nasiona marihuany

Perełki - rereaktywacja

Wyszukiwarka Forumowa:

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
Koleś normalnie prowadził fotorelacje z fajnymi odmiankami, wszystkie sprzęty profesjonalne, grow prowadzone nie nagannie, był juz w 2-3 tyg flo. Nagle napisał takie cuś :sunny: Nie będę pisał kto , nie będę pisał mojego zdania na ten temat. Wiem jedno, PERŁA jakich mało.

No co człowiek odnalazł boga :D
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
Chciał bym się dowiedzieć jak przygotowujecie swoje pożywki dla krzaczków.

Po wykiełkowaniu nasion i wsadzeniu swoich krzaczków już do docelowych donic, jak przygotowujecie swoją pożywkę. Krzaczki są jeszcze bardzo małe a co za tym idzie też mało piją. Przykładowo mamy 10 małych krzaczków do każdego chcemy podlać 60ml ilością pożywki do tego dochodzą nawozy gdzie dawkowanie jest podane np. dla 10litrów a nam aż tyle nie potrzeba skoro będziemy podlewali każdy krzaczek po 60ml. Rozrabiacie pożywkę na 10L z nawozami podlewacie każdą z osobna po 60ml i pożywkę która zostanie wylewacie ? Czy jak to fachowcy najsprawniej zrobić <lol>
Brak słów:zjarany:
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
Witam otóż mam małe pytanko odnośnie zbierania plonów. Rośnie sobie konopia a dokładniej Lemon Kush :D i tutaj jest moje pytanko czy trzeba scinac cala rosline zeby zebrac te topy ktore sa przy lodydze i wysuszyc bo tak troche szkoda by było małej :D Z tego co czytałem w wiki to tam pisało że można ściąc cala rosline ale to moredrstwo i najwiekszy grzech wszechczasow :p :harvest:

by WestBoy
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
To automaty więc fotoperiodyzmu praktycznie nie mają
wybralem ziemie z biedronki, do niej styropian i cala game tanich nawozow/dodatkow (planton k, dolomit, biohumus, azofoska, asashi sl i florovit). czy w takim wypadku powinienem kupic jeszcze miedzian, czy juz raczej powyzsze zapobiegna plesni?
Cóż, święta ida i nie wyposażyłem sie w dolomit
Mam indor'a o powierzchni 4,5 m² a świtało 10 000 lumów. Jeżeli dam lustra to będzie więcej lumów, czy nic się nie zmieni ?
Śmietnik to jest kopalnia perełek <joint>.
 

weed_shaman

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2011
Postów
251
Buchów
0
Czy warto kombinować coś z mikrolizą?

Mikroliza
Na czym polega: Najpierw kosmetyczka usuwa włoski woskiem. Potem do pustych już mieszków włosowych wprowadza specjalne enzymy: chymotropsyny i papainę.

czy warto? nie wiem, nie próbowałem.
 

rebeliant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2011
Postów
836
Buchów
0
Czy, aby zainicjować kwitnienie na outdoorze wystarczy zakryć np, plastikwym kubeczkiem główny stożek wzrostu na pare dni?



Teoretycznie można się w to bawić, aby wywołać wcześniejsze kwitnienie (skrócić długość dnia), ale moim zdaniem to bez sensu.
Jesli chcesz, aby wcześniej zaczeły kwitnąć to użyj stymulatora kwitnięcia.

https://www.forum.haszysz.com/showpost.php?p=1004647&postcount=9563
 

1percenthc

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2012
Postów
814
Buchów
3
Znaczy się w sumie to niepotrzebnie ktoś poruszył ten wątek,bo już kiedyś nie raz sadziłem w zakrętkach a potem zawsze się to fajnie przyjmowało już w glebę na zewnątrz. Tym bardziej że babcia się nie kapnie że coś tam jest na parapecie,bo kapselek jest schowany za kaktusem a jogurcik byłby przypałem.
To dzięki wszystkim za odpowiedzi i na pewno się pochwalę,jeśli mi coś tam ładnego wyrośnie...

perełka. Trzyma w kapslu, bo babcia nakryje.

Trzymam kciuki! :lol3:

1%,

<peace>!
 

face

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 17, 2010
Postów
838
Buchów
0
Witam, kupuje w przyszlym tygodniu nasiona odmian Easy Sativa, Maroc, Passion #1, Durban Poison i AutoMazar. Potrzebuję jeszcze jednego automata, najważniejsze, żebym miał 100% pewności, że dojdzie pod polskim niebem i najlepiej odmiana lekka, medyczna. Dzięki wielkie z góry.

Peace <peace>



automat koniecznie żeby dochodził w pl :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół