nasiona marihuany

[Parapetowy rolnik] x2 No name z palenia i automaty chyba out

Wyszukiwarka Forumowa:

SfaZi

Member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
24
Buchów
9
Siema. Posadzilem 2 pestki z palenia na parapecie z ciekawosci. z ziemi wyszly obie 4 czerwca. do 12 czerwca rosł fajnie lecz musiałem je zostawić na 5 dni (17 wróciłem) były wieksze lecz "domownik" podlewał chyba i przelana była bo cięzka max donica.. wyciagłęm wiekszosc kamyczków by szybciej odparowała woda lecz jest coraz gorzej i nie wiem co robić ;/ licze na pomoc

mam tez 3 dniowego mass skunka auto na parapecie, i dzis wykielkowal critical kush auto tez parapet lecz zobaczymy co z nimi bd

Aaaa i na wsi jeszcze zostawiłem jednego automazara na polu ;p ale 1 dniowego bo kielkowac nie chcial a musialem jechac ;/ jade w czwartek, zobaczymy co bd.

Roślinka -x2 No Name
Box - Parapet
Słoneczko - Slonce
Ziemia- Uniwersalna ph 5.5-6.5
Doniczka - WIeksza roslina okolo 2l, mniejsza około 0,6l
Nawozy- DOLOMIT WEG Biohomus , FLO PLANKTON k
Warunki- w domu okolo 20C (na parapecie w upalne, sloneczne dni dochodzi do 40 w cieniu)
Trening- Mysle nnad lst by nie byly za wysokie
Fotki

12 czerwca

wieksza



mniejsza



18 czerwca automazar na polu 1 dzien





20 czerwca. pomocy

 

SfaZi

Member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
24
Buchów
9
To jest grys ogrodniczy do ogrodu, ale dziś kupie keramzyt i zmienie. ale widzę wpełni profesionalna odpowiedz...
 

SfaZi

Member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
24
Buchów
9
Witam, widzę nikłe zainteresowanie tematem ale liczę na waszą pomoc chociaż tym razem. Otóż kupiłem wczoraj keramzyt tylko jest jakis dziwny, na opakowaniu jest napisane "grys" tak jak na tych kamyczkach co miałem wcześniej. Wygląda jak keramzyt ale jest taki szary czy coś. czy taki może być ? liczę na odpowiedz chociaż w tym przypadku. z Góry Dzięki ;)





 

AndrzejMiszcz

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2017
Postów
160
Buchów
0
jest ok :) wymień te Twoje kamyczki i będzie wszystko spoko :) na parapecie też się da !
 

SfaZi

Member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
24
Buchów
9
Witam. Kamyczki zmienione na keramzyt. Większego no name, wywiozłem też na pole, lecz podczas transportu ucierpiał szczyt, po czym po paru godzinach uschną. Czy wyrośnie nowy szczyt? automaty idą chyba dobrze jak narazie, critical kush tylko coś mały, ale może to przez to że musiałęm mu pomóc zrzucić pestkę ;p dobra foty xd

szczyt odrazu po podróży



pare godzin później



tutaj mazarek na polu 10 dzień życia




tutaj auto mass skunk 9 dzień




i critical kush 7 dzień życia




Z***ki jak i porady mile widziane ;)

Siema.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół