nasiona marihuany

Pasożyt ? Choroba ? Pomocy Panowie !

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Skrynu

Guest
Panowie wczoraj zauważyłem na liściach jakies ustrojstwo. Boje sie o roslinke moja :( prosze o pomoc . Nie mam pojęcia co to jest patrzylem pasozyty w internecie i do niczego nie moge tego przyrównać. Chce dodać ze owe coś sciagalem z lisci "ręcznie" wyglada jak by to były "pijaweczki" gdy zdejmowalem je z liscia schodzily jakos bez problemu, jak suchy naskórek, ale zostawiwaly po sobie jakis plyn... Fotka:

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

ccossma

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2017
Postów
69
Buchów
0
wygląda trochę jak kropla wody na liściu i wypalona przez słońce, może plecha? pod liściami luknij czy nic nie siedzi, ile do zbiorów ci zostało? posiedź dłużej przy roślince i obserwuj czy nic tam nie biega sobie :sunny:
 
S

Skrynu

Guest
Maria

wygląda trochę jak kropla wody na liściu i wypalona przez słońce, może plecha? pod liściami luknij czy nic nie siedzi, ile do zbiorów ci zostało? posiedź dłużej przy roślince i obserwuj czy nic tam nie biega sobie :sunny:

Ziom nie mam pojęcia ile mam do zbioru xD To moja pierwsza totalnie amatorska planta. pod lisciami nic nie ma po nich nic nie lazi ... Nie wiem OCB posciagalem to z lisci ... ale zauwazylem tez ze 2 sa lekko nadżarte ... poprostu jak by go coś zjadło... Nie wiem :D Ale chyba coś z tego będzie ;) Bo jest niezle oszroniona
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół