nasiona marihuany

Panel LED 50w x 4 - na jaką powierzchnię to starczy?

Wyszukiwarka Forumowa:

seba2727

Member
Rejestracja
Sty 28, 2018
Postów
13
Buchów
0
Witam,jak w temacie zamierzam zakupic panel ledowy 50w x4 i pytanie na jaką powierzchnie takie oświetlenie wystarczy? od razu uprzedzam że lampy hps odpadają,przygodę chcę zacząć właśnie z takim oswietleniem.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Napisz mistrzu jakie LEDy mają być
 
A

Ayho

Guest
Witam,jak w temacie zamierzam zakupic panel ledowy 50w x4 i pytanie na jaką powierzchnie takie oświetlenie wystarczy? od razu uprzedzam że lampy hps odpadają,przygodę chcę zacząć właśnie z takim oswietleniem.

To musisz dalej szukać, bo to co pokazałeś to syf. Przy mocy 200 W mógłbyś oświetlać pow. 1,5x1,5 bądź 1,2 x 1,2 ale taki panel gotowy to kilka tysięcy złotych. Jak widzisz coś za 80-200 zł to omijaj szerokim łukiem.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
To musisz dalej szukać, bo to co pokazałeś to syf. Przy mocy 200 W mógłbyś oświetlać pow. 1,5x1,5 bądź 1,2 x 1,2 ale taki panel gotowy to kilka tysięcy złotych. Jak widzisz coś za 80-200 zł to omijaj szerokim łukiem.

Niestety Ayho, nie do konca. Ja mam w boxie oswietlacz za 70 zl i daje rade, pzdr.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Moim zdaniem, to co kolega wkleił, to jest śmiech. Oferta jest przeceniona :) Musieli by mi zapłacić żebm taki szajs od nich odebrał.
Ale serio, mój oświetlacz za grosze, jak narazie daje radę i takie coś mogę śmiało polecić na małą powierzchnię.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Nie no ten led z linka to dziadostwo niemlilosierne a najgorsze ze coraz wiecej tego w sieci...
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Powiem tak, na dodatkowe światło do pokoju, dla zrobienia burdelowego klimatu to jest pierwszorzędne. <coolpalacz>
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Witam,jak w temacie zamierzam zakupic panel ledowy 50w x4 i pytanie na jaką powierzchnie takie oświetlenie wystarczy? od razu uprzedzam że lampy hps odpadają,przygodę chcę zacząć właśnie z takim oswietleniem.

Na tme masz clu048-1212 3000k 80 cri V5, za 47 zł... Cena nawet ok. Puszczone na 1.4 dają po 50w.
 

seba2727

Member
Rejestracja
Sty 28, 2018
Postów
13
Buchów
0
jakbym miał to kupic to bym tu nie pytał;D nie znam sie na panelach a ten był w dośc fajnej cenie dlatego zapytałem czy to warto kupic. Niekoniecznie trzeba kupowac panel za kilka tysięcy zł. Sa relacje gdzie nawet panelki po stówce dawały dośc przyzwoite plony. Stad moje pytanie własnie tu. Skoro badziew to poleci ktoś jakis mniejszy panel/razówki led które daja jakiś efekt/w przystepnej cenie. Wtakiej sytuacji zadowalało by mnie coś co oswietli te minimum 60cm-1m2
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół