nasiona marihuany

pare pytań in/outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:
P

papież

Guest
no wiec jestem poczatkujący
zamierzam w tym roku wychodować coś na dworzu i mam możliwość kupienia lampy sodowej HPS WLS PHILIPS SON-T 400W za 180 pln urzywana oczywiście
chce wrzucić 10 nasion Early Special i 2 WW pod tą lampe
po około 3 tygodniach chce przesadzić ES w swoja miejscówke WW zostaje pod hps
No i w związku z tym pytania : czy opłaca sie kupić tą lampe ?
czy 3 tygodnie to odpowiedni czas trzymania ES pod lampą?

No i jeszzce jedno........zamiaerzam nasionka do kiełkowania zawinąć w szary papier (mokry) i wsadzić to w folie i na 3 dni do jakiegoś ciepłego miejsca Zda egzamin czy polecacie inny sposób jeśli tak to jaki ?
Jeśli coś źle napisałem, macie do czegoś zastrzeżenia to uświadomcie mnie :p
z góry dzieki
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
nie kupuj hps kup swietlowki kompaktowe philipsa 23W 1500lm kazda koszt jedej 15zl wez takich z 6 i bedzie wypas ewentualnie jak bardzo chcesz lampe to kup metalohalogenkowa ale nie bierz hpsa.

Co do kielkowania nie potrzeba az tak kombinowac wystarczy ze wezmiesz chusteczke albo bandaz polozysz na spotku zawiniesz w to pestki zalejesz woda potem wlozysz do ciemnego miejsca najlepiej pudelka (ja wlozylem do pudelka od telefonu) i postawisz gdzies w pokoju to wszystko. Peace
 

wilk

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2005
Postów
88
Buchów
0
Dlaczego ma nie brać HPSa?

HPS jest wg. mnie odpowiedniejszy od świetlówek i od MH, tylko na twoim miejscu zamiast 400W poszukałbym 150-250w do tych WW (po co Ci taki duży na dwie roślinki?)

PiS
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
tylko po co mu hps skoro on chce planty przetrzymac na veg a potem wywalic na out wiec wilczek zastanow sie sam co jest lepszym wyborem

[ Dodano: 2006-03-26, 16:58 ]
wczesniej nie doczytalem ze ww zostaje in kup w takim razie hps 70 W i swietlowki o ktorych wspomnialem wyzej. pzdr
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
i zmień nick...

P.S. Sorry za offtopa ...
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Nie no odrazu nie ban, ale poprostu mógłby najpierw pomyśleć jak pisał nick ...
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
bana albo niech poprosi o zmiane nicku :) tymbardziej ze niedlugo rodznica smierci... :( nie jestem za bardzo za kosciolem (legalna sekta) ale papież był spoko :)
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Ja ide ma Marsz za okazji rocznicy śmierci Papieża ... Szkoda, że dopiero sobie po jego śmierci uświadomiłem co on zrobił dla ludzi, traktowałem go za jakiegoś poprostu księdza ... No szkoda bo bym sięz nim spotkał i pogadał ...
 
P

papież

Guest
ejjj......no panowie spokojnie ja nic nie chce wnieść tym nickiem
po prostu był okres co mnie tak pare osób nazywało zarejestrowałem sie na paru forach pod tym niciem póxniej na obozie tak mnie nazywali i tak zostało......
co innego jakbym sie zarejestrował jako "Jan Paweł 2"
jeśli kogoś tym uraziłem to przepraszam ale nicku nie zmienie możecie mnie banować jeśli coś tym osiągniecie......

Edit:
w przedziale cenowym do 200 pln nie widze leprzej propozycji jak ta 400sto watówka
po za tym nie wiem czy w orzyszłym roku nie wrzuce czegoś indoor w wiekszej ilości :)
tylko tak sie zastanawiam czymnie matka nie ***nie za rachunki hehe :p
jeśli znajde coś taniego o mniejszej mocy to zapewne wezme......
dzieki
 

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
jak juz to najlepiej w wate a nie szary papier :) a pozatym sprawdzonym sposobem przezemnie jest wrzucenie nasionka na jakies 12h do szklanki,kubeczka itp, z woda (w moim przypadku była to cisowianka niegazowna ) i potych 12 h wsadzic do ziemi. Nasionka ładnie wychodzily gdy stosowałem ten sposób ( tak robił jakis grower na filmie Grow chronic cannabis cultivation)/
P.S- polecem kazdemuy ten filmik :salut:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół