nasiona marihuany

Pan czy Pani ?? jak poznac ??

Wyszukiwarka Forumowa:

ile przepalasz tygodniowo ??


  • Łącznie głosujących
    3
Z

ziomuś

Guest
:queen: mam kilkanascie rosli :D ale wystawiłem je na balkon ostatnio zostawiłem na noc i mi je wiatr połamał myślałem ze sie rozplacze ;( czy takie połamane rośliny bez szczytów ... bedzie cos z nich ??[glow=red:7fff39bfec][/glow:7fff39bfec][shadow=black:7fff39bfec][/shadow:7fff39bfec]



NIE PALCIE ZBYT DUZO !! :queen:


TO SZKODZI


PZDR
 
H

haszyszekk

Guest
Pan czy Pani ?? jak poznac ?? a co to ma do pytania??? :scratch:
Jak zakładasz temat to nazywaj go jakoś adykwatnie do treści...
Ta ankieta tez jakaś nie z tej bajki...
Co do pytanie to było by dobrze jakbys dał zdjęcia. Ciężko ocenić rołśine bez zdjęć..
Jeżeli są totalnie w kawałkach to mozesz spróbowac rewegu przed wysadzeniem na out. jeżeli nie (jeszcze sie trzymają w kupie) to może coś z nich będzie.
Napisz jak są duże, jak były wcześniej utrzymane... itp. troche wyobraźni przy zadawaniu pytań! pzdr
 
Z

ziomuś

Guest
tak to dałem dla picu spoko co sie pienisz ?? nie wpadaj w furie jezeli chodzi o roslinki to sa jak dłon w wysokosci wyrosły mi pierwsze liscie ale mam ich 13 kilka bez szczytów chce wiedziec jak poznac bo musze je przesadzic nie długo a lepiej wiedziec wczesniej co jest grane z tych roslin tpo chcesz foto czy jak ??
 
H

haszyszekk

Guest
ziomuś napisał:
tak to dałem dla picu
ehh... można zwatpić... sleji tu brakuje :)
nie rozpoznasz płci rośliny na wegu. najpierw mósi zacząć kwitnąć.
Po jakimś czasie kwitnienia rołśina pokazuje płeć w postaci kwiatostanów i meskich pylników (małe kuleczki w których jest pyłek). Jeżeli roślina nie kwitnie nie możesz wiedzieć jaka jest jej pleć. Byłoby dobrze gdybyś zamieścił tu zdjęcia swoich roślin.
Jeżeli zostały pozbawione wszystkich stożków wzrostu to mósisz je dać pod lampe na 24/0 i liczyć że coś z nich będzie (moze i nic nie wyjść). pzdr
 
G

Green

Guest
cholera jasna poszukaj troche bylo o tym juz tyle razy, jak i kiedy da sie rozponac plec rosliny ale nie mlody przychodzi i odrazu musi pytac o podstawowe rzeczy

wywalam do kosza
 
L

lukabrasi

Guest
ziomuś napisał:
zostawiłem na noc i mi je wiatr połamał

Jeżeli nie połamał je nieodwracalnie i do tego masz "szczęście początkującego" to w ekstremalnym wypadku przez przypadku mogłeś mimowolnie zwiększyć % tetrahydroc :salut: annabinolu...
 
H

haszyszekk

Guest
lukabrasi napisał:
zwiększyć %
:sunny: ciekawe w jaki sposób... te roślinki jeszcze nie produkuja THC w zadowalających użytkownika ilosciach... :rendeer: W ogóle całą rośłinke możesz spalić i nic... To sa bajeczki dla małych dzieci a wzrost THC powoduje pozostawienie roślin w ciemności przez 48 godz. przed zbiorami...
lukabrasi, zanim napiszesz coś takiego zastanów sie dwa razy :)
 
Z

ziomuś

Guest
...dzis obczaiłem i juz jest lepiej z nimi ..... myśle ze z tych 13 (pechowa 13) bedzie kilka prtzynajmniej dobrych mam na oku 5 co bedzie z nich cos na 100 % ale jest z nim i taki problem ze strasznie sie pochylaja w bok nie rosna w góre ... :scratch: macie jakis pomysł ?? co z tym zrobic ?? wsadziłem do ziemi małe patyczki i przywiązałem do roslinki tak ze wszytsko jakos sie 3ma kupy .. nie zostawiajcie roslin na balkonach bo to moze byc ostatnie ich wystawienie wystarczy ze m,ocniej zawieje i nara...... :salut:

[ Dodano: 2006-05-02, 16:40 ]
Szczerze mówiąc, to fajna dupa z Ciebie ziomuś jest...
...a co chesz sie umówic ?? :puker: nie jestem pederasta ...:D "SWINIA" z Ciebie..:D lukabrasi, :thumleft:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ziomuś napisał:
Cytat:
Szczerze mówiąc, to fajna dupa z Ciebie ziomuś jest...
...a co chesz sie umówic ?? nie jestem pederasta ... "SWINIA" z Ciebie.. lukabrasi,

kolejny cymbał
 
H

haszyszekk

Guest
ziomuś napisał:
macie jakis pomysł ?? co z tym zrobic ??
Podpórki to dobry pomysł. możesz kupiś jakiś preparat wzmacniający...
Trzymaj światło jak najbliżej sie da, żeby sie nie wyciągały tylko rozrastały w boki...
ziomuś napisał:
..lubo, .. jestes zwykłym pionkiem.....
Następny "ziomuś" który nie myśli podczas pisania... :thumleft: pzdr
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ziomuś napisał:
..lubo, .. jestes zwykłym pionkiem.....

Zastanów się co piszesz szczylu. SSIJ PAŁE h**u.

[ Dodano: 2006-05-03, 15:32 ]
nie wytrzymałem :)
 
L

lukabrasi

Guest
lukabrasi napisał:
w ekstremalnym wypadku

bogusik2 napisał:
lukabrasi, zanim napiszesz coś takiego zastanów sie dwa razy

Moja rada: to Ty przeczytaj dwa razy. Pamiętaj że były takie przypadki że córka była starsza od matki. Jednym słowem natura jest nieodgadniona....

Ps I tak Cię lubię :salut:
 
H

haszyszekk

Guest
lukabrasi napisał:
córka była starsza od matki
NIe słyszałem :)
lukabrasi napisał:
przeczytaj dwa razy
czytałem nawet więcej, ale na niebie i ziemii nie ma takiej możliwości żeby podniósł sie przez takie działanie poziom THC :)
lukabrasi napisał:
Ps I tak Cię lubię
Ja też cie lubie :) To co piszemy na forum to przecież nic osobistego, ale tez trzeba sie nawzajem kontrolować i poprawiać :) Jak za ostro to przepraszam :) pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół