nasiona marihuany

pechowiec!!! :(

Wyszukiwarka Forumowa:

bedziedobrze

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
64
Buchów
2
ja posadzilem 8 Ice i 2 ww. wzeszlo 7 ice i oba ww..
a po 8 dniach flow wiecie co sie okazalo ? ze samicie sa dwie - 1 Ice i 1 ww
zaaa***iscie. niech mi jeszcze jedno zdechnie to sie potne.
i dwa pytanka
makumbe to sie robi z ususzonych czy swiezych? co zrobic z 7 samcami ?:)
i czemu.. ach czeemuu tak malo samic. przeciez powinno byc pol na pol ;) :scratch:
pozdrawiam :'(
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
O kur.... :D prze***ane :D taki przypadek ze akurat zapakowali niesiwadomie tyle meskich i zenskich... pech po prostu... a makumbe jak wolisz ja bym wolal gotowac ze swiezych :D :flower: hehe poswiec ktoras na nasionka na next uprawe :> :rendeer: a z jednej pociagnij zaluzmy 20g i bedziesz mial palenie na 2 miechy i nasiona na 2 sezony
 

bedziedobrze

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
64
Buchów
2
powinno sie gotowac w wodzie piec razy (zmieniajac wode) a ja zrobilem to tylko raz i do mleka.. nie wiem czy warto, siedze teraz i mam ten budyn ale nie moge sie zmusic :silent:
ucialem szczyt z jednego samca i kopal rewelacyjnie :D jesli z kazdego odrosta bedzie conieco to mam palenia na kilka dni :D
nie zostawiam na nasiona. np. dlatego ze najladnieszy krzak(majacy najlepsze geny) juz jest w ugotowany, pozatym mam jeszcze dwa Ice- moze samice ;] kto wie.. :cheers:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Nie kumam na serio jak mogą kopać kwiaty samca i w dodatku rewelacyjnie przeciez tam nie ma THC żywicy tylko pyłek do zapylania :D chyba ze liscie :p looool
 

bedziedobrze

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
64
Buchów
2
no bez jaj :] nie kumacie? a moze to samice ?:|
no to ja robie tak meski krzak. odcinam szczyt i szczyciki z odrostow( najnowsze listeczki) i z nich mam powiedzmy 2-3 bojeczki. a reszte gotuje i mam makumbe dla 1-dwoch osob
 
S

spoon_1

Guest
siema ... ja mialem w sumie jedenascie roslinek ... jednak ze wzgledu ns bardzo maly box wyselekcjonowalem je i zostawilem piec najladniejszych (nie wiedzialem wtedy jekiej sa plci ) i trafily mi sie trzy meskie. wlasnie pale czubek jednego z nich i :farao: wiecie co?? tez mnie trochu kopnelo ... moze to jakies hermy ... co wy na to ??


pozdrawiam :) :pukel: :bounce: :puker:
 
G

gio

Guest
hmm palić męskie krzaki ;/ nie lpejej pomyysleć z nich coś lepszego ... no jakiś olejek albo coś ...
 

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
BO MĘSKIE ROŚLINY ZAWIERAJĄ THC!!! W ogóle kaczor20, Shogo, co Wy za głupoty gadacie? W CAŁEJ części zielonej JEST THC. Nawet w liściach z Wegu, od samego początku jest THC.

Z kąd wy takie mity bierzecie, że nie ma THC? Powieccie mi to, bo tyle ludzi to powtarza, co jest wielka bzdurą.

Ja 2 dni temu paliłem liście męskiego krzaka, który już zaczoł kwitnąć przy czym w dodatku nasiony bytło z ShitBanku. Konopia wygląda na pierwszej klasy przemysłówke :p. I wiece co? Upaliłem się tym tak, że nie mogłem spać. Aż mnie faza rwała by coś robić (a zapaliłem na spokojny sen :p...). Pewnie placebo :rendeer: ?

Męskie krzaki można suszć i palić, choć z samych liści najlepiej zrobić makumbę.
Sory za uniesienie :tongue: .
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
z dwoch jedna okazala sie meska scun nr one z szejsciu dwie meskie mr.booble listki scunka daja rade jako susz na pcf ;) budyniu tez troche bylo ale nie jadlam heheh :cheers: jedna dochodzi druga sie konczy :cheers:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
"bedziedobrze" - to może porób klony z żeńskich krzaczków ? ja bym w ten sposób zrobił.. żeńskie na klony skoro z tylu krzaków tylko dwie samice :) facetów do budyniu :))
 

bedziedobrze

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
64
Buchów
2
te dwa nasiona Ice ktore zostaly posadzilem 15 sierpnia..
i teraz mamy z chlopakami dwie piękne zdrowe dziewczyny :D niiaami ;D
 
S

sdfsdf

Guest
klev napisał:
heh..... pech nieczęsto spotykany... dlatego ja biore femaleseeds i sie nie martwie
Polecam ten sposób. Za powiedzmy 100zł masz 5 samiczek (seria X-line) i jestes pewien ze niema zadnych samców. to wychodzi 20 zł za krzaczek

pozdrawiam
no i z glowy masz problem :)
ja zawsze mam takiego pecha ze zawsze mam wiecej facetow niz kobiet :/
w zeszlym roku bylo tragicznie bo mialem podobna sytuacje do twojej i na out mialem 1 zenska rosline na 4 :|
a na in to na 7 pestek mialem 2 suczki :/
ale na szczescie teraz mam 4 suczki na 9 plantow :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół