nasiona marihuany

Pamiętnik ekoludka

Wyszukiwarka Forumowa:

Stoik

Marichuanen Cowboy
Buchów
494
Odznaki
3
"Nie wszystko złoto, co się świeci"
Czekolada prima sort, nie mogę się doczekać słodyczy. Pięknie Gajowy, jak dla mnie to powinni zrobić z Polski drugie Maroko mając takich szpecòw.

Major zielarz

( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
Buchów
906
Odznaki
3
"Nie wszystko złoto, co się świeci"
Czekolada prima sort, nie mogę się doczekać słodyczy. Pięknie Gajowy, jak dla mnie to powinni zrobić z Polski drugie Maroko mając takich szpecòw.
W Maroku tylko trzepać potrafią, tu jest wyższy level.

Danczan69

Respekt czuje przed naturą
Buchów
1,693
Druga połowa Flo KING SHERBY X OVERKILLER

P1010013.jpg

P1010014.jpg

P1010015.jpg

P1010016.jpg

P1010017.jpg

P1010018.jpg

P1010019.jpg

P1010020.jpg

P1010021.jpg

P1010022.jpg

P1010023.jpg

P1010024.jpg

P1010025.jpg

P1010026.jpg

P1010027.jpg

P1010028.jpg

P1010029.jpg

P1010030.jpg

Gajowy!

997
Weteran
Buchów
18,056
Odznaki
13
Tak jestem po***any, każdy kto pracowal z ekstraktami wie jak hujowe czasem jest praca z nimi sekunda nie uwagi kleisz się cały z rąk nie ściągniesz, sprawiłem sobie taki stolik, chłodzi tak pięknie że to będzie teraz sama przyjemność pracy

1000008042.jpg

1000008043.jpg

kastet

Well-known member
Weteran
Buchów
1,807
Ciekawe jak się będzie na tym pracować.

Zmrożony ekstrakt jest kruchy i lubi odskakiwać przy skrobaniu.

Gajowy!

997
Weteran
Buchów
18,056
Odznaki
13
Ciekawe jak się będzie na tym pracować.

Zmrożony ekstrakt jest kruchy i lubi odskakiwać przy skrobaniu.
Jak go pokruszysz w papierze to nie skacze hehhe, rozwijasz i elegancko sobie dalej na na zamrożonej płycie mozsze pracować i zbierać material

Zie-lony

Well-known member
Buchów
3,720
Odznaki
6
Ooo, na sezon jak znalazł....do Władka jedziesz i lody kręcisz xD 🤑😁

MiczBuhanen

Well-known member
Buchów
4,104
Odznaki
4
To i ja dodam coś od siebie i krótko podsumuje:
Orange Ice Pop S1 - miałem dwie sztuki, przez całą uprawę pratkycznie bez problemów, piły i jadły mniej w stosunku do innych roślin w boxie. Jedna tworzyła duże zbite topy, druga miała za to ich więcej ale za to drobniejszych. Mega oszronione, zapach mi sie kojarzy z jakimis ziolami ? przyprawą ? ziomek stwierdził ze ma ziemisty zapach. Ten jeden to zdecydowanie najmocniejsze palenie z wszystkich jakie mialem w boxie, przyznam ze dawno sie tak nie sponiewieralem suszem jak tym ice popem, drugi juz byl nieco slabszy. W jednej sztuce znalazlem tez jedno nasiono. Bardzo dobry stosunek topa do lisci
King sherb x overkill - mialem 3 szt. z czego trafily sie dwa fena, jedno pieknie pachnie cytrusami i buduje topy na ksztalt rakiet. Co ciekawe to feno od poczatku wypuszczalo odrosty praktycznie poziomo wiec plant w zasadzie nie byl trenowany. Rosnie troche nizsze od pozostalych i ma luzniejsze topy.
Drugie feno buduje duzo drobniejszych topow, bardziej zbitych i bardziej oszronionych, pachnie zupelnie inaczej niz poprzednie feno ale ciezko mi to porownac do czegos.... na pewno zapach jest mniej intensywny ale para bardzo smaczna. Też bardzo mocne palenie ale ciut slabiej niz Orange Ice pop. No i wszystkie sherby zlapaly piekne kolory... fiolet ktory z czasem wybarwial sie w strone granatowego, szarego a nawet i czarnego. Wszystkie rosly bez problemow, zadnych oznak niedoborow, przenawozen czy popalen od swiatla, mimo tego ze dwie z nich staly na samym srodku boxa ktory byl przeswietlony. To cytrusowe feno mialy piekny żywy az polyskujacy odcien zieleni praktycznie do samego konca. Na jednej sztuce znalazlem tez topki na lisciu. Gdyby miala mniej lisci i budowala wieksze topki bylaby idealna na komercje. Ogolnie piekne krzaki
Lilak x overkill - tu trzy rozne krzaki, pierwszy najwyzszy w calym boxie mial 140cm, feno chyba bardziej w stronę overkilla ? Budowala duze topki ktore lapaly odcienie fioletu i bordowego. Troche mialem z nia problemy bo byla za blisko lampy i ciezko ja bylo wykarmic ale wyszlo z niej ponad 150g. Topy najblizej lampy mialy tendencje do foxtailowania
Drugi krzak to znowu najnizszy krzak w boxie, mial okolo 75cm ale zarazem chyba jeden z najladniejszych. Niski, zwarty, duzo szczytow, same topy zbite duze napuchniete nawet popkorn na dole :) no i ma piekny zapach, bardzo intensywny w porownaniu do reszty... ziomek stwierdzil ze pachnie serem. Na tej tez rosly topki na lisciach, gdyby byla ciut mocniejsza to bylaby idealna
Trzecie feno najmniej mi sie podobalo... duzo drobnych topkow lisciastych ale za to najmocniejszy z lilaków
Ogolnie jestem bardzo zadowolony z pestek, dzięki raz jeszcze za możliwość przetestowania

Orange Ice Pop

King sherb x overkill

Lilak x overkill

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół