nasiona marihuany

Płeć

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Raper

Guest
Siemka! MAm takie pytanie... Slyszalem ze tylko drzewka plci zenskiej produkuja zywice zawierajaca thc.. To znaczy ze plec meska jest slabsza od zenskiej??
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
Zgadza sie tylko rosliny żeńskie produkują topy czyli kwiaty które posiadają zywicę, męskie rośliny zawieraja bardzo mała ilosć THC nie opłaca sie ich hodowac bo nie daja prawie żadnych rezultatów. Kady kto chce miec dobre palenie po rozpoznaniu płci krzaka wycina meskie aby nie zapyliły żeńskiej rosliny ktora ma zamiast nasion produkowac keiaty oblepione żywicą. chyba tyle
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nooo wlasnie... a po wyrwaniu meskich krzakow mozna zrobic z nich makumbe. Dokladnego przepisu nie znam ale trzeba caly krzak ugotowac w mleku. I potem pic hehe.

A z tego co ostatnio zauwazylem to kwiaty meskie i zenskie sa do siebie bardzo podobne. Prawie identyczne tylko meski maja kuleczki dla poczatkujacego niezauwazalne... takze zenska ma wieksze kwiaty. Odrozniac plec powinnismy zaczac od razu po zasadzeniu poniewaz meskie rosna szybciej. Jesli widzimy ze jakis krzak przewyzsza reszte to musimy byc co do niego bardziej podejrzliwi.
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
BiaLy_MiS napisał:
A z tego co ostatnio zauwazylem to kwiaty meskie i zenskie sa do siebie bardzo podobne

ja nie miałem z tym nigdy problemu i uważam ze jeśli tylko pojawia sie kwiatostany to łatwo je odróżnic. wzrost rosliny nie jest zawsze oznaka płci
 
G

greenlife

Guest
ja rowniez nie wiem jak mozna nie odruznic baby od pana przeciezjest tyle w sieci fot jak co wyglada

pozdr.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Na OG dawali foty roslin zeby inni odroznili plec. To na pierwszy rzut oka nie moglem odroznic. Ale teraz juz wiem... znam roznice. Zreszta po pierwszym sezonie zbiore duzo doswiadczenia. Narazie znam wszystko teoretycznie.
 
S

Sed

Guest
Mam pytanie czy roślina miesięczna może już kwitnąć bo mojej wy***ał chyba kwiatek
po przycięciu wyszło nowe odgałęzienie i obok niego mała zielona kuleczka a z niej dwa białe włoski tak jak na zdjęciu które podał kolega wyżej czy to oznacz że już kwitną? przecież nie zmieniałem oświetlenia na 12/12
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Jezeli trzymasz rosline na parapecie to jest bardzo mozliwe ze zaczela kwitnac.
 
S

Sed

Guest
Trzymam w szafie oświetlenie 24/0 tylko na noc zgasiłem światło ale przecież Big Bud
ma kwitnąc dpiero po 8-10 tygodnach może jakiś mutant?
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
zakwitnac nie zakwitnie, poprostu pokazal juz plec, to znaczy ze jest juz dojrzqaly do przestawienia na 12/12
 
S

Sed

Guest
To musze już przestawiać na 12/12 przecież są świeżo po przycięciu i jeszcze dobrze się odgałęzienia nie rozwinęły czy moge jeszcze potrzymać ze 2 tygodnie na vegu?
 
D

diablo_pl

Guest
mam pytanie...jak mam roslinke ktora ma juz 2 miechy i nie ma zadnych kwiatow tzn ze jest cos nie tak, trzymam ja w 12/12 juz 2 tyg i nic, aha i czy moge okreslic juz teraz czy jest ,meska czy zenska??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół