nasiona marihuany

Perełki - rereaktywacja

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
457
Buchów
0
Takie cos mi sie znalazlo :pr:

Cześć. Mam zamiar hodować ową roślinkę, jednak totalnie nie wiem nic o tym, a tak 'ogólnikowych' pytań nigdzie nie znalazłem.

Po pierwsze to powiedzmy że chce kupić nasiona, mam sprzedawcę. Ile ich kupić, jeżeli chce mieć jedną roślinkę, tylko jedną? Jeżeli o nasionach mowa to jaka konopia najlepsza? Nie chodzi mi o mega odpał, tylko żeby czasami podjarać coś z kummplami bez żadnych mocniejszych - ale samych słabizn mi nie dawajcie.

Czytałem jak roślinka ma kiełkować, i jak ją do tego przygotować. Ale jaka ziemia? Mniej-więcej co ile podlewać? Wiem kiedy będzie sucha, to wsadzić palce na 2cm, ale żebym nie chodził jak dureń co 1h do rośliny i wygrzebywał palcem.

Powiedzmy że wszystko powyżej mam przygotowane. Czy roślinka musi mieć stały dostęp do światła i jakieś lamy są niezbędne, czy jak na dzień się ją postawi na podłogę (mieszkam wysoko i to jedyny wieżowiec w okolicy, więc nikt nie zobaczy) a czy na noc mogę ją gdzieś dać?

Jaka temperatura? Jeżeli chciałbym ją hodować w piwnicy muszę mieć jakieś wentylatory na ciepło/zimno?

to chyba tyle jeżeli o hodowle chodzi, teraz pytanie bardziej ciekawskie:
- z 1,5m roślinki ile będzie grama?
- długa taką roślinkę się hoduje? mogę co jakiś czas 'podbierać' liście?
- pytanie odnosi się do tego wyżej, ale ile gram ma.. hm, jeden listek?

To chyba tyle, pozdrawiam.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
To jest dobre:

(z perełek shoutboxa)

[Dzisiaj ] Mr.Ganja '': dobrze będzie... chyba robote znalazłem

[Dzisiaj ] Mr.Ganja '': i dobrze płacą

[Dzisiaj ] zielonamasa: gdzie dobrze płacą?

[Dzisiaj ] Mr.Ganja '': a u takiego tam w takiej jednej firmie z taki mi tym no ..
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
hehehe dzięki wiesz ja zawsze wiedziałem że jestem perełką ;)
 
S

Statysta

Guest
Siema wszystkim :zjarany:

Jestem tu nowy na forum i wytrwale je czytam wchłaniając przy tym wiedzę jak gąbka:spalony:
Jednak i tak mam do was pare pytań :freak2:

1) czy ktoś z was kupował pestki z strony www.***-***.pl, jeżli tak to czy są dobrej jakości i czy warto od nich cokolwiek kupić :spalony:
2) czy ta odmiana ,,Outdoor Star,, jest dobra jak na pierwszy raz i czy da sobie radę w naszym polskim klimacie :spalony:

Na razie to tyle więc wielkie ELO:yeahh:

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

przepraszam ale coś widzę poknociłem :/ chodzi o strone **********

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

thc thc com

Wytrwały koleś, to chyba bitwa z moderatorem na edycje :D
 
D

delete

Guest
Witam !!

Mam problem a dokładnie to iz chce zaczac uprawe w szafie na lampie 250w i mam pytanie a miedzy innymi czy jezeli bede mial oswietlenie 18/6 na weg to czy te 6 godzin moze byc na przykład w ciagu dnia od 12-18 bo w nocy jest zimno a tak bym musial zainwestowac w grzałke a w ciagu dnia temp jest okolo 13stopni to by tak nie spadła

Prosze o szybka odpowiedz :)
Top10 jak dla mnie
Autoflowering: me żebranie na zawołanie :p

To dzisiejszy mistrz sb
 
Ostatnia edycja:

DrRumney

Well-known member
Rejestracja
Gru 11, 2011
Postów
120
Buchów
0
fffa%7E0.jpg
Witam! mam otóż takie pytanie mam swoja roślinkę rośnie sobie na parapecie (bo nie mam warunków na boxa) Nie mam aparatu zeby zrobić fotke ale dam narysowany w paincie rysunek. Na moje oko nic jej niby nie jest :) Już jak miała ok 3 cm robiłem trening czy to dobrze? Lecz mnie dziwi że jest dzień 14 i jak na swoj już wiek nie ma żadnych zadawalających rezultatów, ponieważ jest długa łodyga małe listki szczytów i nie podlewałem jak narazie zadnymi nawozami. (Podlewam wodą raz na 4-5 dni) Czy przesadzenie czy światło da jej coś lepszego? Nawozy? Mieszkam na wsi może naturalny nawóz (obornik)? Prosze o odpowiedzi.

Można mieć dylemat czy wrzucić to do badyli czy perełek <rotfl>

Piękne poglądowe przedstawienie sadzonki za pomocą painta.:smokee: Brak aparatu u niektórych ożywia dusze artysty :freak2:
 
D

delete

Guest
Nieee nie trzymam ich na parapecie w srodku maja z 23 stopnie lumenow mam 1450 daje im odpowiednie witaminy itp.. chce je uratowac jakos , mojemu kumplowi normalnie rosna a trzyma je na paarapecie i nei wiem czemu rosna przeciez w irlandi jest +7 stopni pada deszcz slonca prawie wgl.. i jemu rosna a mi nie odopwiedio uregulowany czas i wszystko.. ;/ nie wiem co z nimi nie tak.. a mamy te same nasionka ---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ---------- Wlasnie mam 1 lapke 23 W 1450 lumenow 17 godzin swiatla , ogladalem jakis program o uprawie i mowili ze tak trzeba , ale teraz mam pewnosc ze za malo swiatla dlatego kupie z 2600 lumenow z 150 W jak starczy oczywiscie i powinno byc dobrze?

 
S

Statysta

Guest
Co prawda z 2010, do tego nie oryginalny post bo koleś z edytował najwidoczniej ale jako że nie znalazłem w temacie to wrzucam, miazga :D

Napisał LLOOLEK
łyrzek karzdym poniewasz puźniej
 

bundy09

Well-known member
Rejestracja
Paź 31, 2012
Postów
116
Buchów
0
Witam, mam zamiar wsadzić do ziemi AutoMazara. Pytanie proste, kiedy będzie gotowy i kiedy go wsadzić, bo z tego co wiem automaty można wkładać do ziemi szybciej niż regular i fem. Do uwzględnienia dwie opcje: po jakim czasie bedzie mozna sciac rosline najwczesniej (i w jakich granicach bedzie oscylowal wynik suszu) i ile optymalnie powinna siedziec w ziemi by uzyskac te 70-80g. Bardzo zależy mi na czasie, ale nie aż tak bardzo by marnować potencjał rośliny i zbierać 10g chociaż taka opcja też wchodzi w grę ostatecznie


Nowi użytkownicy zakładający konto na haszu powinni najpierw przejść taki krótki 15 pytaniowy Quiz z podstaw.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół