nasiona marihuany

patent na lufe

Wyszukiwarka Forumowa:

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
mam ciekawy patent żeby użytkowanie lufy było bardziej ekonomiczne i najważniejsze żeby komety nie leciały oto opis:

1. wyciągnij drucik z kabla lub druciaka(takiego do zmywania naczyń)

2.zrób z drucika kulke taką żeby się zmieściła do lufy

3.włóż kulke i dochnij czymś (musi być dobrze zbita żeby nie wypadła albo żebyś jej nie wciągnął

rysunek na http://joincik.elo.fm.interia.pl/lufa.jpg
co myślicie o tym?sam to wypróbowałem i mi to pasuje.
 
S

Sed

Guest
E tam trzeba sie nauczyć tak palić żeby komety nie ściągać i będzie git :mrgreen:
ja osobiscie nigdy tego nie stosowałem 8)
 

Kummeraz

Active member
Rejestracja
Lis 5, 2005
Postów
39
Buchów
0
zgadzam sie z toba Sed ale ta lufka nie wydaje mi sie najlepszym rozwiazaniem przed taka kulke lufka sie zapycha i ciezko jest cokolwiek sciagnac czy nie lepiej wlozyc sprezynke od dlugopisu :p ??
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
a nie lpeiej zrobic wklad z folii aluminiowej i zrobic mala dziurke igla??, albo wsadzic normalne sitko do fajek??
a wogole najlepeij skrecic sobie bata i nie pier***ic sie z tymi lufkami
 
R

Rider

Guest
ja osobiscie... krece filteraek, taki sam jak do jointow, wkaldam w du*e i jest za***iscie, zero komet, lepsze chmury, zero stresu.
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
mam tak od miesiąca i raczej się nie zapycha a pale codzinnie albo co 2 dni i czasami robie przerwy na 3 dni(lub godziny :D )
 
O

OzzMan

Guest
Najlepiej to jest se pie****nac 5 litrowe wiadro upac na fotel jak zabity a nie bawic sie z jakimis lufami ktore przestaly mnie kopac w wieku 12 lat...
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nie sadze bys utrzymal w plucach 5litrowe wiadro dymu. Ja mialem trudnosci z 2,5l :p Straszne parcie.

Zes sie pochwalil swoim stazem... 12 lat i przestalo kopac. To nie jest forum dla takich ludzi ktorzy sie kluca kto wiecej spalic i wiekszew fazxy mial.

------------------------------------------------------

Najlep9iej bata skrecic jak ktos juz wyzej napisal... to jest ten unikalny klimat.
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
heh ja też jestem z bielska. jesteś z komorowic?
 

Kummeraz

Active member
Rejestracja
Lis 5, 2005
Postów
39
Buchów
0
heh w wieku 12 lat to ja jeszcze nie wiedzialem co to jest trawka a 5l tloczka to ciezko moj rekordzik 3l :D
 
R

Rider

Guest
no to ja sie moge powchwalic :p ze bez problemu wciagam czysty dym z 5L i utrzymoje potem pare minut pokaszle a najlepsze jest to ze praktycznie wogule nie wypuszczam dymu z ust... x files... ale po takim czyms to mnie tu nie ma :alien:
 

Bito

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2005
Postów
54
Buchów
0
Po kiego wam jakies druciki, sprezynki czy inne filterki...jak sie umnie palic to sie komet nielapie...i tyle...

5 litrow....ziezle...niech Ci bedzie....moim zdaniem przy 2,5l dobrego palenia malo kto dobrze daje sobie rade....ale to tylko moje zdanie :]

pdk :]
 
R

Rider

Guest
w takim razie to zalezy od pojemnosci pluc... ja dosc dlugo prowadzilem czynnie sportowy tryb zycia a szczegulnie plywanie - co bardzo dobrze wplywa na stan pluc... i sie ma zelazne pluco :lol: hehe
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ja w zwiazku a alergia na rozne chujostwa mam mala pojemnosc pluc... chyba kolo 450 :p
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Żeby komet nie lecialy to trzeba dobrze dzidke nabić.. takie jest moje zdanie;) Ja osobiście nigdy niczego nie wkładalem w lufke i komety mi zbyt często nie lecą a jak już mi jakas poleci to ją zjadam:p Pozdro;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół