nasiona marihuany

PAPAYA

Wyszukiwarka Forumowa:
K

KuCzaPakA

Guest
Mam pare pytań,kupiłem nasionka z www.seedbank.pl Nasionka PAPAYA i mnie bardzo interesuje co myśla wasze głowy o tej GANJI 8) ... UPRAWA,ZAWARTOSC THC,ogólne info o tym krzaczku :dwarf:
 
P

predator

Guest
jest naprawde piękna odmiana 15%-20% Thc wszystko od ciebie zalezy jaka bedzie mieć moc i jaki będziesz miał plon ogółem za***ista odmiana warta polecenia :)
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
wlasnie jaram papaye i moge wam powiedziec ze jest za***istaaaaaa szkoda ze tylko 3g mi zostalo :(
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
Jakies uwagi do uprawy tej rośliny ??
moc plon ?? fotki
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
upatrzylem ja na next out mmm wiecje o tej odmianie jest w strain guide na icmagu elo;)
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
jest w polskim strain guide na icmagu wysek :pl:
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
Odmiana rośnie bezproblemowo na wegu nie miała żadnych niedomagań gdy przełączyłem na 12\12 (HPS) pokazała płeć po 2óch tygodniach kwitnie niecałe 8 tyg plon pokaźny zapach świeżych warzyw moc też niczego sobie bardzo mocna odmiana
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Jako że nie ma jeszcze dokładnego info na temat tej odmiany nirvany trochę się mogę rozpisać właśnie zakończyłem curring bobów.

Uprawa Indoor -

Aeroponika 50L nawozy GHE one part ( bez boosterów i bez nawozów końcowych )
HPS - 400W


14 dni veg -
pH 5,2-6,0
ppm 350-600
temp - 28C
wilgotność około 65%


Wolny wzrost początkowy - cała moc roślin poszła w korzenie w kilka dni miały 10cm długości po 6 dniach wzrost masy zielonej umiarkowany.
Po 9 dniu silny wzrost masy zielonej przy jednoczesnym mocnym krzewieniu.

14 - dni veg - wzrost bez treningu 30cm zadziwiająca stabilność jak na NIrvane :)

LST + FIM praktycznie bez oznak stresu zwiększyłem wilgotność do 75%

Kwitnięcie - 50 dni
Pierwsze kwiaty zaczęły pojawiać się dosyć nie równo po około 7 dniach od przełączenia światła na 12h

pH 5,8
ppm 1200
temp. 31C
wilgotność 70%



Rośliny nadal rosły jak szalone - wzrost zatrzymał się dopiero po 3 tygodniach od kwitnięcia od tej pory już tylko puchły.

Topki stosunkowo smukłe z niewielką ilością liści mocno zbite z dużą ilością żywicy która pojawia się dosyć późno bo w 5 tygodniu kwitnięcia planty oblewają się niemal w całości.

Zapach średnio intensywny do opanowania małym filtrem węglowym jak dla mnie pachnie ostrymi przyprawami zaś same liście bardzo słodko zupełnie inaczej niż kwiaty.

Ostatni tydzień kwitnięcia - topki mocno puchną warto planty potrzymać do końca 7-8 tyg czy nawet kilka dni dłużej.

Ostatecznie planty urosły od 50 do 75cm wysokości po treningu czyli są dosyć niskie a trening zastosowałem dosyć delikatny spokojnie można jeszcze zejść z 20cm

Wdzięczna bezproblemowa odmiana jak w opisie Nirvany - ich odmiany znowu jak dawniej są na coraz wyższym poziomie. Stabilny wzrost i równy koniec kwitnięcia jestem z niej bardzo zadowolony.

Pomimo niższego stężenia nawozów w ogóle nie wykazywały oznak niedoborów
wyglądały przez cały okres uprawy bardzo zdrowo i okazale niestety nie mam żadnych zdjęć z uprawy ;-/
i strasznie tego żałuję.


Susz -

curring bez większych problemów dosyć długo schły bo prawie 2 tygodnie
podczas suszenia topki zmieniły zapach z ostrych przypraw na nutkę leśną wymieszaną
z osiedlowym skunem :). Wydajna odmiana - boby na wadze straciły tylko około 20% wagi.

Moc - bardzo przyzwoita Papaya należy do roślin dających mocny klarowny susz
fizyczne upalenie w połączeniu z psychodeliczną jazdą.
Dym nieco cierpki nie gryzący ale na granicy.
Wchodzi szybko i trzyma długo 7-10h (1g 2 osoby)

Zdecydowanie polecam zwłaszcza niedoświadczonym growerom.


ocena końcowa

Moc - 8/10
High - 10/10
Smak - 7/10
Poziom zapachu - 5/10
Łatwość uprawy - 10/10
 

500gzkrzaka

Active member
Rejestracja
Mar 14, 2010
Postów
41
Buchów
0
Wchodzi szybko i trzyma długo 7-10h (1g 2 osoby)

cieszylbym sie jak by mnie jakiekolwiek ziolo moglo trzymac 7h ;d
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół