nasiona marihuany

[Pc BOX] Nasionka z dobrej baki.

Wyszukiwarka Forumowa:

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Up.
Wlasnie wrocilem i oto co zastalem.

1



2.



Jak myslicie jest poprostu przelana i sie pozbiera niedlugo? bo teraz jej nie podlalem a, miala sucho tylko spryskalem. Czy moze cos innego dolega bo rozwija sie ladnie mysle ze rosnie tez dosc szybko tylko te liscie przebarwione. Czy podejmowac jakies dzialania czy tylko obserwowac narazie?

Ile dni mają twoje krzaczki ??
 

PlonPlonPlon

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
34
Buchów
2
Up 16 dzien weg

Wrocilem wlasnie z delegacji, nie mialem czasu kupic paskow ph wiec dalej nie wiem czym podlewam. Uwazam ze obie roslinki po za tymi przeparwieniami rozwijaja sie dobrze. Mialem zdjęcie z profilu obu roslibek ale niestety mi sie usunelo. Roslinki maja po 4 pietra i piate wlasnie rosnie.

1.


2.



Pytanie, lac juz biohumusa czy narazie jesscze czekac.
Na jednej roslince chce zrobic toping a na drugiej tylko lst. Zastanawiam sie czy przesadzic je do dzielonej donicy po długosci boxa czy zrezygnowac z jednego krzaka i przesadzic do takiej samej donocy ale juz nie dzielonej. Czy zostawic je w tych co sa teraz i zaczynac trening? Bardzo prosze o rade ponoewaz jezdze w delegacje i nie mam czasu caly czas ich dogladac. Oczywiscie zajmuje sie tym ktos na co dzień ale rzeczy typu przesadzanie czy treningi wole robic sam.


A i jeszcze jedno w jednej z doniczek wyszedl dolem z jednej dziurki korzen na dlugosc ok 7 cm co z nim zrobic? Wyrwac ? Zostawic tak? Wysawalo mi sie ze nie moze tak sobie caly czas w wodzie z podstawki lezec.

---------- Post Zaktualizowany 02:24 ---------- Data pierwszego postu 01:09 ----------

I zauwazylem ze nowe listki nie maja juz przebarwien. Moze roslinka poradzila spbie z mawozami xawartymi w ziemi. Bo rosnie caly czas woec chyba az tak zle jej nie jest.

---------- Post Zaktualizowany 06:08 ---------- Data pierwszego postu 02:24 ----------

Jest tu ktos? :/
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Biohumusa możesz już lać. Lest również możesz zacząć, naginaj przed podlewaniem , główny szczyt ma być niżej niż odrosty. Nie wiesz czy to odmiana af czy pelnisezoniwa to narazie daruj sobie topping
 

PlonPlonPlon

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
34
Buchów
2
A co z przesadzaniem ? Zrobilem wlasnie lst bede mogl potem przesadzic?

---------- Post Zaktualizowany 09:13 ---------- Data pierwszego postu 09:11 ----------

Doniczki sa dosc male, a mam jedna duza po dlugosci boxa.
 

Mr. Weed420

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2020
Postów
270
Buchów
646
Odznaki
2
ilu litrowe masz obecne doniczki, i ilu L masz tą docelową doniczkę ?
Z racji że górne liście są zielone jak należy z biogrow bym sie wstrzymał kilka dni lub lał jakieś 30% dawki.
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Rośliny z ostatniego upa są ciemne, więc są najedzone.

A to wygląda jak przelanie.
 

PlonPlonPlon

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
34
Buchów
2
UP. Dzien 21 WEG
Wróciłem po tygodniu poprawiłem LST, wszystko idzie ok, caly czas martwie sie ze musze juz przesadzac i chce zdecydowac sie tylko na jedna rosline ale wciaz niewiem ktorą.. Jak myslice czekac jeszcze czy nie? na jednej powstał mały problem nie wiem co zrobic bo jakims cudem wyszedl korzen dolem i rosnie jak po***any w podstawce.

Razem


1.



2.



I ten Korzen..

.

---------- Post Zaktualizowany 22:56 ---------- Data pierwszego postu 22:54 ----------

aa i chcialem dodac ze w pon znowu na tydzien wyjezdzam, wiec prosze o pomoc, czy mam podjac jakies dzialania przed wyjazdem czy nie.
 

PlonPlonPlon

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
34
Buchów
2
UP dzien 36

Wrocilem z delegacji, liscie od glownego topa troszke sie przyjaraly od lampy bo urosla za duzo. Zrobilem LST drugi raz. Moim zdaniem wyszlo dobrze bo efekt byl juz ladnie widoczny dzien pozniej.
Roslinka ktorej wylazl korzen dolem niestety nie przezyla.

Po LST



Dzien po. dzien 37.

 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Te rośliny pokazały już prefloewery? Bo jak nie to pewnie masz sezonowki i musisz ją przlaczyc. Jak już było pisane to sory, nie chciało mi się wertować całego watku.
 

PlonPlonPlon

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
34
Buchów
2
Tez wydaje mi sie ze to sezonowki bo juz dawno by kwitly. Chce potrzymac je jeszcze tydzien, jeszcze raz je nagiac i dopiero przelaczyc.

---------- Post Zaktualizowany 06:58 ---------- Data pierwszego postu 06:54 ----------

 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
A jakiego wysokiego Ty masz tego boxa? Wiesz, że wy***ia w górę ostro na indukcji?
 

PlonPlonPlon

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
34
Buchów
2
To co juz je przelaczyc??

---------- Post Zaktualizowany 09:36 ---------- Data pierwszego postu 09:34 ----------

Chciałem je lamac zeby zmieścić więc tym sie nie martwię.
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Rób jak chcesz. Ja bym się bała że mi boxa roz***ie. Ale nie mogę Ci więcej doradzić, bo sama nie mam wystarczająco doświadczenia. Ale po swojej roslinie widzę jakim była karłem, a jak wyrosła.
 

PlonPlonPlon

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
34
Buchów
2
Niedługo napisze nie mam czasu a i tak było małe zainteresowanie, roślinka ma się dobrze rosną topki ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół