nasiona marihuany

[PcBox][Cfl] White dwarf

Wyszukiwarka Forumowa:

Rodriguez

New member
Buchów
0
Witam na mojej pierwszej fotorelacji jest to jednocześnie moja pierwsza uprawa, nie licząc nieudolnych prób na parapecie.
Growbox: Obudowa starego komputera
Oświetlenie: 2x świetlówki dulux 30 watt każda po 1940 lumenów
Wentylacja: 2x wiatraczki komputerowe 120 mm Arctic fan f12.
Doniczka: Balkonowa
Ziemia: Mix BioBizz oraz kerazmyt
Nawozy Grow: tu mam dwa do wyboru GHE FloraGro lub Biohumus Forte. Który powinienem wybrać?
Nawozy na Flo: GHE FloraBloom i Planton K
Nasionka: White Dwarf od Holenderskiegoskuna.

Pcbox we wewnątrz

I moja kobietka w 5 dniu życia :spalony:

Dodam jeszcze że temperatura wynosi 26 stopni a wilgotność wacha się miedzy 50, a 60 %

Ostatnia edycja:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Buchów
5
Odznaki
2
troche chyba ci sie wyciagnie za daleko od swiatla ..... tez mialem tą odmiane ;) bardzo fajna i przyjemna :p

w moim podpisie masz fotorelacje juz zakonczoną z ta odmianą.

Powodzenia do :harvest:

i jeszcze powiedz czym ty tam obiłeś tego boxa ?? to zwykły papier ??

MalySzkrab3k

Well-known member
Buchów
0
Zostaje, ogladam, czekam i trzymam kciuku, z FARTEM

Najlepiej chyba bedzie jak wezmiesz Biohumus Forte niz GHE FloraGro, Lepszy jest, prawie kazdy go uzywa i jest bardzo dobry pod weg.
Co do flo to bierz Planton K, chyba ze chcesz mieszac czy cos. To to co ja bym bral. Masz 2 wiatraczki, czyli wlot i wylot? Dokup sobie 3-ci mieszajacy, komputerowy kosztuje niecale 5 zlotych, lub wykrec z kompa :)

---------- Aktualizacja posta 15:08 ---------- Czas poprzedniego posta 15:03 ----------

Przybliż o wiele ta roślinkę do światła , Ona ma tam ciemno jak w dupie u M... i jest wyciągnięta, i wyciąga się chyba jeszcze bardziej :yeahh:. Juz lepiej będzie jak obłożysz tego pc box'a folia aluminiowa, a jeszcze lepiej będzie jak pójdziesz do apteki i wydasz 3 zl na koc bezpieczeństwa.

Rodriguez

New member
Buchów
0
@DMCC NIestety nie mam możliwości obniżyć lamp bo są przyklejone kropelką, a doniczka stoi juz na dwóch książkach i wyżej nie pójdzie bo zachaczy o wentylatory. Boksa obiłem folią czarno białą, a twoją fotorelacje widziałem jak robiłem badania na temat odmiany <wodna>
@MalySzkrab3k Mam jeszcze jeden mieszający przy lampach widać na zdjęciu. I na zdjęciu wydaje się ze jest tam ciemno w rzeczywistości jest jasno jak cholera

Rodriguez

New member
Buchów
0
Niestety źle przymocowany wentylator brutalnie zakończył żywot roślinki. Na szczęście mam jeszcze 2 white dwarf, jednego auto haze i 5 jack hererów :)

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół