05.07 mieszkając w Szwecji, gdzie dzień jest w lato naprawdę bardzo długi, można powiedzieć że są tutaj białe noce chce przeprowadzić test na odmianie która zamówiłem z holenderskiego serwisu Azarius.se z banku Dutch Passion 3x Outlaw Amnesia, przesyłka tutaj szła bardzo długo była wysyłana przez rozne państwa i doszła bardzo nie dawno co jest bardzo późno na wysiewki postanowiłem jednak je wysiac w tak późnym terminie, ogólnie pogoda tutaj jest bardzo ciepła lecz zdarzają się dni ulewne moim pierwszym pomysłem jest out, chodz w obecnej chwili mam jednego lowryder #2 w stadium życia około miesiąc i 10 dni i obecnie siedzi w mini szklarence i całkiem fajnie się rozwija :) low jest automatem , i szkolenka fajnie mu służy, chodz czasem temperaturka sie zwiększa lecz jest stabilnie, dziś kieleczki poszły w doniczki i to jest ich pierwszy dzień w ziemi, z uwagi na to że szukając fotorelacji "outlaw dutch Passion " nie natrafiłem na żadną polska fotorele, postanowiłem podzielić się. Jest to również pewien eksperyment, sprawdzenia późnego sadzenia za Bałtykiem gdzie dni białe są naprawdę intensywne, zobaczymy jak sobie poradzą :) , zastanawiam się również czy nie użyć również kolejnej szklarenki na nie bo moim Skromnym zdaniem naprawdę polepsza wyniki, lecz nie zapominajmy o wentylacji, dodam foto szklarenki gdyż to malutka przenosna foliowa forma. Wszystko się okaże z czasem.
Ponieważ jest to fotorelacja, iż również też nie uważam się za jakiegoś najwiekszego fachowca też chetnie wysłucham waszych rad, co 3 dni będę dodawać relacje z przebiegu moich dwóch Outlaw. Zamówiłem 3 nasionka oraz dostałem gratis jedno auto mazar lecz moim błędem kiełkując zaniedbaniem 1 outlaw i auto mazar zostały spisane na straty, 2 zdrowe kły poszły w ziemię kupne dla dobrych kwiateczkow. Na tą chwile fajnie się prezentują :) dodam że chciałbym na 1 zrobić lst na drugim tradycyjnie zostawić prosciutkiego krzaczka, sam chce poznać efekty ponieważ nie jestem 40 letnim doświadczonym growerem i zbieram doświadczenie ;) za 3 dni aktualizuje, pozdrawiam.

Link do kiełków : https://azarius.net/seedshop/dutch_passion/outlaw-dutch-passion-feminised/Chciałbym dodać że napisałem kiedyś posta o moim low lecz nie zbyt komunikatywnie podszedłem do sprawy z uwagi na duże zamieszanie prywatnych spraw, więc wrzucam foto szklarenki, obecna kondycje mojego low , kiełki są pierwszy dzień w ziemi także nie wrzucam fotek, pierwsze za 3 dni :)

Lowryder ze szklarenki, proszę o info co o nim sądzicie

 
Ostatnia edycja:

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
5
Ta Amnesia raczej nie dochodzi outdoor u Ciebie, a ten Low Ryder ze szklarenki.... niestety nie jest najładniejszy. Jest zdrowy, ale ma mało światła i się wyciąga ku górze w poszukiwaniach.
 

GrowerFcT

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
87
Buchów
8
Łodyga, dzięki za refleksje i ocenę, tak masz rację , wyciagla się strasznie niestety w najwiekszym etapie rozwoju musiałem wyjechać na 2 tyg do Pl i wylądowała na parapecie i tera jakieś półtora tyg znow w szklarni i jest postęp jest teraz bardzo widoczny z dnia na dzień, jakby nie było mam nadzieję że dotrwa do finału i parę gietow będzie :) a co do outlaw, uważasz że nie ma sensu próbowac? W każdym razie wysiew już jest więc przecież nie wyrzucę zobaczymy jak dadzą radę, ile by nie było, zawsze swoje palenie;)
 Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół