nasiona marihuany

Palonko w Czechach

Wyszukiwarka Forumowa:

lolFace

Member
Rejestracja
Lis 14, 2014
Postów
11
Buchów
0
Witam w przyszłym tyg będę kilka dni w Czechach, będąc tam planuję spróbować ich piwa oraz ogarnąć jakiegoś pakiecika na spróbunek, czy ktoś z was ma sprawdzony sposób na ogarnięcie tam zielonego? Jakiś tekst, gest? Czy może sami podbiją jak będę w pubie żłopał browarka? Jakie macie zdanie w tym temacie?
 

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Jakiś tekst, gest?

Jest taki tajny gest, zadziała w większości czeskich pubów. Wybierz największego karka w knajpie, pokaż mu środkowy palec i powiedz, że chętnie poszukasz jego starą. Na pewno dostaniesz najlepszego hejza z czeskiego outa. A tak swoją drogą czeskie piwo jest przereklamowane.
 

PatryczekZombie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
133
Buchów
1
no to pomogłeś ale faze po wpie****u był miał :D.
Wejdź do pierwszego lepszego pubu i niuchaj, czuć na kilometr w okolicy na pewno będzie kilka osób które ci pomogą. Czasem stoją przed kawiarenkami i restauracjami tam gdzie turyści się kręcą. Ja raz dostałem pakiet w sklepie z trafiką jakoś specjalnie się z tym nie kryją. Nie wpadnij na pomysł zabrania czegoś ze sobą do Polandii przy granicy jest spokój a kontrole są częste i dalej. Jak jedziesz swoim dyliżansem to zaopatrz się w gaśnicę i inne graty, jak widzą polskie blachy trzepią na potęgę no i na prędkość to będzie długa podróż.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Robie trasy praga-Polskie miasto dwa razy w miesiącu i żadnej kontroli.
Ostatnio jechalem 6 razy w ciągu 3 dni i też żadnej kontroli.
Polecam mocno uczęszczane trasy a nie zadupia, tam częściej kontrolują.

W Pl busie to by można tonę pomidorów zabrać ;)
 

zapalniczkowy

Active member
Rejestracja
Kwi 19, 2013
Postów
42
Buchów
0
Ja tak samo, robię kursy 3-4x/tydzien - w ciągu 4lat - 2razy kontrola-bez trzepania.
O Palonko tez łatwo,raczej w pubie
 

Zawisza Czarny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2015
Postów
331
Buchów
0
bylem nie dawno i powiem ci ze faktycznie jak chcesz cos ogarnac to latwiej w jakims wiekszym miescie ...
w tych malych miescinach przy naszej granicy to trzeba sie nachodzic .... no chyba ze bedziesz mial farta .... hehe
 
M

Mad Kulfon

Guest
Vietnamcy tam dillują dosłownie wszedzie. Sklepy z pamiątkami,monopolowe.W casynach nie kupowałem, ale pewnie też dadzą namiar na kogoś
 

Adikson

Member
Rejestracja
Sie 24, 2015
Postów
21
Buchów
0
w czeskim cieszynie każdy sklepik z mongołami ma coś do ukrycia, jak nie towar to info gdzie isc! Kontrole z psami po polskiej stronie się zdarzają więc radze uważac!
 
M

Mad Kulfon

Guest
w czeskim cieszynie każdy sklepik z mongołami ma coś do ukrycia, jak nie towar to info gdzie isc! Kontrole z psami po polskiej stronie się zdarzają więc radze uważac!

Złapać kogoś z ziołem to dla nich nie problem, i jak dobrowolnie podasz się karze to wyłapiesz grzywne 1000/1500 zł i tyle :)
Nawet mają seja specjalnego do trzepania z oznaczeniem żółtym "Uwaga Pies" hehe...
 
P

pozitiv

Guest
a hejza w pradze maja ? na takim nieogarze zwiedzac takie ładne miasto i fotki jakos mi sie wyobrazilo wlasnie
 
P

pozitiv

Guest
Gdzie do Listopada pozi :D
pewnie Cie tam z dalaka zauważę

mówisz , że tylko out a na in pewne kitajce najtańszą indike pod tanimi ledami pociskają i gonią w sklepie z pamiątkami pod ladą jako najlepszy skun
 

Amson

Active member
Rejestracja
Lis 5, 2005
Postów
28
Buchów
0
Cześć,

Byłem ostatnio w Pradze, nie zdążyłem dobrze wyjść z auta, a już bladozielony wystrzelany prawdopodobnie jakąś chemią typek proponował jarunek, powołując się na argument "dobre i mam przy sobie" - oczywiście podziękowałem, nie przemawiała do mnie facjata gościa bez przednich zębów. Po prędkości mimiki twarzy, stawiam na fete.
Co najciekasze pacjent mówił, że jest z PL, wysławiał się poprawną polszczyzną.

W knajpie coś zamawiasz, zostawiasz napiwek na barze, możesz bibsy położyć na swoim stoliku, po 5 minutach kręcisz - sami Cię znajdą, ale to akurat okolice ul. Stodolni (Na zapleczu nawet mają zgrzewarkę z rękawami foliowymi, pewnie hermetycznie jedzenie pakują hehe)
Co do piwa niefiltrowany staropramen wymiata, polecam :)
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Sedmy schod 13,5o polecam. Ostatnio był w "Piwie i parówce" nazwy pubów tutaj czasami powalają ;)

Niby za handel kryminał, ale generalnie wszyscy udają, że nic nie widzą a zwykli ludzie totalnie nie zwracają uwagi na palenie. Czasami ludziom przeszkadza, ale samo palenie tylko zapach i mówią żeby iść parę metrów dalej. Mam znajomą czeszkę której babcia od hmm ponad 50lat co sezon w CZ Cieszynie uprawia outdoora :) nie zna całej tej polityki antymarihuana, zamieszania itp. Normalnie sadzi i potem robi z tego wypieki i inne rzeczy, śmieszna sprawa.

Średnia cena to 200KC i tak sie mniej więcej utrzymuje. Teraz korona koło 0,16zł więc wychodzi 32zł za w 90% dobry sort ( nie od kitajców).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół