nasiona marihuany

Półautomaty INDOOR

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
@Śmieszek zwroc prosze uwage, ze nigdzie nie podwazalem, ze polautomaty sa gorsze od normalnych sezonowek, co ludzie z forum niejednokrotnie juz udowodnili. Sam mam w planie kupic troche pestek od Grzesia na wiosne. Punktem mojej wypowiedzi bylo zrozumienie dlaczego akurat nazywa sie je polautomatami skoro zachowuja sie jak sezonowki i dlaczego crossuje sie je z automatami; jakie cechy wtedy otrzymuje roslina? Widocznie blednie odczytales moja wiadomosc lub moze to ja napisalem ja niezrozumiale.
Pozdrawiam!
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
Fast Version taka nazwa pasuje idealnie :p czyli można FASTA porównać do automata okresem życia tylko że z automata zbierzemy np. 50gr a z FASTA 200gr to jak możecie pisać że nie widzicie tu sensu ? :scratch::some:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Fast Version taka nazwa pasuje idealnie :p czyli można FASTA porównać do automata okresem życia tylko że z automata zbierzemy np. 50gr a z FASTA 200gr to jak możecie pisać że nie widzicie tu sensu ? :scratch::some:

Ale nie można ich porównać okresem życia. Bądź co bądź półauto rosną jednak dłużej od AUTO. Jak by rosły tyle samo nie były by w stanie dać większego plonu. Pewnych rzeczy jednak nie da się przeskoczyć :D
 

bujakaTEAM

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
433
Buchów
0
Półautomaty zostały stworzone po to aby na oucie zebrać plony w sierpniu i to nie byle jakie. Byłem światkiem jak śmigają nawet na 170cm i ładne pały miały. Automat zakwita samoczynnie, półautomat zakwita wcześniej niż normalne sezonówki. Dlatego powstał ten wątek bo nie wiedziałem czy trzeba przełączać lampy na 12/12 czy zakwitną same. Ale widzę że pięknie smigają po przełączeniu także dziekówa z świetną pomoc!
A dlatego pomysł na półautomaty bo są za***iste odmiany które mają pały że ho ho :D
 

Bor

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2013
Postów
76
Buchów
0
I teraz powiedzmy, że załapałem.

Z fartem Panowie.

P.S.
I tak już z zupełnej ciekawości, co by mieć zupełną jasność, np. jak SweetSeeds wypuszcza FAST Green Poison to technicznie rzecz biorąc robi to poprzez wykonanie takiego wyżej opisywanego "półautomata", czy tak?
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
I teraz powiedzmy, że załapałem.

Z fartem Panowie.

P.S.
I tak już z zupełnej ciekawości, co by mieć zupełną jasność, np. jak SweetSeeds wypuszcza FAST Green Poison to technicznie rzecz biorąc robi to poprzez wykonanie takiego wyżej opisywanego "półautomata", czy tak?

tak...........
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
I teraz powiedzmy, że załapałem.

Z fartem Panowie.

P.S.
I tak już z zupełnej ciekawości, co by mieć zupełną jasność, np. jak SweetSeeds wypuszcza FAST Green Poison to technicznie rzecz biorąc robi to poprzez wykonanie takiego wyżej opisywanego "półautomata", czy tak?

Dokłądnie tak np. Forumowa odmiana nepal hindu kush też bywa krzyżowana z af żeby wcześniej dochodziła...

Fast Green poison ma nierówną genetykę, zakwita w naszych warunkach róznie miałęm gotowe już pod koniec wrzesnia, zdarzyły się też gotowe pod koniec pazdziernika roztrzał niesamoiwty :p Ogólnie Sweet seeds z Hiszapni to dobry seed bank ustabilizują na pewno :)

wiele osob juz sadzilo i wiele osob chwalilo , np tu Hindu Kush x White Master

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?64648-GGS-FoteWklej&p=1666712#post1666712

B]Grzesiu [/B]Twoje tzw. pół auto są bardzo dobre! Sadze co roku na outa i palce lizać :p, ale wezmy incydent bo chyba tak możan określić najprościej z Kanabią z Czech pare lat ich pół auto to była porażka przejechałęm się i to grubo na tychże odmianach.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół