nasiona marihuany

Paf,AF,SEZ[ok.50szt]

  • Autor wątku KiedysSieOgarne
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

KiedysSieOgarne

Guest
[MENTION=77660]Beebok[/MENTION] w zeszłym roku zamawiałem jakieś Twoje auto i w gratisie były sugar haze regulary, mógłbyś mi powiedzieć czy to auto czy co? Jeden wyszedł mega ryż i dość szybki, a drugi dopiero niedawno zaczął puszczać włoski i brakuje mu jeszcze spokojnie miesiac. Były wysadzane w tym sam czasie i nawet w tej samej donicy, ten ryż bardzo żywiczny pachnie typowo cukrem i klepie jak żul biedę czyli konkret, szkoda tylko że nie chciał napuchnac. Powiedz mi coś o tych reguralach.
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Bardzo fajnie to wygląda...jestem pod wrażeniem. Struktura krzaków świetna i topki już pięknie się nabijają.
Oby tylko wrzesień dopisał słońcem to grubo popuchną. Daj im tylko nabrać masy.

Na przebarwiające się (zółknące) krzaki polecam siarczan magnezu w oprysku.

Pozdro!8)
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Dzięki BigDog za radę, niestety największym moim problemem są 35l donice nie wkopane w ziemie. Niektóre. Nich są tak przepełnione że donice wydają się nic nie wazyc, ale większość na szczęście przebiła się przez donice i nie ma tragedii :D na następny rok na pewno wkopie do połowy donice. Ostatnio poszła ścinka auto z moich genów i półautomaty od GGS. Z mojego auto wyszło około 25g luźnego żywicznego suszu, a z ggsa będzie podobnie jak z ostatniego coś powyżej stowki. Mógł jeszcze minimalnie spuchnąć lecz obawiał się pleśni ponieważ nie paikam żadna chemia a widziałem już z 3-4 ogniska. W sobotę ścinka większego z polauto od ggsa tam myślę że bd około 200 i dopiero zaczną się żniwa :D foty suszu wrzucę niebawem a w sobotę kolejny up!
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Ja kupilem worki budowlane 70l przeciolem na pol.zgrzalem i zrobilem 35l. Jak juz bylo malo worek rozciolem zabralem i w kolo obsypalem ziemia. Dobrze jest donice ziemia zasypac w kolo wtedy tak nie wysychaja. U mnie kilka rosnie w 35l workach ale duze dziury w dnie worka pozwolily korzeniom pojsc dalej.

Pozdro
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
UP!
Siema! Troche mi sie przeciagnelo jak zwykle, kolejna scinka za mna. Ostatnio pod kose poszly 2x ggs polauto, kazdy po polowie.
Wyszlo z nich 250g suchutkiego zbitego towaru, jeden ladnie doszedl duze zbite i zywiczne topy, a drugi masa wloskow troche niedojrzaly pachnacy ananasem/mango a po scince fermentujace jablka/mus jablkowy mocno plesnial wiec scialem.
niebawem pod kose ida kolejne krzuny wszystko ladnie pecznieje.
dzis wszystko dostalo dawke nawozow procz boosta bo sie skonczyl, ale za to dostaja od dzis hesi super vit.
do tej pory skoszone zostalo +- 600g a to dopiero poczatek :D najwiekszy krzaczor ma 3m.

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
tutaj ten bardziej dojrzaly ggs ktorego scialem:
displayimage.php
[/url][/IMG]
po lewej serious6 ggs ma okolo 2.7m 4/4 krzaczki maja rozowe pheno jedna tylko jest inna ma liscie jak palmy i bd troche pozniejsza
displayimage.php
[/url][/IMG]
tutaj kawalek mniej dojrzalego ggsa pachnacego jablkami:
displayimage.php
[/url][/IMG]
a tu wszystko co z niego zostalo:
displayimage.php
[/url][/IMG]
tutaj 2 tygi i kosa:
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
po lewej serious6 po prawej mini ggs jest podobny do kilku innych ggsow ktore mam/mialem ladne paly
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
OG18x dieseltonic wygrany, puszcza pojedyncze wloski moze cos tam z niego wyjdzie
displayimage.php
[/url][/IMG]
auto od ktoregos z userow# o ktorym wspominalem w poprzednich postach, niestety wypadl mi z glowy name. ale auto pachnie mocno guma balonowa i mocno sie klei, mial malo swiatla
displayimage.php
[/url][/IMG]
kolejny ggs mega lisciasty i mega topiasty, po prostu top na topie niebawem scinka bedzie sporo z niego
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
serios6
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
czubeczek sugara i 3 metrowiec jakis
displayimage.php
[/url][/IMG]
zmutowany glowny szczyt, jakby zrosniete 2/3 lodygi w jedna
displayimage.php
[/url][/IMG]
ten sam
displayimage.php
[/url][/IMG]
sugar haze. Cieniutkie lodyzki i duze topy az sie gibaja, mega zapach i wyglad.
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
najwiekszy krzacor ma 3 glowne szczyty o wysokosci 3m i okolo 5 odrostow po 2.5-2.7m i kilka mniejszych po 2m
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-988299]
po trymiku[IMG][url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-988297][img]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/79363/normal_IMG_20180831_220933.jpg[/url][/IMG]
 

MonsterAk

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2018
Postów
137
Buchów
4
Pięknie podziwiam ? będzie konkret z tego gąszczu.
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
No i fajnie:harvest:

Byle do listopada cieple kapcie ...
Farta czasu i duuuuzo kawy byle nie wladka !!!
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
Kup sobie dobry kombajn do trymingu bo szału dostaniesz jak to wszystko przerobisz
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
JUTRO UP!!! dzis z rana bylem na szybkiej misji po deszczach, scialem reszte ktora zostala po ostatnich ggsach. Lacznie z 2 wyszlo okolo 400g bez jakiegos tam ryzu, Pod kose niestety poszedl najwiekszy szczyt jakiegos hindu kusha od ggsa(bynajmniej tak wyglada) wchodzila straszna plecha przez to ze jest mega lisciasty, jutro jade skosic kolejna porcje topow a co pojdzie pod kose to sie jeszcze okaze :D
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
UP! siema dzis bylem na misji poobrywac zolte liscie ktorych jest pelno i gnija na krzakach, scialem pol jakiegos krzaczka ktory mial duzo zgnitych lisci w topach ktore ciezko bylo wyjac. topy duze twarde mogly jeszcze delikatnie spuchnac moze ale i tak sa petarda. Wszystko kwitnie puchnie itd xD scinka regularnie idzie co tyg.
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
[video] [/video]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]


NASTEPNY UP POSTARAM SIE BARDZIEJ ROZPISAC
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Dziś kolejna kosa leci w ruch :harvest: za parę dni dam znać co i jak :D mam nadzieję że chociaz ktoś coś napiszę bo zaczyna się robić stypa :D ogl jeśli ktoś byłby chętny na pestki regularow polauto mix i outdoor mix to zapraszam na koniec sezonu
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
na pestki regularow to ja srednio ale jak bys sie kiedys chcial zielonym podzielic to ja pierwszy staje w kolejke :D
ps. wydaje mi sie ze polauto sie nie rozmnaza bo z tego cuda wychodza (kazda z innej parafi) czesc wyjdzie auto czesc sezonow a czesc polauto i do tego regularne wiec bedziesz musial ciagle pilnowac selekcji gdyz kazda bedzie zakwitac w innym czasie..
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,796
Buchów
1,995
Szacun za te krzaki w donicach. Na prawdę narobiłeś się podlewając wszystko przynajmniej raz w tygodniu.
Zrób open seeds, może bym coś wziął i przy okazji też coś pokrzyżował. Jakie geny masz w puli i co krzyżowałeś? Typowe półauto F1 czy może półauto x sez czy pół x AF?
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Sorry za zamule miałem sporo roboty, pestki to polauto ggs mix x pozne auto z tego co pamiętam lub polauto x polauto. Z ostatniej kosy wyszło dokładnie 500g więc do tej pory pod kosę poszło już 1.5kg okolo. Jutro jadę do roślinek ponieważ ostatnio mocne deszcze i wiatry byly.
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Niestety z przyczyn zdrowotnych zaniedbałem trochę fotorelke , w dodatku w takim stanie jestem zmuszony jeździć tam przy temperaturze 39 stopni. Jak tylko się wykuruje dam wam niezła porcje fotek oraz opisze trochę co w tym czasie się dzialo. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół