nasiona marihuany

"PATENT" odmiana wiadra

Wyszukiwarka Forumowa:
B

bubak

Guest





Jest to tzw. Patent, bardzo podobne do wiadra, tylko że wystarczy miec jedna butelke

Co potrzebne
1.Lufka / Sreberko
2.Butelka min. 1,5 litra
3.Jeżeli uzywasz lufki to zakretka
4.Stuff
5.Zapalniczka

A wiec tak, na dole butelki (ok. 1/3 lub 1/4 wysokosci ) robimy dziurke( nie zaduza), nalewamy wody, zatykamy dziurke, od góry zakladamy zakretke z lufka lub robimy cybuch z foli, nabijamy palenie, podpalamy cybuch i puszczamy dziurke. Czekamy az butelka sama sie napelni chmura i gdy poziom wody bedzie troche powyzej dziurki ( rys.2 ) , znow ja zatykamy .
Nastepnie sciaga sie od gory chmure puszczajac dziurke.

Prawie wogule nie wypuszcza sie dymu==> wszystko zostaje w plucach :lol2: :happy:
Jeszcze jedno- wydaje fajny odgłos-jak bongo :happy:
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
tu tez nie ma żadnej nowości :p ameryki nie odkryłeś :p poza tym można to znaleźć na haszysz.com
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Ej ku**a a woda to nie wypłynie tą dziurką????
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
to o to chodzi by wylatywala :) bo wtedy zacznie sie palic stuffik w lufce :] a butelka napelni sie dymem :D
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Czyli zasada taka jak ciśnienie? woda wypływa dołem a górą dochodzi powietrze z dymem i butla się napełnia dymkiem? już rozumiem
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
dobre...zawsze to jakaś innowacja
 
R

Rider

Guest
bardzo dobry patent, bardzo przydatny ! naprzyklad jestesmy na jakims zadupiu kupujemy mineralke... bez zbednego pie****enia mam dobry sposub palenia, choc napewno wiadro klasyczne lepiej wchodzi gdyz tam ruchem w dol lykamy caly dym a tu nistety musimy sie nameczyc zaciagajac sie... ale to tez dobre ;]
 

Ziolo

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2006
Postów
115
Buchów
0
moje adnotacje :

1) dobre ale w domu, bo jak jestes gdzies "out" to jak wyjeci ci woda, to jest to wiadro "jednorazowago uzytku"

2) jak juz kupowac na "out"-cie mineralke, to chyba lepiej zrobic klasyczna buteleczkę :>
 
P

predator

Guest
Jaki frajer !! Zobaczył filmik i myśli że to jego patent ku**s ***any :thumright:
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
Predazzo, spróbuj jak będziesz jarał z wiadra kolejny raz przy wciągnięciu zamiast butelke w dół to olbrzymi wdech i butelke tak pociągnąć w górę żeby wyszła z wody, wtedy cały dym wlatuje do płuc ;]
 
R

Rider

Guest
Predazzo, spróbuj jak będziesz jarał z wiadra kolejny raz przy wciągnięciu zamiast butelke w dół to olbrzymi wdech i butelke tak pociągnąć w górę żeby wyszła z wody, wtedy cały dym wlatuje do płuc ;]

Czaje, ale przciez jak normalnie pale to tez caly dym lykam ;] a to co ty mowisz napewno bedzie ryzykowne bo juz stary na takie extremale jestem ;]
 

SND

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2006
Postów
52
Buchów
1
tez z tego jaram tyle ze ja pale z butli 0.5 l i nabijam od dupy strony a nie w cybuch , a dziurke robie na samym dole butli.Z butli dwa buchy i jaracz głuchy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół