nasiona marihuany

Późny OUT Ak47 AF

Wyszukiwarka Forumowa:

Gizbon

New member
Rejestracja
Lip 4, 2012
Postów
3
Buchów
0
Witam wszystkich i pozdrawiam, już za nie cały tydzień mam zamiar sadzić pomidory a dokładnie 5 Feminizowanych Automatów Ak47.
Od dłuższego czasu myślałem, planowałem jakby to zrobić i wkońcu wiem dokładnie co chcę zrobić. Problem w tym że jestem początkujący i mogę się mylić co do niektórych rzeczy a niektóre decyzje mogą być głupie, tak więc chciałbym przedstawić mniejwięcej swoje plany i upewnić się że trzymając się ich, niczego nie schrzanie (mimo że prawie wszystkie te plany opieram na wielu przeczytanych poradach i dyskusjach na tym i podobnych forach)

1. Podłoże

-Mam zamiar sadzić w 10l workach ziemi uniwersalnej (tj. 10l na planta)
rozetnę górę worka a w na dole zrobie parę dziurek, ziemię wymieszam z perlitem w stosunku 2 lub 3 litry perlitu na worek.

- Worki będą wkopane w ziemie w terenie leśnym.

- Zastanawiam się czy dosypywać do ziemii uniwersalnej dolomitu.

2. Miejscówka

- Las, miejsce w którym trochę bardziej przebija się słońce. (zastanawiałem się również nad małą polaną, jak dużo słońca potrzebują automaty by normalnie funkcjonować? To znaczy słyszałem że automaty zakwitają tak czy siak, ale nie jestem w końcu pewien czy mała ilość słońca nie zaszkodzi roślinie, bo widziałem gdzieś fotorelacje na której roślina bardzo poszła w górę a wgl nie wypuściła listków)

- Mam zamiar otoczyć roślinki prowizorycznym płotkiem z kijków, i żyłką wędkarską.

- Chcę przesadzić dookoła trochę krzaków.

- Do okoła mam zamiar wysypać ślimakol, i użyć czegoś na owady, ale nie wiem za bardzo co było by najlepsze, bo bardzo nie chcę po paru dniach zobaczyć samej łodyżki.

3. Podlewanie

- Mam zamiar podlewać roślinkę najpierw dwa razy w tygodniu, stopniowo odchodząc do podlewania raz na tydzień.

- Będę uzywać wody przegotowanej.

4. Nawozy

- Na początek chcę używać biohumusa aż do rozpoczęcia flo, wtedy mam zamiar go odstawić i używać planton'u K a około 10 dni przed końcem zacząć lać RIPEN. (nie jestem pewny, czy gdy zaczne używać ripen'u powinienem odstawić planton)

- Po użyciu Ripen'u mam zamiar przez około tydzień zraszać roślinke wodą.

5. Suszenie

- Chcę wyciąć całą rośline i suszyć ją w jakimś ciemnym miejscu np. w szafie. ( Nie wiem jak bardzo będzie to pachniało)

- Potem uciąć szyszki i trzymać ję w szczelnych opakowaniach do przechowywania jedzenia, nie wiem jak długo można je tak trzymać, nigdy nie trzymałem zioła dłużej niż 2 miesiące.

- Z resztek zrobić hasz. :jaraczz:

Jeśli ktoś ma jakieś uwagi to pisać, chciałbym się upewnić czy dobrze robię.
 

Grzesiu007

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2012
Postów
39
Buchów
0
Lepiej będzie jeśli zrobisz dołek i w ten dołek dasz kupioną ziemię możesz również wymieszać z tą ziemią ze spota dając 1 łyżkę stołową dolomitu na litr ziemi w ten sposób nie zablokujesz korzeniom miejsca na rozrost <joint> ja to bym zrobił tak na twoim miejscu :D
 
G

Gość

Guest
Planuję dosłownie to samo, tylko nie wiem czy dojdą...Jak myślicie?
 

farmer4711

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2012
Postów
259
Buchów
0
Spokojnie, ja w następnym tygodniu zamierzam dopiero kiełkować Ak47 , z racji tego że jest to automat to na pewno sobie poradzi ;)

Ale w razie czego mam już roślinkę na spocie i ma już 4 dni więc nawet jak Ak47 mi nie dojdzie ( choć w to wątpię ) to i tak coś plonu będzie <joint>


Roślinka zasadzona w tym miesiącu spokojnie da rade, o ile jest to automat .
Może palenia nie będzie w ch*j i moc nie będzie aż tak mocna co roślina posadzona wcześniej , ale zawsze te 20-35g na własny użytek można wycisnąć i przynajmniej masz pewność co palisz a nie ten dosłownie syf z ulicy, który paliłem ok. 3lat ..:scared:
 

Gizbon

New member
Rejestracja
Lip 4, 2012
Postów
3
Buchów
0
A no i z treningów mam zamiar przeprowadzać oczywiście tylko LST.
@Grzesiu007
Dlaczego uważasz że worek miał by przeszkodzić korzeniom? 10l ziemi nie wystarczy na af ak47 ? Dolomitu może troszkę dosypie tak dla pewności (bo przecież nie zaszkodzi)
 Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół