nasiona marihuany

Pająki na przyszłej miejscówce !

Wyszukiwarka Forumowa:

Aulock

Member
Rejestracja
Kwi 22, 2006
Postów
20
Buchów
1
Witam,
Na początek (jako nowy) chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów. Ale, przejdzmy do sedna sprawy... a, mianowicie na mojej miejscówce znajduje się dużo małych pajączków i nie mam pojęcia czy mogą w jakiś sposób zaszkodzić roślinie?
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Według mnie a przynajmniej z tego co wiem to pająki raczej nie szamają roslin co najwyżej Ci mogą pomóc gdyż jak ktos zobaczy w h*j pajęczyn to nie będzie się tam pchał :) :)
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
tylko patrz zeby na topach sobie miejscowki nie zrobily bo potem bedziesz jarac pajeczyne i jakies resztki po muchach hehehe
 

Aulock

Member
Rejestracja
Kwi 22, 2006
Postów
20
Buchów
1
Protektus napisał:
Według mnie a przynajmniej z tego co wiem to pająki raczej nie szamają roslin co najwyżej Ci mogą pomóc gdyż jak ktos zobaczy w h*j pajęczyn to nie będzie się tam pchał :) :)

Nie zawracałbym bym sobie zbytnio głowy tym, że koło miejscówki są jakieś pajęczyny (bo jak sam powiedziełeś nawet to lepiej ze względu na bezpieczeństwo), ale chodzi o to, że całkiem dużo ich "łazi" po samej ziemi (napewno to pająki). Myslę, że mogą to być "młode" bądz też, może to być taki typ pajęczaka. I co na takich "intruzów" "powie" nasza roślinka?
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Zapewne mowisz o pajakach z rodzaju "Pardosa lugubris" one sa nieszkodliwe. Nie buduja pajeczyn. Nie masz sie czego obawiac :tongue:
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
No to nie ma problemu uważaj tylko żeby po tobie nie chodziły :p
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
a u nas bylo mrowisko to ziomek podpalil jakies trawy i tak sie rozprzestrzenilo, ze ku**a 1kmpola spalil :D my spie****ilismy, straz przyjechala i bog nam pomogl :D ogien przeszedl
4 METRY od roslinek :D :D :D
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Jak widocznie los chciał żebyście mieli dobre plony w tym roku :D:D
 

kombajn

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
174
Buchów
0
system zarowo odlogowy, korzystaj z sytuacji i siej cale poletko :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół