nasiona marihuany

Palenie marihuany medycznej po przebytej psychozie

Wyszukiwarka Forumowa:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
Brzmi dobrze : najchętniej sezonów-ka wczesna F1 _ możliwa do utrzymania jako matka na klony. O chemotypie mieszanym z 3 na3 % THC_CBD.
Może samodzielnie ciapnięta hybryda ruderelisa _ do kupienia _ z jakaś niezbyt mocna rasą out także sezonową ? Choć to było by z zasady mocniejsze niż.
 
U

Usunięty 80704

Guest
Wiecie, ja też tak pier***ę i bronię trawki, jednak jeśli ktoś ma takie coś, to absolutny zakaz czegokolwiek przez minimum 2 lata (najlepiej 4). Wtedy mozna sie wyleczyc. 2-4 lata zero trawy,grzybow,lsd,mdma itp, i alkoholu. Inaczej witamy w krainie piekła.
 

skuna

¿Gieta skuna?
Rejestracja
Wrz 27, 2020
Postów
269
Buchów
1,632
Odznaki
6
Lekarzem nie jestem ale jako osoba z diagnozą schizofrenii paranoidalnej, po kilku psychozach wynikających z tej choroby zdecydowanie odradzam jaranie zioła takim osobom. Jest powszechnie wiadome, że zioło wielokrotnie zwiększa szansę na dostanie psychozy u osób z genetyczną podatnością na tą chorobę. Psychoza to nie jest bad trip, miałem wielokrotnie bad tripy po jaranku wśród ludzi oraz w samotności. To akurat wzmocniło mi psychikę, bo musiałem się zmuszać, żeby nie zamulać i nie poddawać się złym myślom. Psychoza to jest coś innego, zupełnie abstrakcyjne i straszne przeżycie. Jak się złapie psychozę to trzyma dopóki nie zacznie się brać leków, to może trwać nawet kilka miesięcy.

Jaranie "pod kontrolą" w takiej sytuacji uważam za głupotę. Ciężko się wyluzować, bo ciągle z tyłu głowy jest myśl czy po tym jednym buchu się nie rozchoruje, a jak już się złapie pewność to można przesadzić i rzeczywiście się rozchorować. Dla mnie to igranie z własnym zdrowiem, a jaranie w takiej sytuacji nie ma dla mnie sensu.
 

prezi

New member
Rejestracja
Gru 15, 2021
Postów
4
Buchów
3
jeżeli ktoś jest podatny na psychozy i badtripy to warto mieszać zwykłą marynę z cbd i stopniowo zmieniać proporcję na korzyść THC. Z czasem głowa nie będzie się martwiła i będzie się mogła zrelaksować. Psychozy biorą się z zamartwiania, a raz wywołane, mogą powracać, bo wtedy o nich myślimy i dochodzi autosugestia. Więc najprościej zrobić reset, zacząć znów od mniejszych dawek z cbd. Poznać swój organizm. Sprawdzić co wywołuje lęki i starać się je przezwyciężyć. Ale tego nie zrobimy na dużych dawkach.
 

bigpappa

dont panic its organic
Rejestracja
Mar 8, 2021
Postów
228
Buchów
251
Odznaki
2
przy schizofrenii paradoinalej to tyyle ćpania w postaci leków się dostaje ze trafka to raczej cinżki wybóóre

albo łykaj leki,piguły na schizo,zapal sobie i elektrowstrząsy do tego
freud by klaskał :D
Przeciwieństwem zabawy nie jest powaga, lecz rzeczywistość.
Sigmund Freud , Sztuki plastyczne i literatura :D
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
przy schizofrenii paradoinalej to tyyle ćpania w postaci leków się dostaje ze trafka to raczej cinżki wybóóre
Nieodstawianych praktycznie. Uzależniają głębiej od opiatów. Syndrom odstawienia to potencjalnie wiele miesięcy.

Taka śmieszna sprawa : leki stosowane jako leki nasenne z tej grupy np. Efekt odstawienia bezsenność + drgawki+ poty. Czas ustąpienia pełnego objawów odstawienia nawet rok. Lekarstwo gorsze od choroby. Efekty uboczne _ ze strony układu nerwowego _ produkcja zombie ☠️.

Podobnie leki przeciwpadaczkowe. Wszystko co miesza w układzie nerwowym.

;) Polecam:
Zaburzenia psychiczne
Często wrogość, splątanie i labilność emocjonalna, depresja, lęk,
nerwowość, zaburzenia myślenia
Niezbyt często pobudzenie
Częstość nieznana omamy

Zaburzenia układu nerwowego
Bardzo często senność, zawroty głowy, ataksja
Często drgawki, hiperkinezy, dyzartria, niepamięć, drżenie, bezsenność,
 
Ostatnia edycja:

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Nieodstawianych praktycznie. Uzależniają głębiej od opiatów. Syndrom odstawienia to potencjalnie wiele miesięcy.

Taka śmieszna sprawa : leki stosowane jako leki nasenne z tej grupy np. Efekt odstawienia bezsenność + drgawki+ poty. Czas ustąpienia pełnego objawów odstawienia nawet rok. Lekarstwo gorsze od choroby. Efekty uboczne _ ze strony układu nerwowego _ produkcja zombie ☠️.

Podobnie leki przeciwpadaczkowe. Wszystko co miesza w układzie nerwowym.

;) Polecam:
Zaburzenia psychiczne
Często wrogość, splątanie i labilność emocjonalna, depresja, lęk,
nerwowość, zaburzenia myślenia
Niezbyt często pobudzenie
Częstość nieznana omamy

Zaburzenia układu nerwowego
Bardzo często senność, zawroty głowy, ataksja
Często drgawki, hiperkinezy, dyzartria, niepamięć, drżenie, bezsenność,
Ja czuję efekty po kilku latach
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
Haju bez nie miewam. Zresztą nie pale od wieków. Od świństwa którym się faszerowałem 9 miechów regularnie się nie uzależniłem. [ pełne zdziwienie _ zero objawów odstawieniowych ]

Wracająć do "tematu". Wydaje mi się, że nieco nadmiarowe drżenie rak jest po. Nie zniknęło. Choć w porównaniu do tego co było po pól roku od wyjścia z uzależnienia od _ to wielkie nic.

Śmieszne _ poza nikotyną _ jedyne uzależnienie jaki mi się trafiło. Objawy odstawienia długotrwałe i masakryczne. Gorsze od samopoczucia po chemioterapii. Poty/drgawki - wielomiesięczna bezsenność _ kłopoty z kontrola emocji. No inaczej z ukryciem prawdziwych emocji _ niby nie to samo ale tak jakby.

Odstawienie _ 2 lata. Od pierwszych prób gwałtownego _ do schodzenia z dawek aż do momentu wystąpienia efektów odstawienia... Po odstawieniu 2 tygodnie bez snu. Potem po 2 h co drugi dzień. Dojście do względnie normalnego stanu _ rok ;)

==> odpowiedź google =>

Mit: leki psychotropowe uzależniają
I choć znajdują się wśród nich leki z grupy benzodiazepin (pomagające zwalczać między innymi silne stany lękowe), które mogą uzależniać przy dłuższym stosowaniu – zdecydowana większość leków określanych mianem psychotropów nie ma działania uzależniającego.


Leki psychotropowe. Fakty i mity dotyczące psychotropów​


Leki psychotropowe to jedna z tych grup leków, wokół której narosło wiele mitów, nie popartych żadnymi naukowymi dowodami. Psychotropy, błędnie kojarzone jedynie z silnymi, otępiającymi lekami przepisywanymi w ostateczności, to z kolei ogólna nazwa odnosząca się do całej grupy leków pomagających w zwalczaniu rozmaitych problemów natury psychicznej. Wśród leków psychotropowych znajdziemy zatem setki specyfików złożonych z kompletnie różnych substancji, o różnych stężeniach, zapisywane przez specjalistów zależnie od problemów i potrzeb danego pacjenta. Poniżej przedstawiamy listę najbardziej popularnych mitów oraz dwa istotne fakty odnoszące się do psychotropów.

Mit: leki psychotropowe uzależniają
To chyba jeden z najczęściej spotykanych mitów dotyczących tak zwanych psychotropów. I choć znajdują się wśród nich leki z grupy benzodiazepin (pomagające zwalczać między innymi silne stany lękowe), które mogą uzależniać przy dłuższym stosowaniu – zdecydowana większość leków określanych mianem psychotropów nie ma działania uzależniającego. Prawdą nie jest również to, z czym często związana jest obawa pacjentów, iż organizm przyzwyczaja się do stanu „na psychotropach”, po czym ciężko jest odczuwać emocje na tym samym poziomie bez zażywania leków. [kom => chciałbym aby ta ku**a mi to powiedziała w twarz _ ciekawe czy miała by odwagę _ hmm.. pewnie tak _ przecie wie, że jedyne co mogę to się pienić.. i najwyżej tu napisać co myślę _ 99,5% ludzi uwierzy jej nie "cpunowi: z F# ]

Mit: leki psychotropowe trudno jest „odstawić”
Ten mit poniekąd związany jest z powyższym – pacjenci często obawiają się pogorszenia stanu ich zdrowia czy też samopoczucia po odstawianiu leków, twierdząc niekiedy, iż raz przepisane leki psychotropowe będą musieli przyjmować dożywotnio. Zdecydowanie nie jest to prawdą. Gorsze samopoczucie po odstawieniu psychotropów może być z kolei objawem cały czas trwającej choroby. Taki stan oznacza zazwyczaj przedwczesne odstawienie leków lub konieczność wzmożonej terapii. Sam proces odstawiania psychotropów powinien natomiast przebiegać pod okiem specjalisty. W żadnym wypadku leków psychotropowych nie wolno odstawiać na własną rękę, wraz z poprawą samopoczucia po zażyciu pierwszych dawek. Może to bowiem spowodować znaczne pogorszenie się stanu pacjenta oraz nieprzyjemne dla niego skutki uboczne.

Mit: leki psychotropowe zmieniają osobowość
Leki psychotropowe nie zmieniają osobowości. Ten mit wynikać może z faktu, iż niektóre zaburzenia psychiczne powodują istotne zmiany w zachowaniu chorego. Psychotropy pomagają natomiast przywrócić go do stanu względnej równowagi, jednak nie zmieniają jego osobowości. Główne zmiany, jakie zachodzą w organizmie chorego będącego pod wpływem psychotropów to poprawa samopoczucia, zniwelowanie stanów lękowych czy depresyjnych oraz ogólnie złagodzenie objawów związanych z występowaniem danej jednostki chorobowej. Przyjmowanie leków nie ma jednak najmniejszego wpływu na cechy osobowości czy ewentualną zmianę osobowości pacjenta.

Nie wiem co za ku**a to pisała ;)

=>

Informacje o Autorze​


Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna PsychoMedic.pl świadczy usługi z zakresu leczenia depresji, zaburzeń odżywiania się, zaburzeń nerwicowych i lękowych, zaburzeń seksualnych, uzależnień, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń osobowości, zaburzeń snu. Pomagamy w budowaniu związku/miłości, bliskich relacji, a także w rozwoju Twojego potencjału. Naszym celem jest stworzenie wszechstronnej pomocy dla pacjentów. Tworzymy zespół składający się z specjalistów (psychiatra, psycholog, psychoterapeuta, seksuolog, endokrynolog, neurolog, dietetyk). Zapewniamy najwyższą jakoś usług i gwarantujemy wykwalifikowany personel.Zapraszamy do umówienia wizyty w PsychoMedic.pl.

Wiem gdzie Mengele zainwestował swoją kase. ;)




Leki psychotropowe – grupa leków stosowanych w leczeniu zaburzeń psychicznych, czyli w psychofarmakoterapii.

Leki psychotropowe dzieli się na[1]:
Wszystkie leki psychotropowe zapisywane są wyłącznie na receptę lekarską.

Przewlekłe przyjmowanie leków psychotropowych powinno być połączone z wykonywaniem co jakiś czas badań krwi: morfologii, poziomu enzymów wątrobowych (ALAT oraz AspAT), elektrolitów w surowicy (sód, potas, chlorki) oraz poziomu glukozy we krwi; należy również wykonywać co jakiś czas badanie moczu.

Pokrewne lekom psychotropowym są substancje zaburzające funkcje psychiczne – psychodeliki, zwane inaczej środkami psychodysleptycznymi oraz halucynogennymi (potocznie halucynogeny)[potrzebny przypis].


wszystkie => neuroleptyki
wszystkie => leki nasenne
wszystkie => leki psychostymulujące


to był proszę państwa offtop.

ON TOP. Po przebytej psychozie się po prostu nie pali. Nie wiem czy Alkohol także jest dobrym pomysłem _ w ogóle cokolwiek co "robi" dobrze. Opinia trolla z internetu. 100% subiektywna.

Pozdro wariaty
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół