nasiona marihuany

Papryczka chilli

Wyszukiwarka Forumowa:

chucckydolls

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2014
Postów
51
Buchów
2
Trochę spozniłem się z papryczkami czy jak wysadzę jutro je na parapet/ balkon nie bedzie za późno i uzyskam jakiś plon ?
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,335
Odznaki
13
juz wykiełkowane?
 

chucckydolls

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2014
Postów
51
Buchów
2
Moczą się dopiero doszły po 2 tygodniach jutro/piątek wrzucam je do kubeczków , ta poczta Polska to tragedia
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,335
Odznaki
13
papryki maja bardzo dlugi okres wegetacji , cos tam z tego moze bedzie ale bez rewelacji , nie rób wszystich nasion , na nastepny rok zostaw i zacznij juz w lutym
 

chucckydolls

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2014
Postów
51
Buchów
2
Pewnie, dostałem około 70 nasionek od @Saul i myślę 4 doniczki 5 litrowe docelowo już jak podrosną w każdej po 3 papryczki bo dostałem 4 odmiany, git?
 
Ostatnia edycja:

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,335
Odznaki
13
Pewnie, dostałem około 40 nasionek od @Saul i myślę 4 doniczki 5 litrowe docelowo już jak podrosną w każdej po 3 papryczki bo dostałem 4 odmiany, git?
tez dostałem od niego nasionka częśc wysiałem ale to juz było jakis czas temu , czesc zostawilem na nastpeny rok , ja swoje na konkurs z forum przeznaczylem 11l donice i 4 donice sa podwójne , pojedyncze posadzenia bede zimowac zeby na przyszly rok juz miec gotowe rosliny , mysle ze w 5l w wypadku twoim ze pozno wysadzone zda egzamin.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,335
Odznaki
13
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Późno, ale jak masz warunki do zimowania, to można ten sezon potraktować jako przygotowanie do przyszłego. W przyszłym nie startował byś od nasionka, tylko od rozwiniętej bryły korzeniowej, co daje duże fory
 

chucckydolls

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2014
Postów
51
Buchów
2
Późno, ale jak masz warunki do zimowania, to można ten sezon potraktować jako przygotowanie do przyszłego. W przyszłym nie startował byś od nasionka, tylko od rozwiniętej bryły korzeniowej, co daje duże fory
Wiem że późno, nie zbyt nawet chodzi mi o plon, chciałem posadzić dla hobby :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół