nasiona marihuany

Półautomaty INDOOR

Wyszukiwarka Forumowa:

bujakaTEAM

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
433
Buchów
0
Witam!

Czy miał ktoś półautomaty pod lampami? Nie mam zielonego pojęcia czy zakwitają one same jak automaty czy zakwiatają po przełączeniu lamp na 12/12? Kusi mnie zakup takich nasion ale nie wiem jak się zachowują. Podpowie ktoś?
 

Bor

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2013
Postów
76
Buchów
0
Półautomaty? Pierwsze słyszę, mógłbyś rozwinąc delikatnie temat?
 

maniek80

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2017
Postów
91
Buchów
0
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?51911-Półautomaty

to taka loteria z nimi jest. Jedna pestka zachowa się jak automat a druga jak regular a trzecia pestka coś pomiędzy i zakwitnie przy fotoperiodzie gdzie jest mniej światła niż 18/6 ;] Totalna loteria ;]

Ale tak jak bujakaTEAM napisał jak się przełączy na 12/12 to na 100% zakwitnie każdy fenotyp.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
18/6 lecisz do wysokości jakiej potrzebujesz(niektóre mi sie określiły w tym fotoperiodzie) i dajesz na 12/12,ja lece aktualnie półautosy to sobie możesz zobaczyć w relce.
 

Bor

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2013
Postów
76
Buchów
0
Hmmm, gdzie tu sens? Jak będę chciał mieć miksa to sobie wysadzę pół automatów i pół sezonówek. Jaka przewaga tej loteryjności?

Tak czy inaczej z fartem.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Hmmm, gdzie tu sens? Jak będę chciał mieć miksa to sobie wysadzę pół automatów i pół sezonówek. Jaka przewaga tej loteryjności?

Tak czy inaczej z fartem.

Pie****olo, nie ma żadnej loterii. Pół-af zachowuje się jak sezon bo to f1, a geny odpowiedzialne za samozakwitanie są recesywne i nie ujawniają się w pierwszym pokoleniu.
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
to taka loteria z nimi jest. Jedna pestka zachowa się jak automat a druga jak regular a trzecia pestka coś pomiędzy i zakwitnie przy fotoperiodzie gdzie jest mniej światła niż 18/6 ;] Totalna loteria

Mylisz sie i to grubo , nie ma zadnej tu loteri , w moich polauto nie ma zadnych roslin fotoobojetnych , normalnie traktowac trzeba jak zwykle sezonowki i zmieniamy swiatlo na 12 nocy by kwitlly , nie ma takze zadnych meskich bo dostepne sa same femki , wiele osob juz sadzilo i wiele osob chwalilo , np tu Hindu Kush x White Master

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?64648-GGS-FoteWklej&p=1666712#post1666712
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Mylisz sie i to grubo , nie ma zadnej tu loteri , w moich polauto nie ma zadnych roslin fotoobojetnych , normalnie traktowac trzeba jak zwykle sezonowki i zmieniamy swiatlo na 12 nocy by kwitlly , nie ma takze zadnych meskich bo dostepne sa same femki , wiele osob juz sadzilo i wiele osob chwalilo , np tu Hindu Kush x White Master

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?64648-GGS-FoteWklej&p=1666712#post1666712

Po co nazwa półauto skoro zachowują się jak sezony ? :p Wytłumaczy mi ktoś ?
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Nazwa jest mylna , ale taka sie utarla , pewnie dlatego ze krzyzowane jest auto z sezonowka .
 
Ostatnia edycja:

Bor

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2013
Postów
76
Buchów
0
A mógłby ktoś w wolnej chwili, tak krótko wyjaśnić na chłopski rozum gdzie tu jest wartość dodana? Może już późna pora, ale o co w ogóle chodzi z tymi krzyżówkami?
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Jak dla mnie to tez brzmi absu****nie. Jakie cechy daje sie sezonom poprzez krzyzowanie je z automatami i odwrotnie? Na podstawie tego co czytam w tym watku to jest calkowicie bez sensu, przynajmniej dla mnie jako poczatkujacego.
 

qdlaty

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
27
Buchów
0
Moze chodzi o to ze półautomaty są skrzyzowane z f1 i mniejsze rosną? Parę dobrych lat temu sezonówki indoor, mam wrazenie ze nie szly tak wzrostem w górę. Ostatnimi czasy ciężko mi trafić pełnosezonówki które miałyby taką wysokość jak te, z którymi miałem styczność dawniej.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak dla mnie to tez brzmi absu****nie. Jakie cechy daje sie sezonom poprzez krzyzowanie je z automatami i odwrotnie? Na podstawie tego co czytam w tym watku to jest calkowicie bez sensu, przynajmniej dla mnie jako poczatkujacego.

dla mnie tez glupota i bezsens

Aha, czyli absurdem, głupotą i bezsensem jest mieć takie krzaki w sierpniu ?

DSC_0341.jpg


DSC_0350.jpg


A tu z harvestu, końcówka sierpnia:

DSC_0299~0.jpg


i susz z fioleta (pierwsze foto) i z choinki drugie:

IMGP1092.JPG


W życiu byś nie powiedział że to z outa:

IMGP1156.JPG


PS. Jak znam życie zaraz się jakiś łeb zesra o to że temat jest o poł-auto INDOOR. To mam dla niego info. Te rośliny zostały stworzone z myślą uprawy OUTDOOR, co nie znaczy że nie można ich zrobić indoor. 1-2 tygodnie szybsze zbiory to dobry dill.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół