nasiona marihuany

Panowie, pomocy. Pleśń czy różnica temperatur?

Wyszukiwarka Forumowa:

harti

Member
Rejestracja
Maj 27, 2008
Postów
13
Buchów
0
Witam, jest to moja pierwsza uprawa a raczej jej koniec.... Dane:

Odmiany AF, Critical kush i auto bio diesel mass
wszystko było w jak najlepszym porządku do teraz czyli ścinki.

Chciałbym się dowiedzieć czy to co widać to szara pleśń, czy może skutek przekwitnięcia + zbyt duża różnica temperatur przez mniej więcej 4 dni...

rośliny wyszły 14 lipca, więc ponad 90 dni (nie maja w dużej części burszytnowych...) dlatego piszę i mam nadzieję, że to własnie przekwitnięcie plus ta różnica temp. Wyczytałem, że gdy więcej niż 10 stop to rośliny robią się ciemne, ciemno fioletowe tak też się stało....

Critical Kush AF najbardziej dostała po dupie bo ciemna strasznie, no ale też brązowa.... pleśnią nie śmierdzi...chyba....nigdy wcześniej nie miałem okazji więc nie wiem tak naprawdę nie odraża mnie ten zapach ale jest dziwny, nie pachnie typowo ganją... zmieniła zapach jak dostała tej różnicy temp.

Chłopaki napiszcie proszę, że to możliwe przekwitnięcie plus problem z temp... kielichy w critical kush są ciemno fioletowe ale wokół nich łodyga i nawet liście są zielone, nie jest tak że np. centymetr jest typowo obszaru brązowego, zeby jednoznacznie powiedziec ze to szara plesń, nalotu tej pajęczynki nie widać nigdzie, odchylam topy to jak pojawiają się kielichy to są brązowe i pare listów/kielichów też ale łodygi i pozostałe są zielone....


dodam, że od wczoraj Auto bio diesel mass wisi na sznurku i dzisiaj spoglądam na niego to jest w takim stanie jak wczoraj, nie rozprzestrzeniają się te brązowe miejsca, ostatnie dwa zdjęcia to diesel

JEeśli to plesń, to czy water curring pomoże?

Szkoda by było.... bo z pierwszego, miałem 25 suchego, te by były liczniejsze kolejne, łącznie mam6...
displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Fiolet to raczej od pogody albo geny. Plecha z tego co widze to na ostatnim zdjęciu na dolnych topach brazowe przebarwienia.
 

harti

Member
Rejestracja
Maj 27, 2008
Postów
13
Buchów
0
Dzieki za odp, nic niepokojącego na pierwszych forach? Srodek topow te pierwsze i srodkowe zdjęcia.... moze jesZcze jakies sugestie Panowie? Zrobic water curring?
 
Ostatnia edycja:

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Usuń te brązowe z 2 ostatnich fotek, reszta czysta mozesz jarac jesli więcej tego na topach nie widzisz. pie**ol water curring.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół