• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

PanPestka.pl - NAJNIŻSZE CENY W POLSCE -20% NA WSZYSTKIE NASIONA DO KOŃCA 2019, ŚWIEŻE PESTKI, PONAD 100 PRODUCENTÓW, DYSKRETNA PACZKA

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Buchów
1,055
Ta, chyba nawet wiemy kto to zgłaszał. Aczkolwiek jak nie ma dowodów to nie będziemy też pierdolić farmazonów :)

Tak czy siak widać, że ktoś ma ból dupki. Jesteśmy jak Hydra odjebali jedną głowę to wyrosną dwie - mamy już spore community które nas wspiera!

Dzięki wszystkim <3

herbowy

Well-known member
Buchów
183
jedna z partii politycznych którą spotkał podobny los poszła do sądu i niedługo rusza proces a na dniach ma być sądowa decyzja o przywróceniu profilu na czas procesu (zabezpieczenie)., może to tez jest jakaś alternatywa..

uho666

Well-known member
Weteran
Buchów
6,885
Profile regularnie znikają na fuckbooku i na insta nie tylko firmowe każdemu kto ma coś wspólnego z mj i nie tylko w Polsce nawet w Usa znikają.Ja cały czas mam jakieś blokady, ale kto ma czas na takie zabawy nie wiem. Karma nie rychliwa ale sprawiedliwa(oby).

Góra Dół