nasiona marihuany

Paf,AF,SEZ[ok.50szt]

  • Autor wątku KiedysSieOgarne
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

KiedysSieOgarne

Guest
Jutro prawdopodobnie ostatni up zostały same resztki i największy krzaczor który miał startować na monstera lecz tak dziwnie urósł że żadne zdjęcie nie oddaje nawet w 60% jego wielkości i chyba nie ma sensu startowac. Pozdro i dzięki za cierpliwość
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Dawaj dawaj fotki bo jak patrzę na poprzedni update to mnie ciekawość zżera jak to popuchło :crazy:

Pozdro!
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Dziś koło 21 podsumowanie i ostatni up powiem że dużo zgniło

---------- Post Zaktualizowany 22:11 ---------- Data pierwszego postu 17:52 ----------

UP!!
No to nadszedł wielki czas na zakonczenie tego jakze pieknego sezonu z wynikiem +- 3700g.
niestety niecale kilo poszlo w straty z powodu plechy i braku czasu/miejsca (po prostu zgnily).
ostatnimi czasu nie mialem w ogole czasu na jakiekolwiek ruchy na forum z powodu duzych ilosci plonow, jezdzilem tam czasem co 2 dni i trymowalem po 11h a czasem na raty po 2-3 dni.
wielkosc jakosc i caloksztalt towaru oceniam na 8-9/10.
praktycznie wszystko jest bardzo zywiczne zbite oraz o intensywnym dzialaniu, og18xdieseltonic nie doszedl do konca ale scialem go poniewaz wszystko zaczelo gnic.
Criticale rowniez nie doszly i je scialem. Jeden z Criticali trafil sie nadzwyczaj zywiczny i mio tego ze nie doszedl jest bardzo bialy, Wszystkie pestki GGS-a jak i Bulka chwale w 100%. Pod koniec zapomnialem wgl o podlewaniu krzaczkow przez okolo miesiac i strasznie poschly, niestety takie zgnilki musialem trymowac poniewaz za duzo poszlo by sie je**c a wyszly naprawde kozak topy.
Moj cel tegoroczny zostal osiagniety, zdobylem bardzo duzo doswiadczenia i teraz zostalo tylko po sobie posprzatac i odpoczac.
tutaj fotki krzaczkow jak mniej wiecej wygladaly na koniec poniewaz troche zdjec mi gdzies przepadlo.
zdjecia czesci suszu wstawie za kilka dni.
Prosił bym o przeniesienie fotorelacji do zakonczonych :)
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

Chcialbym jeszcze raz przeprosic za zaniedbanie koncowki fotorelacji, ale niestety zdrowie jak i ilosc pracy nie pozwalala na nic wiecej.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Nie mogę rozdawać buchów to napiszę,że niezły las posiałeś a wynik super,niestety jak wszystkie dochodzą w tym samym czasie to musimy się z tym liczyć że trzeba się spinać dlatego ja posiałem w tym roku więcej półauto a mniej sezonów. Pozdro!!! I smacznego!
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Wazne ze swoje zebrane i zdrowy w domu jestes!
gratki udanego sezonu
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Dzięki wielkie. Dokładnie tak jak wyżej ważne że jest chociaż te prawie 4kg no i mam już to za sobą i mogę spać spokojnie :D Teraz tylko posprzątać po sobie i czekać na następny sezon. A temacik wygląda naprawdę jak niejeden indoor
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Wynik zacny. Szkoda ze z tylu roslin tylko tyle. Worki uwazam lepsze mozna w razie co rozciac i dosypac w kolo ziemi z witaminkami. Pewnie teraz zimne pifko i degustacje all time. I o to wlasnie chodzi czuj sie jak szejk !!!

Smacznego
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Ogólnie wynik i tak spoko bo poniżej 100 z krzaka polauto/sezon nie schodziłem niektóre miały nawet po 300-400 tyle że właśnie nie wyrabiałem że ścinka i pognilo do tego 4 krzaczki nie były moje i około 15 to były auto z których chu*a wyszło ale kozak tematu :D co do chillu to słabo bo jestem po wyrwaniu zęba i muszę się pilnować :( ogólnie pękły 4klocki ale tego co dla siebie zostawiłem nie liczyłem :D
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
No wlasnie z suszeniem trzeba byc przygotowanym na chociac 5-6 kilo mokrego otrymowanego zapakowac na raz. I tak po 5 dniach zeby sie do curningu juz nadawaly. Tak czy siak najwazniejsze ze bez przypalu. Haszyk robisz z odpadow ?

Smacznego
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Robię robię tylko niestety zasyfilem sobie worek 25micronow i musiałem robić przez 73 ale i tak uzbierałem 20g. Ostatnio potraktowałem 25 z myjki ciśnieniowe iowej zobaczymy czy coś da
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Worki do haszu to lipa w h*j roboty. Do tego zabawa w kilka warkow. Jak dla mnie stosunek pracy wlozony nie rowny wynikom. Jedynie polinator zdaje egzamin tak jak chlopaki pisza.

Pozdro
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Worki do hashu wypłucz spirytusem :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
Worki do pralki i są jak nowe.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Niektore wory rozpadaja sie w praniu - ja tak zalatwilem maxtractory na 30st i bez detergentu
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Prałem i gówno daje :/ na początku dość spoko cieknie a po 2-3h jest już tak zapchane że po kropelce levi. Raz zostawiłem wodę na 3 dni i nie scieklo do połowy nawet. Coś jest nie tak
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół