nasiona marihuany

Panowie pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:

Markopolo88

Member
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
19
Buchów
0
Co myślicie o boksie 60x60x140
Lampa lumatek 400w z odbłysnikiem wentylowanym?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
do takiego pudełka 250W, 400 optymalnie 100x100x220
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
250W to max i też najlepiej w cool tubie lub czymś podobnym. Do tego dobra wentylacja...
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
nada się ale po co? cooltube wystarczy. tak jak pisał śmieszek 250 to max! 400w na 1m2 i 600w 1.44m2. zbyt wiele światła na tak małą powierzchnię może zaszkodzić nie pomóc.pozdro
 

Markopolo88

Member
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
19
Buchów
0
Jeszcze jedno pytanko odnośnie wentylatora 150mm średnicy iwydajność od 250 do 335 m/h wystarczy czy szukać mocniejszy?
 
K

K2

Guest
250-335m3 to będzie wentylator dosyć sporych rozmiarów :/.

Masz 60/60/140 i hps250 - i ten hps to twój maks na ten namiot ! Ja pracuję na takim namiocie i zawsze jest problem z miejscem. Miałem taki wentylator jak Ty myslisz... Pamiętaj - wentylator musi być też kompaktowych rozmiarów polecam soler palau td160/100 N silent . Wiadomo to musi być wszystko solidnie podłączone, żeby było szczelne i odpowiednio chłodziło cooltube

zaraz dam foto jak ja to mam.



po lewej stronie jest wentylator i kanał zasysający z namiotu ( wszystko jest oklejone i wyciszone- ja praktycznie biorąc nie mam hałasu żadnego ) później łączy się to z cooltube i po prawej wychodzi na zewnątrz namiotu ( po prawej masz kolanko z kibla - to mam podłączone do cooltube bo mi się wygodniej zakłada przy zmianach lamp z mh na dual, czy na hps ). Na zewnąytrz namiotu jest to podłączone kanałem do filtra węglowego
.Wentylator pamiętaj musi być w najwyższym punkcie namiotu, tam gdzie jest najcieplej, tam went zasysa ciepłe powietrze, później chłodzi lampe i wychodzi na zewnątrz - tam łączy się z filtrem węglowym. Na zewnątrz namiotu przechodzi powietrze przez filter węglowy i ogrzewa pokój :)
 
Ostatnia edycja:
K

K2

Guest
wydajność jest 160 m3 / h - to wystarczy na taką powierzchnię. Musisz mieć to szczelnie podłączone i lekko u dołu uchylic namiot żeby zrobić ''wlot pasywny''
 

Markopolo88

Member
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
19
Buchów
0
Mistrzu a cool tube masz nieruchomo czy opuszczasz troche niżej bo dlatego myślałem o tym odbłyśnik wentylowanym myśląc ze nie będzie palił roślinek po opuszczeniu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół