nasiona marihuany

Panna bardzo powoli rośnie

Wyszukiwarka Forumowa:

Różowy_Pepe

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2022
Postów
69
Buchów
5
Dzień dobry piszę w sprawie bardzo powolnego wzrostu ak-47 auto od PP, Roślina ma 23 dni, a od 2 dni nie zobaczyłem prawie żadnego wzrostu, porównując ją do innych 23 dniowych automatów, wygląda bardzo mizernie. Ph sprawdzane papierkiem lakmusowym wynosi +- 6, tak więc nie mam pewności czy jest to wina PH stosowane nawozy to biohumus extra, nalany 2 razy od 14 dnia. Uschnięte liście na dole to prawdopodobnie wina, za nisko położonych lamp na początku uprawy, i nieadekwatnej wilgoci, dalsze suszenie się liści (z moich obserwacji nie postępuje), być może to jest winowajca, z góry dziękuję za odpowiedź
fotki:
 

sacuL

𖤐 Bandolero 𖤐
Rejestracja
Sty 27, 2022
Postów
271
Buchów
1,381
Odznaki
4
O panie jak na 23 dni to naprawdę słabo, a jakiej ziemi używasz? Oświetlenia? Masz tu zdjęcie jak wyglądają moje autosy ktore mają 24 dni,jak porównuje to twoje to taki mikro klimat growerski

20221110_203528.jpg
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,322
Buchów
4,333
Odznaki
13
Przecież ona głodna, jak temperatura? Coś mi się zdaje że zbyt niska .
 

pozitiv

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2022
Postów
249
Buchów
1,082
Albo mi sie wydaje albo na 1wszym zdj masz taką suszę, że ziemia odchodzi od doniczki...
 

Różowy_Pepe

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2022
Postów
69
Buchów
5
O panie jak na 23 dni to naprawdę słabo, a jakiej ziemi używasz? Oświetlenia? Masz tu zdjęcie jak wyglądają moje autosy ktore mają 24 dni,jak porównuje to twoje to taki mikro klimat growerski

20221110_203528.jpg
ziemia z biedronki 5,5-6,5ph widziałem że dużo ludzi chwaliło tą ziemię stąd ten wybór oświetlenie to 3*17W lsc 2500lm + v-tac 8,5W 800 lm
 

pozitiv

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2022
Postów
249
Buchów
1,082
staram się to nadrabiać, namoczonymi ręcznikami i wilgotność to nie więcej niż 50% bo nawilżacz mi się z***ał
Ja jak nie miałem nawilżacza, dawałem jakieś małe pojemniczki z wodą do boksa, codziennie ścianki boksa i rośliny spryskiwałem wodą i potem parowało. No i wilgotność ciągle ładna była, także polecam tak zrobić.
Nie chodzi o wilgotność otoczenia rh a nawodnienie ziemi w doniczkach.
 

AnonymousX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2022
Postów
132
Buchów
287
Odznaki
3
staram się to nadrabiać, namoczonymi ręcznikami i wilgotność to nie więcej niż 50% bo nawilżacz mi się z***ał
Ja jak nie miałem nawilżacza, dawałem jakieś małe pojemniczki z wodą do boksa, codziennie ścianki boksa i rośliny spryskiwałem wodą i potem parowało. No i wilgotność ciągle ładna była, także polecam tak zrobić. No i tak jak napisał kolega wyzej, masz strasznie suchą ziemię.
 

Różowy_Pepe

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2022
Postów
69
Buchów
5
Ja jak nie miałem nawilżacza, dawałem jakieś małe pojemniczki z wodą do boksa, codziennie ścianki boksa i rośliny spryskiwałem wodą i potem parowało. No i wilgotność ciągle ładna była, także polecam tak zrobić. No i tak jak napisał kolega wyzej, masz strasznie suchą ziemię.
patent z pojemnikami z wodą u mnie się totalnie nie sprawdzał, będę musiał coś pokombinować
 

Różowy_Pepe

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2022
Postów
69
Buchów
5
No i teraz ważne pytanie, czy zostawić ją jak jest i poprawić nawodnienie, czy do kosza i następną, bo nie chce uprawiać 100 dniowego karła, chciałbym żeby to była ostateczność ale to już pozostawiam wam do opinii
 

sacuL

𖤐 Bandolero 𖤐
Rejestracja
Sty 27, 2022
Postów
271
Buchów
1,381
Odznaki
4
No i teraz ważne pytanie, czy zostawić ją jak jest i poprawić nawodnienie, czy do kosza i następną, bo nie chce uprawiać 100 dniowego karła, chciałbym żeby to była ostateczność ale to już pozostawiam wam do opinii
Zacznij od nowa , automat to nie sezon że możesz sobie przedłużyć wege ,na tym etapie to one już w flo wjeżdżają szkoda czasu i pradu na takie mini drzewko,mogłeś kupić worek 20l plagronu albo biobizza żeby te podloze miała fajne.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół