nasiona marihuany

Paf,AF,SEZ[ok.50szt]

  • Autor wątku KiedysSieOgarne
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

KiedysSieOgarne

Guest
Witam
Po ostatniej nie dokończonej fotorelacji czas na następną.
W tym roku jest nowy spot i więcej doświadczenia.
Rośliny rosną w 30 L donicach,ponieważ teren jest podmokły.
Jak w temacie napisałem jest ich ok.50 szt.Między innymi
mix GGS Outdoor,Northern Passion 2.0,jakiś Early Skunk,Afghan
Outdoor,Super Skunk Outdoor,OG 18xDieselTonic,Critical Haze Reg,
4 szt.Serious 6

Auto:własne nasiona z zeszłego roku,OG Kush xAmnesia,Green Poison XL,
AK 47xLowrider,Sugar Haze Reg.chyba Black Domina Auto i dojdą jeszcze
Punk Devile,Big Devile.Narazie to tyle.Pierwsze rosliny rosna od polowy kwietnia.
Nawozy ktorych używam/będę używać to:

weg:
asahi sl
obornik bydlecy
jedno podlanie azofoska z zeszlego roku

flo:
canna pk 13/14
canna boost


Celem tegorocznego outdoora jest zdobycie nowych doświadczeń oraz 3-4kg suszu. Mile widziane rady i opinie.





 

Ambasador34

Active member
Rejestracja
Maj 9, 2018
Postów
42
Buchów
0
KozAk stary szacun . Ile miałeś wegetacji dni od wysiania ? Kiedy zaczęły kwitnąć
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Ładne i zieloniutkie panie, jedne z większych na forum<peace> Bedo palmy konkretne<rotfl> Z fartem ziom :)
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 59382

Guest
Już kilka lat na dworze uprawiam i nigdy nie pomyślałem w trakcie a zwłaszcza na początku sezonu ile kg będzie hehe lepiej się miło zaskoczyć jak porządnie wk***ic...szkoda ze w wiadrach sadzisz...planty ładne :D powodzenia
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Te moje "auto" rosną od około 15 kwietnia, a zaczęły kwitnąć dobre 1.5tyg temu lub 2 nie jestem w stanie dokładnie określić ale naprawdę bardzo szybko zaczęły kwitnac. Zaskoczyły mnie pozytywnie bo na początku były karłowate a teraz jest na nich masa kwiatow.
Dzięki gandzior za dobre słowa :D właśnie zauważyłem że w tym roku odstają trochę od innych i szkoda było się nie pochwalić :p

Thespecialone no szkoda szkoda że wiadra ale to już chyba moja klątwa jest a za razem zbawienie bo z jednej strony lepiej jak są w ziemi a z drugiej mam większą pewność że nikt mi się tam nie w***ie bo bagno :D mam nadzieję że się mile zaskocze :) aa tak wgl to na wszystkich pafach i sezonach zrobione jest hst po czym zostały spryskane asahi więc mam nadzieję że za tydzień będą naprawdę wy***ane w kosmos :D
 
U

Usunięty 66767

Guest
Pięknie to wszystko wygląda,zasiadam i obserwuję.Dużo słońca,trochę deszczu i obfitych plonów.Pozdro<peace>
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
UP.
Siema! pisze to juz chyba 4x poniewaz za kazdym razem jak probowalem na koniec dodac zdj wyskakiwal mi jakis pier... blad i oczywiscie nie mialem skopiowanego tekstu xD
A wiec tak. Poszedlem na spota w celu podlania roslin oraz odwiazania sznurkow od lst poniewaz wrzynaly sie dosyc solidnie w lodygi.
Widac bylo niedobory dlatego tez uzupelnilem je nawozem Yara Mila(na probe). Pare roslin dosc mocno podwiedlo oraz sie zestresowalo tak ze zaczely indukowac. Automaty ktore kwitna zostaly potraktowane pk 13/14 i boosterem a reszta dostala delikatny oprysk z asahi ze wzgledu na to ze bylo zbyt duze slonce na konkretne opryski. Najwyzsza roslina ma okolo 140cm reszta jest w przedziale 80-130cm a najbardziej rozkrzaczona roslina ma okolo 30 szczytow takze jest dosc ciekawie. poki co wrzucam polowe fotek a reszta wieczorem :D
tak wiem ze troche na odpie**** napisane ale juz mi sie nie chcialo. pytac komentowac 5!














 

nieznajomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2015
Postów
102
Buchów
0
Tak jak powinno być.

Żółkną Ci czubki u roślin na flo czy mi się tylko wydaje ? U mnie to iweczne problemy z tym mam.
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Tak się tylko wydaje te nowe listki są jaśniejszego koloru ale to norma bo nie są jeszcze tak rozwinięte (tak jak i u innych roslin np młoda sałata też jest jaśniejsza) żółkną tylko dolne u pafow i sezonów z braku wody i nawozów ale już wszystko dostały i mam nadzieję że odbija bo dość oklaply
 
U

Usunięty 66767

Guest
Pięknie to wszystko wygląda.Łap bucha,też będzie u mnie dziś up.POzdrawiam<peace>
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Cz.2















normal_DSCF1400.JPG
[/url]

 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Duuuzo wody na te donice szykuj jak chcesz te 3-4kg ;) rosliny ladne pilnuj zeby ziemia nie wyschla za bardzo sporo maja juz pod soba cienia gorzej z tymi ktore jeszcze nie uroslu one najbardziej teraz w patelnie dostana po dupie. Na jakiej glebokosci woda teraz pewnie na wiecej niz poletra opadla ?
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Woda na około 30-50 cm nie martwię się o wodę bo mam wykopane 2 studnie na spocie o głębokości +-150cm łącznie około 100-130l wychodzi :D a resztę biorę po drodze na spota w butlach
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
UP !!
Siemanko.Byłem dzisiaj na spocie.Większość ładnie rośnie,ale
kilka się zamuliło.Mam nadzieję,że następnym razem się to
poprawi po oprysku z Asahi,który dziś stosowałem na wszystkich '
nie kwitnących roślinach.Kwitnące dostały Canna PK 13/14,Canna
Boost oraz Auto od GGS i ten najbardziej zaawansowany dostały
Plargon Green Sensation.Każda z roślin została podlana.Niektóym
zmieniłem miejsce bo były za ciasno poustawiane.Ze wszystkich
wysadzonych Reg. tylko jedna była menka,a druga herma.Jestem
bardzo zadowolony z Auto od GGS OG Kush x Amnesia.OG Kush
Outdoor od Bulka jest karłowaty,już kwitnie,ale ma za to dużo
kwiatów.Największy krzak ma 1,80 (jest takich 5).Wiekoszość ma od
1,40 do 1,60.Te 3,4 co zamuliły około metra.Kilka PółAuto już
zabiera się za kwitnienie.Większość dalej rośnie.
PS:Na niektórych plantach łodygi zrobiły się fioletowe/czerwone.
co to może być?





---------- Post Zaktualizowany 19:10 ---------- Data pierwszego postu 18:50 ----------

cz.2













Tutaj sa 2 po lewej mniejszy po prawej wiekszy nie wyglada on troche jak sieja? xD












 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół